Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garbów: Zniszczyli kwiaty i znicze na cmentarzu (zdjęcia)

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 2 listopada 2012 r. o 17:33 Powrót do artykułu
co sie teraz dzieje w Garbowie, szkoda nawet gadac. jak nie jakieś próby zabójstwa to dewastacja cmentarza. ta niedorosła młodzież odpowie za to prędzej czy póżniej. zlikwidowanie komisariatu w Garbowie to bardzo zły pomysł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w którym to Garbowie - pierwszym czy drugim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
wiem, dokładniej - Zagrody Przybysławskie. Dziwne, byłem tam dzisiaj i nic nie zauważyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje przekonanie idzie ku zdaniu, ze zrobili to "satanisci" z lasow markuszowskich - ktorzy maja w bani siano nic po za tym, jesli sa tacy cwani, by niszczyc groby/robic jakies pseudosatanistyczne akcje to czego na ryj zakladaja kominiarki? Glupie klaki. watpie w to, by miejscowi tzw. chuligani niszczyli groby, gdzie ich rodziny sa takze pochowane... bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...