Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Niedrzwica Duża. Mieszkańcy: nie chcemy tu fermy norek!

Utworzony przez Zuzanna, 5 września 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Kś. K. oświęci i będzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypier***aj pajacu do N-cy z tymi norkami,tam jest Twoje miejsce i daj w końcu poczuć Nam wieś a nie je***y odur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy którzy wypowiadają się przeciwko budowie fermy pewnie gorzej śmierdzą niż te norki i lisy razem wzięte. jesteście żałśni zamiast sami się wziąć do roboty to komuś kłody pod nogi rzucacie a w niedzielę wszyscy w kościele pod ołtarzem i co złego to nie my. te wasze wypowiedzi są takie ograniczone jak wy sami. chyba zapomnieliście że mieszkacie na wsi a swego czasu wszyscy mieliście chodowlę norek lisów i wam smród nie przeszkadzał mieszkam nie daleko i nigdy się nie podpiszę pod waszym durnym procesem bo jak wyżej wspomniałem od niektórych z was gorzej śmierdzi niż od tych zwierząt. pozdrawiam Was ten co nie podpisał protesru aż wstyd się przyznać że mieszkam obok takich b.....w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyslawk napisał:
Wypier***aj pajacu do N-cy z tymi norkami,tam jest Twoje miejsce i daj w końcu poczuć Nam wieś a nie je***y odur.
Nie "odur" tylko "odór". Idź do szkoły człowieku, dopiero 4 wrzesień, przyjmą Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sz.P. Sławomirze proszę sobie dać spokuj bo to nie ma sensu.Mało Panu pieniędzy i nieszęścia? Pieniądze to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszystko zgodne z prawem wiec nie rozumiem płaczu mieszkańców
Zajmij się sobą i swoimi parobkami! Czy oni wszystko mają tak legalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyslawk napisał:
Wypier***aj pajacu do N-cy z tymi norkami,tam jest Twoje miejsce i daj w końcu poczuć Nam wieś a nie je***y odur.
wsioku trochę spokojniej bo ci wszy zza pach wyskoczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszyscy którzy wypowiadają się przeciwko budowie fermy pewnie gorzej śmierdzą niż te norki i lisy razem wzięte. jesteście żałśni zamiast sami się wziąć do roboty to komuś kłody pod nogi rzucacie a w niedzielę wszyscy w kościele pod ołtarzem i co złego to nie my. te wasze wypowiedzi są takie ograniczone jak wy sami. chyba zapomnieliście że mieszkacie na wsi a swego czasu wszyscy mieliście chodowlę norek lisów i wam smród nie przeszkadzał mieszkam nie daleko i nigdy się nie podpiszę pod waszym durnym procesem bo jak wyżej wspomniałem od niektórych z was gorzej śmierdzi niż od tych zwierząt. pozdrawiam Was ten co nie podpisał protesru aż wstyd się przyznać że mieszkam obok takich b.....w.
Naucz się poprawnie pisać i dopiero siadaj do klawiatury.Sam wejdź pod ołtarz hodowco z bożej łaski. :Dprote...sru,tak sru na takie pachnidło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wrzucaj wszystkich do jednego gara...tak sie sklada ze protestuja ludzie ktorzy pracuja a nie zyja z zasilkow a juz napewno nie ma tam zlodziei...chca poprostu spokojnie pracowac i zyc na pieknej wsi a nie w smrodzie nie do zniesienia ... tam juz smierdzi ale mieszkancy jakos przywykli jesli wybuduja nastepna ferme tego smrodu nie da sie wytrzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vgatinga especially napisał:
Sz.P. Sławomirze proszę sobie dać spokuj bo to nie ma sensu.Mało Panu pieniędzy i nieszęścia? Pieniądze to nie wszystko.
