Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skończcie juz z tym acta, zrzygać sie mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zebys ty durniu wiedzial czym byl komunizm, to bys takich glupot nie wypisywal.... no ale cóż tak cie rodzice wychowali widac...
Tobie też naopowiadali głupot na temat komunizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsatraszyli autora Filmu !!! Mam nadzieje że wrzuci go jeszcze raz na You Tube !!! POLICJO są ludzie co widzieli ten film i prawdy nie ukryjecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zebys ty durniu wiedzial czym byl komunizm, to bys takich glupot nie wypisywal.... no ale cóż tak cie rodzice wychowali widac...
Przyjrzyj się działaniom platformy, CZERWONA CIOTO to będziesz wiedział czym jest i na czym polega KOMUNIZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kklloonn napisał:
Zsatraszyli autora Filmu !!! Mam nadzieje że wrzuci go jeszcze raz na You Tube !!! POLICJO są ludzie co widzieli ten film i prawdy nie ukryjecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogą zastraszać,na to jest paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zebys ty durniu wiedzial czym byl komunizm, to bys takich glupot nie wypisywal.... no ale cóż tak cie rodzice wychowali widac...
Wytłumacz CYCU w takim razie ten ewenement z osądzeniem stanu wojennego,bo ja uważam że to właśnie obecni komuniści z platformy nie pozwolili zrobić krzywdy Jaruzelskiemu,Kiszczakowi i Kani, popraw mnie jak się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
S.R.A.C.T.A. Przestraszył się konsekwencji i sam usunął. Już policja wie jakich argumentów używać.
ACTA deb***u a nie SRACTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zebys ty durniu wiedzial czym byl komunizm, to bys takich glupot nie wypisywal.... no ale cóż tak cie rodzice wychowali widac...
Wiedz durniu że ja także w tzw. komunizmie chodziłem do szkoły, byłem u komunii, kończyłem studia ale nie byłem kryminalistą co wybijał szyby w sklepach aby z nich kraść nie dla idei. I nie marzyłem o wyjazdach za granicę bo uważałem że miejsce Polaka jest w Polsce. Nie lubiłem członków ORMO, ZOMO itp. Ale teraz członkowie PO i inni tobie podobni to dopiero są zakałą naszej Ojczyzny, spadkobiercami idei Hitlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zebys ty durniu wiedzial czym byl komunizm, to bys takich glupot nie wypisywal.... no ale cóż tak cie rodzice wychowali widac...
Wiedz durniu że ja także w tzw. komunizmie chodziłem do szkoły, byłem u komunii, kończyłem studia ale nie byłem kryminalistą co wybijał szyby w sklepach aby z nich kraść nie dla idei. I nie marzyłem o wyjazdach za granicę bo uważałem że miejsce Polaka jest w Polsce. Nie lubiłem członków ORMO, ZOMO itp. Ale teraz członkowie PO i inni tobie podobni to dopiero są zakałą naszej Ojczyzny, spadkobiercami idei Hitlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Wytłumacz CYCU w takim razie ten ewenement z osądzeniem stanu wojennego,bo ja uważam że to właśnie obecni komuniści z platformy nie pozwolili zrobić krzywdy Jaruzelskiemu,Kiszczakowi i Kani, popraw mnie jak się mylę.
Słuszna uwaga,chyba że oni nie byli komunistami a kosmonautami,może to ktoś wyjaśni,dlaczego obecny rząd i obecny prezydent tak łaskawie potraktowali oprawców stanu wojennego,stopnie zostały i wysokie emeryturki. KOMUNIŚCI UMIEJĄ ZADBAĆ O SIEBIE,NAWZAJEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że ktoś zgrał ten filmik i jeszcze go zobaczymy w necie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film był stuprocentowym dowodem na toże mundurowi złamali wielokrotnie obowiązujace przepisy drogowe.Jeden Bóg raczy wiedzieć do ilu wykroczeń by jeszcze doszło gdyby nie ta cysterna która ich przyblokowała. Zamiast tych ludzi przykładnie ukarać to ich przełożeni zaczęli mataczyć a człowiek który nagrał to wszystko zaczął się obawiać że to jemu zliczą wykroczenia i że to wyłącznie on odpowie . Znał człowiek znaczenie powiedzenia "Ukręcić bat na siebie" Jak w dzisiejszym Tusklandzie funkcjonuje prawo już się nie jeden przekonało -między innymi agent Tomek , Kamiński i wielu wielu innych którzy podpadli dzisiejszejszym dyktatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu wrzuć jeszcze raz na You Tube tylko pod innym tytułem, My skopiujemy i powrzucamy na inne serwery tak żeby szybko nie zginoł !!! Nie może być tak że Policja jest Bezkarna !!! I gó.... o mnie obchodzi czy on jechał z serwisu czy do klopa się tak spieszył !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOLA napisał:
Słuszna uwaga,chyba że oni nie byli komunistami a kosmonautami,może to ktoś wyjaśni,dlaczego obecny rząd i obecny prezydent tak łaskawie potraktowali oprawców stanu wojennego,stopnie zostały i wysokie emeryturki. KOMUNIŚCI UMIEJĄ ZADBAĆ O SIEBIE,NAWZAJEM.
