Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ferie zimowe 2019. Kiedy w woj. lubelskim i innych województwach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2019 r. o 08:24 Powrót do artykułu
Raz dużą literą raz małą, wracać do szkoły redaktory jedne !!!! Poza tym oprócz kilku odcieni błękitu są jeszcze inne kolory.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz dużą literą raz małą, wracać do szkoły redaktory jedne !!!! Poza tym oprócz kilku odcieni błękitu są jeszcze inne kolory.....
 Akurat dobrze piszą - woj. lubelskie, ale już w Lubelskiem. Polecam słownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za hipokryzja, ze strony pani o pseudonimie Asiaa. Uczono mnie, że są małe i wielkie litery, a nie małe i duże. Przed wykrzyknikami nie stawia się spacji, a kiedy stawiamy kilka wykrzykników, to nie cztery, nie dwa, a trzy. Wielokropek posiada trzy kropki. Sama jeszcze się dokształcam, więc moja wypowiedź prawdopodobnie zawiera błędy, jednak nie warto wysyłać w odpowiedzi tyle jadu i nienawiści. Tak jak mój przedmówca, polecam słownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...