Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hurra, mamy w Niedrzwicy nowy plac zabaw! (zdjęcia)

Utworzony przez MIESZKANIEC, 24 października 2009 r. o 13:49 Powrót do artykułu
TAK NAPRAWDĘ TO ZASŁUGA SILNEJ I MĄDREJ GRUPY CZLONKOW PIS DZAILAJACYCH W NIEDRZWICY DUŻEJ, W TYM MARKA KRAKOWSKIEGO I RYSZARDA GOLCA - INICJATOROW WSZELICH POZYTYWNYCH ZMIAN W GMINIE. NIE BEZ ZNACZENIA JEST TUTAJ MADROŚĆ MIESZKANCOW, KTORZY POTRAFILI ODSUNĄC OD WŁADZY PSL. JAKBY DALEJ RZADZIL PSL TO BY BYLO JAK W CALYM POWIECIE DZIURAWE DROGI, KOLESIOSTWO ORAZ FATALNA SYTUACJA WSZPITALACH I SZKOLACH POWIATOWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, że dużo się dzieje. ale jak się dużo dzieje, to też jest dużo przeciwników zmian, którzy sie tego boją. Wójt widać działa konsekwentnie i to mu sie bardzo chwali - trzeba byc twardym i robić swoje. Co do obecnej ekipy - to myślę, że najważniejsze jest, że oni nie robią prywaty jak poprzednia władza, która dzialała pod hasłem: P(łaćmy) S(obie L(epiej) i preferowała koterie rodzinno-polityczne. Ale zobaczymy jak bedzie dalej. Słyszałam, że maja tez budowac place zabaw w Krężnicy jarej i chyba w Strzeszkowicach. Dobrze, że coś nareszcie sie robi dla dzieci i młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...