Jeżeli chcesz coś zrozumieć ,potrafisz logicznie myśleć a historyczne wiadomości zdobywałeś u profesorów historii a nie u mełamedów to przeczytaj życiorysy ;Kuronia ,Michnika i jego rodziny, Komorowskiego i jego rodziców ,zapoznaj sie kim byli rodzice Komorowskiej z domu Dembowskiej a wcześniej Dziadzia. I potem odpowiedz sobie dlaczego tym których wymieniłeś nie spadł włos z głowy. To tylko ogłupiony lud skakał sobie do gardeł a ci o Polskę zagrali w pokera.Zobacz ilustracje zamieszczone w książce H.Pająka "Piąty rozbiór Polski". Toasty,uściski -tylko talia kart pewnie dla przyzwoistości została zrzucona pod stół -dla przyzwoistości. Popiełuszko i wielu innych tego nie doczekało ,(zabrzmi może okrutnie to co powiem) ....może i dobrze ,bo prosze zobaczyć jak się męczy ks. Zalewski Isakowicz kiedy mu przychodzi żyć w tym zakłamaniu i fałszu którego nie może do końca zdemaskować aby i dzisiaj nie skończyć jak tamten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzący za Siebie napisał:
Jeżeli chcesz coś zrozumieć ,potrafisz logicznie myśleć a historyczne wiadomości zdobywałeś u profesorów historii a nie u mełamedów to przeczytaj życiorysy ;Kuronia ,Michnika i jego rodziny, Komorowskiego i jego rodziców ,zapoznaj sie kim byli rodzice Komorowskiej z domu Dembowskiej a wcześniej Dziadzia. I potem odpowiedz sobie dlaczego tym których wymieniłeś nie spadł włos z głowy. To tylko ogłupiony lud skakał sobie do gardeł a ci o Polskę zagrali w pokera.Zobacz ilustracje zamieszczone w książce H.Pająka "Piąty rozbiór Polski". Toasty,uściski -tylko talia kart pewnie dla przyzwoistości została zrzucona pod stół -dla przyzwoistości. Popiełuszko i wielu innych tego nie doczekało ,(zabrzmi może okrutnie to co powiem) ....może i dobrze ,bo prosze zobaczyć jak się męczy ks. Zalewski Isakowicz kiedy mu przychodzi żyć w tym zakłamaniu i fałszu którego nie może do końca zdemaskować aby i dzisiaj nie skończyć jak tamten.
tylko że ja o tym wiem i Ty i może jeszcze kilka innych osób, może 1/5 obywateli, a reszta młodych urodzonych w dobie wszechobecnej tzw. wolności gdzie TV i internet kreuje i wypacza tok własnego myślenia zapomina o tym aby sprawdzić życiorys, czy historię kariery osób na które zamierza oddać swój głos. Później są oto takie skutki, gdzie rządzi nami najmniej Polski Rząd, gdzie liczy się tylko władza i nie ważne kto gdzie i z kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sprawą oczywistą, że policja "niedopełniła" obowiązku. Mieli obowiązek to zgrać, jako dowód w sprawie. Ale oczywiście tego nie zrobili zgodnie z zasadą kruk krukowi, świnia świni itd. Wobec osób odpowiedzialnych za to "niedopatrzenie" powinny zostać wyciągnięte konsekwencje służbowe, ale ... wiadomo kruk... itd. Jak coś się raz w sieci pokazało to już nie może przestać istnieć. Ale kumple pirata w mundurze będą ściemniać, bo kruk... itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elfik napisał:
Jest sprawą oczywistą, że policja "niedopełniła" obowiązku. Mieli obowiązek to zgrać, jako dowód w sprawie. Ale oczywiście tego nie zrobili zgodnie z zasadą kruk krukowi, świnia świni itd. Wobec osób odpowiedzialnych za to "niedopatrzenie" powinny zostać wyciągnięte konsekwencje służbowe, ale ... wiadomo kruk... itd. Jak coś się raz w sieci pokazało to już nie może przestać istnieć. Ale kumple pirata w mundurze będą ściemniać, bo kruk... itd.
Trzeba znów Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiedz durniu że ja także w tzw. komunizmie chodziłem do szkoły, byłem u komunii, kończyłem studia ale nie byłem kryminalistą co wybijał szyby w sklepach aby z nich kraść nie dla idei. I nie marzyłem o wyjazdach za granicę bo uważałem że miejsce Polaka jest w Polsce. Nie lubiłem członków ORMO, ZOMO itp. Ale teraz członkowie PO i inni tobie podobni to dopiero są zakałą naszej Ojczyzny, spadkobiercami idei Hitlera.
zdekonspirowałeś mnie, jestem spadkobiercą hitlera, stalina i ufo;) idz sie lecz palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elfik napisał:
Jest sprawą oczywistą, że policja "niedopełniła" obowiązku. Mieli obowiązek to zgrać, jako dowód w sprawie. Ale oczywiście tego nie zrobili zgodnie z zasadą kruk krukowi, świnia świni itd. Wobec osób odpowiedzialnych za to "niedopatrzenie" powinny zostać wyciągnięte konsekwencje służbowe, ale ... wiadomo kruk... itd. Jak coś się raz w sieci pokazało to już nie może przestać istnieć. Ale kumple pirata w mundurze będą ściemniać, bo kruk... itd.
Dostały KOTY nowe i szybkie auta i nie bardzo umieją nad nimi zapanować,a w tych miejscach, tam dochodzi do tylu wypadków. A gdyby tam i w tamtym momencie wybiegła na jezdnie mała śpiesząca się na lekcje do szkoły dziewczynka to TRAGEDIA gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry panie kierowco, czy znany jest panu powód zatrzymania ??? DZIURA BUDŻETOWA- i tak już teraz będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...