Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co to kogo interesi czy pracownik czy nie mozna było napisac kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straznik miejski ha ha ha ha ha !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że jedynym rozwiązaniem powinny być gigantyczne kary,takie że pijany latami by je spłacał,a te pieniądze powinny isc na remonty dróg.STOP PIJANYM KIEROWCOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam jaki jest los tego sędziego-pijaka co miał 3 promile i uderzył policjanta ??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie natomiast pytam skąd bezrobotny ma pieniadze na alkohol i benzyne do samochodu??...o samochodzie nie wspominajac dlaczego w takich zestawienia zawsze najwiecej jest pijanych bezrobotnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
ja sie natomiast pytam skąd bezrobotny ma pieniadze na alkohol i benzyne do samochodu??...o samochodzie nie wspominajac dlaczego w takich zestawienia zawsze najwiecej jest pijanych bezrobotnych?
Mam bogatą żonę, to i pracować nie muszę.Co prawda po pijaku nie jeżdżę, bo ona wogóle nie pije i pewnie by mnie pognała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnik musiał trafić na jakieś prawdziwe pały, bo kolegom raczej się pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnik trafił czołowo w przód innego pojazdu a nie na "pały"... Pała to mu się należy. P>S od kiedy straż miejska to koledzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atom skąd wiesz, że to prawdziwe PAŁY ? ? ? żona Ci mówiła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...