Wyjołeś mi to z klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widzę na zdjęciu ,to większość siedzi byłych hodowców lisów ,zlikwidowali fermy,bo im się nie opłacało,a teraz komuś zazdroszczą i protestują.Jak ktoś już wcześniej pisał,to jest jeszcze tam inna ferma i nikomu te zapachy nie przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te bzdury pisze ktoś nie mający pojęcia jaki to smród.Wiem jak dokuczliwe jest takie sąsiedztwo,nieporównywalne do odoru obornika,gnojowicy czy kurnika.Zastanów się zanim zaczniesz obrażać ludzi swoimi wywodami.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham wies napisał:
nie wrzucaj wszystkich do jednego gara...tak sie sklada ze protestuja ludzie ktorzy pracuja a nie zyja z zasilkow a juz napewno nie ma tam zlodziei...chca poprostu spokojnie pracowac i zyc na pieknej wsi a nie w smrodzie nie do zniesienia ... tam juz smierdzi ale mieszkancy jakos przywykli jesli wybuduja nastepna ferme tego smrodu nie da sie wytrzymac
Po pierwsze naucz się używać polskich liter, a po drugie nie pisz nieprawdy na temat protestujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywozisz Cwaniaczku nocami norki do swojego koleżki i myślisz że ludzie nic nie widzą.NIK jest już w drodze więc się spiesz.pozdrowionka i powodzonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że gość się dorobił na czyimś nieszęsciu i stać go na wszystko.My jesteśmy dla niego tylko podludzmi.Będzie ferma na 100% bo ma wszystkich pod sobą w okolicach i kazdy zawija łapówy aż trzeszczy.Plujemy mu na ryj a on mówi że deszcz pada i się cieszy z nas jak z prostaków.Wszyscy są skorumpowani od A do Z w tej gminie. Na wsi jest jak w PZPN nie mamy pieniędzy nie wygrywamy:( p.s. I tak umrzesz człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszyscy którzy wypowiadają się przeciwko budowie fermy pewnie gorzej śmierdzą niż te norki i lisy razem wzięte. jesteście żałśni zamiast sami się wziąć do roboty to komuś kłody pod nogi rzucacie a w niedzielę wszyscy w kościele pod ołtarzem i co złego to nie my. te wasze wypowiedzi są takie ograniczone jak wy sami. chyba zapomnieliście że mieszkacie na wsi a swego czasu wszyscy mieliście chodowlę norek lisów i wam smród nie przeszkadzał mieszkam nie daleko i nigdy się nie podpiszę pod waszym durnym procesem bo jak wyżej wspomniałem od niektórych z was gorzej śmierdzi niż od tych zwierząt. pozdrawiam Was ten co nie podpisał protesru aż wstyd się przyznać że mieszkam obok takich b.....w.
No cóż jest w Naszej miejscowości margines i ty do niego należysz sprzedałaś się za kilka srebrników może kiedyś wyjdzie ci to smrodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej nieprawdy ? To nie złodzieje i nieroby protestują tylko uczciwi ludzie którzy też pracują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ula K. napisał:
Nie obchodzą mnie Ci ludzie , ani ten odór. Zależy mi tylko na pieniądzach. Gdy będę miała ich dużo , nie będzie mi wtedy przeszkadzało , że mój mąż mnie bije i znęca się nade mną . Jako psycholog wiem, że pieniądze to WSZYSTKO !
Wywody zazdrosnej przyjaciółki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ula K. napisał:
Nie obchodzą mnie Ci ludzie , ani ten odór. Zależy mi tylko na pieniądzach. Gdy będę miała ich dużo , nie będzie mi wtedy przeszkadzało , że mój mąż mnie bije i znęca się nade mną . Jako psycholog wiem, że pieniądze to WSZYSTKO !
dlaczego w życiu pieniądze to nie wszystko Zapobiegliwy ojciec tłumaczy synowi, dlaczego w życiu pieniądze to nie wszystko. -...tak, powiada ojciec, -pieniądze to nie wszystko, bo trzeba mieć jeszcze złoto, nieruchomości, papiery wartościowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro inwestycja była zaplanowana juz w 2005 to co chodzi? Wtedy było O.K. a teraz śmierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...