Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
Kochani mam do was pyrtanie czy naprawdę nie macie dość takiej sytuacji , u nas ciągle nic się niedzieje gospodarz i czerepak zaczynają coś robić dopiero przed wyborami. Zawsze tak było i w tym roku jest to samo. Czerepak dociągnie sobie drogę do domu może przy okazji trochę dalej . Zresztą musi bo później jak zostanie sewkretarzem to nie będzie się bawił. Dodrze że nam zmieniają wodociąg wkońcu ile czasu można pić wodę z rurociągów rakotwórczych. Zapraszam do dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miła napisał:
Kochani mam do was pyrtanie czy naprawdę nie macie dość takiej sytuacji , u nas ciągle nic się niedzieje gospodarz i czerepak zaczynają coś robić dopiero przed wyborami. Zawsze tak było i w tym roku jest to samo. Czerepak dociągnie sobie drogę do domu może przy okazji trochę dalej . Zresztą musi bo później jak zostanie sewkretarzem to nie będzie się bawił. Dodrze że nam zmieniają wodociąg wkońcu ile czasu można pić wodę z rurociągów rakotwórczych. Zapraszam do dyskusji.
Jak myślisz , ze można z tym coś zrobić to napisz. Wiesz , ze gospodarz ma duże poparcie a to dzięki swojm rodzicom . Ostatnio postawił sobie pomnik pod urzędem ale boi się odkryć bo jak ludzie zobaczą to mogą go nie poprzeć , a przecięż stanowisko musi mieć bo gdzie syna zatrudni. pozatym posada dyrekrora w Rudnie to nie to samo. On popiera tylko tych którzy mają pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Gminy Michów powinien się zastanowić razem z Radnymi czy nie należy zamknąć Szkoły w Katarzynie. Nauczycielki z tej szkoły oisywane w lokalnej gazecie nie popisały się swoją elokwencją a wręcz okryły się wielkim smrodem. Niech sobie poszukają pracy w miejskich szkołach skoro dzieci na wsi to takie tumany którym trzeba pokazywać sklepy w mieście. Ile wynosi roczne utrzymanie szkoły w Katarzynie dla kilkanaściorga dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miła napisał:
Kochani mam do was pyrtanie czy naprawdę nie macie dość takiej sytuacji , u nas ciągle nic się niedzieje gospodarz i czerepak zaczynają coś robić dopiero przed wyborami. Zawsze tak było i w tym roku jest to samo. Czerepak dociągnie sobie drogę do domu może przy okazji trochę dalej . Zresztą musi bo później jak zostanie sewkretarzem to nie będzie się bawił. Dodrze że nam zmieniają wodociąg wkońcu ile czasu można pić wodę z rurociągów rakotwórczych. Zapraszam do dyskusji.
co do jankowskiego to szkoda slow,zapomnial jak byl jednym z prezesow w gs michow i jezdzil czerwona lada do pewnej kobiety do baranowa zdradzajac swoja zone co tydzien systematycznie,zreszta sam go tam wozilem,to co taki ktos moze zrobic dla michowa?nic...michow staje sie powoli,, wymierajacym miasteczkiem ,,a wiadomo zprzed wyborami trzeba cos robic,bo cieple krzeszelko nie lubi zmian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MA ZDRADZANIE ŻONY DO TEGO ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE W MICHOWIE?? CHYBA KOLEGA PYTANIA NIE ZROZUMIAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A CO MA ZDRADZANIE ŻONY DO TEGO ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE W MICHOWIE?? CHYBA KOLEGA PYTANIA NIE ZROZUMIAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że jeszcze macie w michowie dobrze prosperującą mleczarnię, to chociaż macie gdzie pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
dobrze, że jeszcze macie w michowie dobrze prosperującą mleczarnię, to chociaż macie gdzie pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no dobrze........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem mleczarnia zostanie przejęta przez inne bardziej rentowniejsze.Obecnie to trwa walka o koryto.Ryjek od korytka ciężko jest oderwać. Krytyka wszystkiego i wszystkich nic nie daje , trzeba czynnie działać , a nie pierniczyć o pierdołach.Wójt zły, Ksiądz zły, a wy co sami dobrego robicie ? Tylko ględzicie za plecami i nic z tego nie wynika.Trzeba brać się do roboty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józek napisał:
Niebawem mleczarnia zostanie przejęta przez inne bardziej rentowniejsze.Obecnie to trwa walka o koryto.Ryjek od korytka ciężko jest oderwać. Krytyka wszystkiego i wszystkich nic nie daje , trzeba czynnie działać , a nie pierniczyć o pierdołach.Wójt zły, Ksiądz zły, a wy co sami dobrego robicie ? Tylko ględzicie za plecami i nic z tego nie wynika.Trzeba brać się do roboty..
