Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bidul się rzucił na darmowe mięsiwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu taj powinni zrobić to żydowskie weselicho;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłam się w Bełżycach, nie wiedziałam skąd festiwal wieprzowiny, ale po obejrzeniu filmu już wiem. Pewne podobieństwo niektórzy wykazują :D. Szkoda, że nie pokazali parku jak wygląda na co dzień, młodych bezrobotnych, całej tej nędzy i bajdziarstwa. Nowa ksywa dla nas powstanie świniopasy bełżyckie. W Bełżycach świnie to już chyba tylko w 1 gospodarstwie są hodowane, reszta to okoliczne wsie. Festiwal najbardziej pasowałby w Babinie bo tam chyba najwięcej jest producentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym to wyszło cukierkowo. SWEET. Dziękujemy "Kawie czy herbacie" za promocję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekna , widowiskowa impreza piekna miejscowosc i zyczliwi ludzie, chwala gospodarzom miasta; krasnik moze tylko pomarzyc o takiej oprawie; narzekac moga tylko nieudacznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebraków z ludzi zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiepszowinę to ze wszystkich zrobili - ludziska utyrlane w błocie i po darmochę ustawiali się w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fujarkowice - kiełbasa wodzia i disko polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Leszku już zapomniałeś skąd się wywodzisz??? Czyżby słoma z butów już ci przestała wychodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie puknijcie się najpierw zanim coś napiszecie ! festiwale do tej pory to raczej artystyczne bywały. ale jak na  wojnę pismaki mówią MISJA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłam się w Bełżycach, nie wiedziałam skąd festiwal wieprzowiny, ale po obejrzeniu filmu już wiem. Pewne podobieństwo niektórzy wykazują :D. Szkoda, że nie pokazali parku jak wygląda na co dzień, młodych bezrobotnych, całej tej nędzy i bajdziarstwa. Nowa ksywa dla nas powstanie świniopasy bełżyckie. W Bełżycach świnie to już chyba tylko w 1 gospodarstwie są hodowane, reszta to okoliczne wsie. Festiwal najbardziej pasowałby w Babinie bo tam chyba najwięcej jest producentów.
przecież Babin to gmina Bełżyce i okoliczne wsie też.... więc nie rozumiem oburzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebraków z ludzi zrobili
Ludzie sami z siebie żebraków robili...jakby w życiu karkówki albo kiełbasy nie jedli...całe tace wynosili...a kto nie chciał nie musiał korzystać z darmowego poczęstunku... Jakby kazali płacić to też byście narzekali... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bychawie jak jest Święto Pierogów to płaci się za wejście na teren imprezy, płaci za pierogi (nawet sporo) i nikt nie narzeka, a tu za darmo to jakaś menda wybrzydza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...