Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na narty w woj. lubelskim? Nowe wyciągi, nowe urządzenia [raport, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Zaletą Chrzanowa jest największy stok i kolejka krzesełkowa, a minusem kiepski dojazd, słaba infrastruktura i jeżdżący na krechę, którzy dosłownie co chwilę kogoś rozjeżdżają...
 Dlatego nie lubię Chrzanowa bo kojarzy mi się z tzw ambitnymi narciarzami co to w Chrzanowię jeżdzą ,a że często na krechę to oni nie odróżniają ,że to dzicz a nie jazda. Podczas 2 godzin 2e stłuczki  widziałam spowodowane przez nie panujących nad nartami kreskarzy. Za daleko i za drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stok Narciarski w Chrzanowie taki wielki ośrodek tyle ludzi a gdzie możliwość płatności kartą....... a karczma straszy tymi workami w oknach i gdzie kasa fiskalna tyle ludzi się przewija i wypożyczalnia gdzie RODO podajemy na karteczki swoje dane .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o samągórę i możliwości rozładowania tłumów to Chrzanów jest najlepszy. Jednak oświetlenie stoku pozostawia wiele do życzenia, chodzi o centralną częśc głównego stoku, jest ona za mało doświetlona. Trochę zabawne jest robienie z 3 tras zjazdowych 11 :) pod kątem ilości tras wychodzi że Chrzanów jest prawdopodobnnie na podium za Białką i Zieleńcem, sic!!! Gastronomia mocno przeciętna, lepiej przyjeżdżać najedzonym no chyba, że jako tako można pizzę zjeść, ale na kolana też nie powala. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie za trasy najlepiej wypada Kazimierz Dolny (ale infrastruktura urządzona częściowo w jakiś barakach trochę dziwnie wyglada), a oraz Jacnia (chyba od 2-3 lat jest nowy budynek, gdzie można normalnie zjeść i skorzystac z cywilizowanej toalety, oraz świetni instruktorzy dla dzieci). Ogólnie na Lubelszczyźnie wybór jest i nie ma co narzekać wg mnie, ale osobiście najbardziej mi żal, że od kilku już lat nie jeździ wyciag w Krasnobrodzie, bo jeśli chodzi o górę, to było tam najlepiej :) A Chrzanów wszystko super fajne nachylenie, tylko szkoda że kanapa jeździ wolniej od orczyków, a ponadto jak byłem tam pierszym razem to poczułem się lekko oszukany, bo widziałem gdzieś reklamę, ze jest 11 tras z czego najdłuższa ma ponad 700 metrów, a tak na prawdę są 3 trasy, gdzie mój GPS mówi, że mają koło 400 metrów.... Neesmak pozostał... W Rąblowie nie byłem ale słyszałem same dobre rzeczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dziećmi tylko Rąblów i Jacnia. W Chrzanowie trochę strach i zawsze mam wrażenie że obsługa za karę musi dzieciom pomóc, jak coś im nie idzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim miejscem na sport jest Batorz , bardzo miła i pomocna obsługa. Widać że nie robią  tego na odczep. Doradzają,żeby nie być stratnym. Co tydzień odwiedzamy ośrodek rodzinnie. Pozdrawiamy miłą  ekipę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze dużo opini na temat Chrzanowa A tak mało na Kazimierz chociaż wygrywa w konkursie. Jakieś to podejrzane.... porównywanie stoków z orczykami do stoków z koleja jest trochę że tak powiem nie na miejscu. Chrzanów to miejsce gdzie można juz naprawdę pojeździć jak w górach mimo krótszych tras. Kazimierz 2 razy mniejszy ale też ma swoje zalety. Różnica poziomów oraz długość tras pozwala juz troche powalczyć a nie tylko poślizgać się. Chrzanów jest największym ośrodkiem nawet większy od Bałtowa to ma swoje wady w postaci bałaganu w około ale z drugiej strony wolę bałagan i możliwość wyszalenia się nie jadąc 300km w góry. RZETELSKI inwestuje w stok A nie infrastrukturę. Nawet przy największym ruchu można jeździć nie potykając się o ludzi. A stanie w kolejkach to maksymalnie 2 minuty. Przepustowość koleji robi swoje.  Kazimierz przy nim blednie pod tym względem chociaż mam bliżej mi do niego. Jacnia czy Rąblow to typowe stoki do nauki dla rodzin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My ze znajomymi przenieśliśmy się ze stoku z Chrzanowa jest straszny przepych. Idzie tam wszystko na masę. Też mnie zastanawia ,gdzie są kasy fiskalne ??? Teraz odwiedzamy stok w Batorzu na tą  chwilę  jest tam wszystko ok . Przede wszystkim maja fajną  i milą ekipę.  Pozdrawiam. Paweł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy stok w CHRZANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że są u nas stoki ale to powiem że tylko dla amatorów. Ja od 8 roku życia jeżdżę na nartach i czegoś lepszego oczekuje. Dlatego na ferie jak mam to z but-em wyjeżdżam na obóz i tam już na stokach zagranicznych wszytko jest przygotowane na tip top i na nartach można śmigać i na snowboardzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Rodziną  na narty to tylko do Batorza. Polecam super atmosfera i ceny ok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Batorz super warunki idealna pogoda na miłe popołudnie ze znajomymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stok Batorz to nasz raj . Bardzo fajny klimat jedzenie bardzo dobre i duży  wybór  . Obsługa pełny  profesjonalizm. Pozdrawiam całą  załogę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie  z rodzinką  spędzamy czas na stoku w Batorzu super warunki ,piękna  pogoda . Super wszystko przygotowane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze klimaty to w najlepszym ośrodku Batorz  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze klimaty to w najlepszym ośrodku Batorz  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...