Ludzie w gminie jest duzo ludzi nie kompetentnych co pracuja tylko dlatego ze tata lub mama tam pracują,lub pracowali,lub tata,mama znaja sie dobrze z wójtem,wiem Ameryki nie odkryłem ale tak jest! Po mojemu Michów jest za mało promowany,nic sie nie dzieje. Nie ma orlika,nie ma placu zabaw dla dzieci,niema basenu,niema NIC!!! Dzieci do przedszkola nie chca przyjmować,czy tak trudno zrobić jeden lub 2 etaty więcej a zerówkę zabrać do szkoły??? Myśleć w tej gminie troche!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksport" problemów z wiatrakami 50 minut temu IAR fot. Shutterstock Głównym tematem zaplanowanego na dziś spotkania brytyjskiego wicepremiera Nicka Clegga i premiera Irlandii Endy Kenny'ego będzie zacieśnienie współpracy energetycznej między tymi krajami. Londyński "The Observer" pisze, że nieoczekiwanym aspektem tej współpracy może być eksport niechcianych w Wielkiej Brytanii turbin wiatrowych do Irlandii. W Wielkiej Brytanii plany budowy tak zwanych "farm wiatrowych" stworzyły "zielony dylemat" - cieszą obrońców środowiska, ale mobilizują opór obrońców krajobrazu. W pewnej wsi w Anglii mieszkańcy wywalczyli precedensowy nakaz sądowy zatrzymania hałaśliwych turbin. Z kolei naukowcy zauważają, że siła wiatrów nad Anglią spada z roku na rok, co stawia pod znakiem zapytania plany wzniesienia tysięcy nowych śmigieł. Jak donosi niedzielny "Observer", planowana większa integracja sieci energetycznych Wielkiej Brytanii i Irlandii może się w tej sytuacji stać ratunkiem dla podkreślającego swoje zielone przekonania rządu w Londynie. Brytyjski wiceminister energetyki, Charles Hendry powiedział przed dzisiejszym spotkaniem, że smagane wichrami znad Atlantyku zachodnie wybrzeże Irlandii to najlepsza z możliwych lokalizacja dla turbin wiatrowych. Energia odnawialna Prąd, węgiel, ropa i benzyna są drogie, a będą jeszcze droższe. Do tego konwencjonalna energia jest szkodliwa dla środowiska i oparta na źródłach, które niedługo mogą się wyczerpać. Co wtedy? Na szczęście są alternatywy. Zobacz raport specjalny! Irlandzki rynek energetyczny jest jednak 10-krotnie mniejszy od brytyjskiego i sam nie byłby w stanie sfinansować elektrowni wiatrowych. Brytyjczycy chętnie dokonają takiej inwestycji i będą sprowadzać prąd z Irlandii, spełniając w ten sposób swoje zobowiązania do przejścia na energię odnawialną i eksportując do Irlandii wszelkie problemy, jakie stwarzają wiatraki. NBP otwiera drzwi dla zwiedzających (zdjęcia: 20)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1916 napisał:
Ludzie w gminie jest duzo ludzi nie kompetentnych co pracuja tylko dlatego ze tata lub mama tam pracują,lub pracowali,lub tata,mama znaja sie dobrze z wójtem,wiem Ameryki nie odkryłem ale tak jest! Po mojemu Michów jest za mało promowany,nic sie nie dzieje. Nie ma orlika,nie ma placu zabaw dla dzieci,niema basenu,niema NIC!!! Dzieci do przedszkola nie chca przyjmować,czy tak trudno zrobić jeden lub 2 etaty więcej a zerówkę zabrać do szkoły??? Myśleć w tej gminie troche!!!!!!1
