Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Emeryta... prawie jak transwestyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://natemat.pl/53...alic-rzad-tuska dosyc okradania nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz wiem dlaczego tylu wyborców w naszym regionie głosuje na PiS i tyle kasy wpłaca na radio Maryja! promujące nienawiść! zacofanie! rasizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad jak idzie na komisję do ZUS to bierze dwie kule, ale jak tylko przedłużą rentę to zasuwa na budowie jak byk. A ja ciężko pracuję za grosze i zabierają mi jeszcze na tych pseudorencistów. Sąsiad na mnie mówi frajer. Co to za Kraj???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMERYT !!!! Nie EMERYTA !!! pismaki niedouczone .... Odmiana przez przypadki się kłania, mianownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Mój sąsiad jak idzie na komisję do ZUS to bierze dwie kule, ale jak tylko przedłużą rentę to zasuwa na budowie jak byk. A ja ciężko pracuję za grosze i zabierają mi jeszcze na tych pseudorencistów. Sąsiad na mnie mówi frajer. Co to za Kraj???
jak zes niedojda zyciowa to dajesz sie pompowac, wylewanie swych frustracji na forum nie pomoze w niczym, sasiad dobrze cie okresla, haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
to teraz wiem dlaczego tylu wyborców w naszym regionie głosuje na PiS i tyle kasy wpłaca na radio Maryja! promujące nienawiść! zacofanie! rasizm!
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezly janusz z ciebie napisał:
jak zes niedojda zyciowa to dajesz sie pompowac, wylewanie swych frustracji na forum nie pomoze w niczym, sasiad dobrze cie okresla, haha
kolejny co okrada,od kiedy to okradanie należy popierać, i powiesz jeszcze, ze co niedziela chodzisz do kościoła, po h** mamy tylu rządzących co pozwalają na okradanie, nie każdy jest oszustem i to nie znaczy, że jest niedojda, baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pieprzona solidarność z lat 80 doprowadziła kraj do takiego stanu, gdzie oszuści żyją zabrać im majątki, pierwszy na odstrzal b. przywódca i dać im tylko mieszkania socjalne i do pracy, bo on nie mając wieku dostał emeryturę, chociaż wtedy przepisy na to nie pozwalały co z tego, ze był prezydentem ale przepisy chyba sa dla wszystkich polaków jednakowe, no ale widać, ze nie, bo i pomroczność jasna tylko u nich występuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Mój sąsiad jak idzie na komisję do ZUS to bierze dwie kule, ale jak tylko przedłużą rentę to zasuwa na budowie jak byk. A ja ciężko pracuję za grosze i zabierają mi jeszcze na tych pseudorencistów. Sąsiad na mnie mówi frajer. Co to za Kraj???
CYCU,ten kraj jest wysoce frajerski,bo patrząc na to jak wysokie nagrody,premie,odprawy walą sobie obecni komuniści do swoich głębokich i zawsze bez DNA kieszeni,i mają na to przyzwolenie tego społeczeństwa,to ja tu czegoś nie rozumiem.Myślę że masz w tej głowie tak jak baran w torbie , czepiając się rencistów czy emerytów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to emeryta....Jak ministra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro co 4 obywatel naszego regionu to EMERYTA, to co który redaktor to analfabet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolejny co okrada,od kiedy to okradanie należy popierać, i powiesz jeszcze, ze co niedziela chodzisz do kościoła, po h** mamy tylu rządzących co pozwalają na okradanie, nie każdy jest oszustem i to nie znaczy, że jest niedojda, baranie
taaa, najlepiej siedziec na pensyjce 1200 zl netto i narzekac wokolo, ze sasiad jezdzi lepszym autem, skoro moglbym dostac rente i pracowac to bym tak zrobil, a nie patrzyl ze inny powie ze okradam kogos, to sie nazywa zaradnosc w moim mniemaniu, a ty nazywaj to jak chcesz i narzekaj na wszystko dalej baranie bez rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Mój sąsiad jak idzie na komisję do ZUS to bierze dwie kule, ale jak tylko przedłużą rentę to zasuwa na budowie jak byk. A ja ciężko pracuję za grosze i zabierają mi jeszcze na tych pseudorencistów. Sąsiad na mnie mówi frajer. Co to za Kraj??? [/quote] [quote name='oszukany' timestamp='1363514139' post='746192'] Mój sąsiad jak idzie na komisję do ZUS to bierze dwie kule, ale jak tylko przedłużą rentę to zasuwa na budowie jak byk. A ja ciężko pracuję za grosze i zabierają mi jeszcze na tych pseudorencistów. Sąsiad na mnie mówi frajer. Co to za Kraj???
No pewnie, że jesteś frajer! Bo jeśli byłbyś odrobinę "zaradniejszy" to nagrał byś pracującego sąsiada na budowie -i takie nagranie do ZUZu podesłał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno Ojciec Klimiec na lamach jednego z poczytnych magazynów napisał: Wbrew pozorom nasz kraj nie jest biednym krajem. Wystarczy spojrzeć choćby na ludzi tłoczacych się w wiatach przystanków aby dojechać porannym autobusem do pracy. Oni w pełni pogodzili się z nowymi czasami, które nagradzają bogactwem ludzi rzutkich i pracowitych, karają zaś biedą lenistwo. Praca czeka na każdego wręcz leżąc na ulicy. Bo czy człowiekowi długotrwale bezrobotnemu odmawiane jest chociaż prawo do bogacenia się tym co wyciągnie z koszy i pergol śmietnikowych ? Nie - i w ten sposób narodzic się mogą jeśli nie fortuny to przyszłe tradycje rodowe i rodzinne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...