Polecam naszemu wójtowi i radnym wybrać sie do Kąkolewnicy tj.ok 15km. za Radzyniem i zobaczyć jak można środki wykorzystać: odnowiona gmina,Osp razem z domem kultury a obok wspaniały orlik! a u nas nic.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO NIE MA NIC. MAMY ZABYTKOWY KOŚCIÓŁEK, BOISKO DO GRY W PIŁKĘ, SPRAWNĄ OSP,KAWIARENKI, TOBOŁĘ,PIĘKNY ZABYTKOWY RYNECZEK, SZKOŁĘ ,OŚRODEK ZDROWIA, POLICJĘ, PIEKARNIĘ, MLECZARNIĘ, PRZEDSZKOLE,BANKI,TARGOWICĘ,I WIELE INNYCH CIEKAWYCH OBIEKTÓW. TAK ŻE W MICHOWIE MAMY BARDZO DUŻO , A MOWA ŻE NIE MA NIC JEST KŁAMSTWEM.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pechowa trzynastka 2011 roku. W tym dniu zostało zniszczone przez burzę drzewo , wiąz będące pomnikiem przyrody wpisane było do rejestru zabytków.Obwód drzewa przekraczał 8 metrów , rosło na terenie kościoła parafialnego w MICHOWIE.Jako zabytek było marnie konserwowane , i dlatego doszło do całkowitego zniszczenia przez burzę. Gospodarz terenu powinien zadbać o ten zabytek.W Polsce jest wiele zabytkowych drzew jak np. DĄB BARTEK w ZAGNAŃSKU Który ma ponad tysiąc lat i trzyma się dobrze.Ciekawe które kolejne zabytkowe drzewo runie przez niedbalstwo właściciela terenu?Jak tak dalej będzie to ptactwo będzie musiało wyprowadzić się do lasu , a w Michowie pozostanie tylko pustak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje wyjaśnienie p.Bogdana P. w/s współpracy z SB. Obiecywał,że sie pomylił w oświadczeniu i ,że to sprostuje...i cisza. A wracając do tematu,ze nic sie nie robi w Michowie...sami jesteśmy sobie winni. Trzeba chodzić na wybory i mądrze wybierać.Nie kolegów bez pomysłu na przyszłość lecz ludzi z inicjatywą. W przeciwnym razie zapomnijmy ,że w naszej gminie coś się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Mnie interesuje wyjaśnienie p.Bogdana P. w/s współpracy z SB. Obiecywał,że sie pomylił w oświadczeniu i ,że to sprostuje...i cisza. A wracając do tematu,ze nic sie nie robi w Michowie...sami jesteśmy sobie winni. Trzeba chodzić na wybory i mądrze wybierać.Nie kolegów bez pomysłu na przyszłość lecz ludzi z inicjatywą. W przeciwnym razie zapomnijmy ,że w naszej gminie coś się zmieni.
To prawda na wybory chodzić trzeba i wybierać rozsądnie. Nie interesują mnie natomiast prywatne sprawy p. Wójta gdzie jeżdzi i co robi po pracy i z kim się spotyka. Nie uprawiajmy pyskówki...Interesuje mnie natomiast jego praca bo jest związana z moją osobą, rodziną. Od jego inicjatywy zależy przyszłość gminy Michów. Jeżeli nie wykorzysta szansy w postaci unijnych dopłat do inwestycji to inne gminy pójdą do przodu a my zostaniemy kilka lat za murzynami.Dosłownie. Trzeba brać się do roboty...bo nie jest Pan Wójt społecznikiem tylko bardzo drogim pracownikiem Gminy. Jeżeli ma wiedzę i ma chęć ją wykorzystać to ok. lecz jeżeli odlicza godziny do końca"dniówki" to sorry. Przypomnijcie sobie pierwszą sesję obecnej rady gminy. Pan wójt otrzymał podwyżkę pensji o ok. 1700zł. Póżniej śmie wtykać nam wiatraki i twierdzić ,że gmina biedna....????Ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo wyborów ledwie skończyły sie jedne a tu już do kolejnych wyborów samorządowych zaczynaja robic sobie kampanie. Co najlepsze to sami kolesie Wójta ja robią i to nie dla niego tylko sobie. Dzieki Koniczynom dostali sie do koryta - a na lewo i prawo opier....ją Wójtowi du.. Fajnych kumpli ma Wójt. Czy jest aż takim i...... że tego nie widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zwróciliście uwagę,że po kilku wpisach które były n/t wójta w księdze gości/gminy Michów- zmieniły sie zasady wpisywania się? Należy podać swoje imie i nazwisko... Cenzura w Michowie działa. Żałosne....widocznie zabolało,że ktoś napisał o podwyżce wójta Michowa a to był tylko cytat z tego forum wklejony do księgi gości gminy Michów. Wójt myśli chyba ,że ludzie o tym nie wiedzą...jego zarobki przecież równają się wypłacie posła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie jest anonimowy w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...