Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile faktycznie zarabiają nauczyciele? Pokazali nam paski ze swoimi zarobkami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Zwolnić strajkujących nauczycieli i lekarzy wystawiajacych lewe papiery To oszustwo ściganie z urzedu Gdzie prawo i jak uczą dzueci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama za chwilę będę nauczycielem i to co opowiadają Ci pedagodzy to jest jeden wielki żart. Człowiek pracuje 22 h na pełnym etacie, zarabia 2 tysiące złotych i jest źle? Siedzi w cieple, nie dzwiga. Skoro Państwo są tacy mądrzy proszę bardzo iść do supermarketu i podnosić skrzynki. Zobaczymy czy bedzie państwu tak do śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych w jednej z lepszych techników w Lublinie za kontraktowego mam ok 2tys netto. Macie rację sam to wybrałem jak szkoła mnie poprosiła o nauczanie w niej ale już po 5 latach zmieniam pracę. Macie rację jak się nie podoba nauczycielom to niech zmienią pracę. A teraz pytanie do Was- kto będzie uczyć jak nauczyciele odejdą? Dla tych co krzyczą najwięcej podpowiem aby sprawdzili średnią wieku nauczyciela w szkołach zawodowych bo tam jest najciekawiej i to nie dlatego że nauczyciele nie chcą odejść na emeryturę tylko dlatego że nie ma młodych którzy by chcieli pracować w tym zawodzie. Ile zarabia nauczyciel każdy może sprawdzić bo ustala to MEN dodatki zabrała dojna zmiana A Wy drodzy rodzice zobaczycie efekty za 5-10 lat. Mówicie wakacje ferie itp. Macie rację ale wam planu dni wolnych w roku nie układa MEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I popatrzcie jaka pogarda dla pracowników marketów, którzy często pracują po 10 godzin dziennie,w soboty,  niektóre niedziele i święta, nawet do ubikacji nie mogą wyjść a te nieroby nauczyciele mają wolne nawet między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, kiedy normalni idą do pracy.
To poślij swoje dzieci na naukę do pani z Biedronki. Naprawdę ludzie nie rozumiecie, że od nauczycieli zależy edukacja waszych dzieci?
Macie tyle przywilejów i nieprzyzwoicie wysokie zarobki i jescze wam mało???
 Akurat nie jestem nauczycielem ale mam w rodzinie nauczycieli, więc wiem ile zarabiają i jak ta praca wygląda. Dlatego też ja nigdy nie poszłabym do pracy jako nauczyciel. Nie po to skończyłam studia, żeby zarabiac marne grosze i użerać się z dziećmi i co gorsze z ich rodzicami.  Ludzie bez studiów zarabiają więcej, mając o wiele mniej obowiązków i co najważniejsze mniej odpowiedzialną pracę. Zresztą po wypowiedziach na tym forum można zobaczyć z jakimi ludźmi nauczyciele muszą się użerać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie,ze po kilku godzinach z dziećmi jesteście zmęczeni, a upadlacie kogos,kto od 6  rano siedzi na kasie, a na nogach jest od 4tej i ma do czynienia z setkami takich roszczeniowych "panius". Wstydu nie macie i tyle.
  Jak w ogóle można porównywać nauczycieli  z ludźmi na kasie? Do pracy na kasie nie potrzeba żadnego ale to żadnego wykształcenia. Nauczyciel musi skończyć studia. Na prawdę nie widzicie różnicy? A później taka Pani na kasie zarabia więcej niż nauczyciel.  To że w Polsce wszystko się poprzestawiało i osoby z wykształceniem pracują na kasie nie znaczy, że jest to dobe. Często ludzie nie mają wyboru bo na kasie lepiej się zarabia niż np w urzędzie czy w szkole.  Za kilka lat będzie lament bo nie ma kto uczyć. Już teraz są ogromne braki w szkołach i to widać w poziomie nauczania. Kto jest ambitny ucieka ze szkoły i idzie pracować gdzie indziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj.  Lekarze zarabiają grosze, ale gdzie ich dzieci się uczą? Adwokaci i sędziowie grosze zarabiają, ale dzieci to tylko na prawo ślą. Nauczyciele też nic nie zarabiają, a co drugi w rodzinie to nauczyciel. Przestalibyśmy chrzanić te bzdury. Studiowałem pedagogikę, ale mi się pracą nie podobała, zarobki były dobre jak za czas jaki musiałem poświęcić. Zrezygnowałem z pracy i zająłem się stolarstwem, bo to lubię. Zarabiam 4 razy lepiej niż w szkole. Super. Nikt tylko jakoś nie widzi, że pracuje 5 razy więcej. Nie podoba się? Bierzcie się za robotę jaka lubicie, przecież jesteście nauczycielami. Wiecie jak żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie,ze po kilku godzinach z dziećmi jesteście zmęczeni, a upadlacie kogos,kto od 6  rano siedzi na kasie, a na nogach jest od 4tej i ma do czynienia z setkami takich roszczeniowych "panius". Wstydu nie macie i tyle.
Jak w ogóle można porównywać nauczycieli  z ludźmi na kasie? Do pracy na kasie nie potrzeba żadnego ale to żadnego wykształcenia. Nauczyciel musi skończyć studia. Na prawdę nie widzicie różnicy? A później taka Pani na kasie zarabia więcej niż nauczyciel. To że w Polsce wszystko się poprzestawiało i osoby z wykształceniem pracują na kasie nie znaczy, że jest to dobe. Często ludzie nie mają wyboru bo na kasie lepiej się zarabia niż np w urzędzie czy w szkole. Za kilka lat będzie lament bo nie ma kto uczyć. Już teraz są ogromne braki w szkołach i to widać w poziomie nauczania. Kto jest ambitny ucieka ze szkoły i idzie pracować gdzie indziej.
 Kolejna wielka pani nauczycielka z 3 fakultetami... Widocznie ktoś uważa, że praca na kasie jest cięższa niż nauczyciela. I lepiej ją opłaca. A o to czy będzie miał kto uczyć jakoś się nie boję, niby niż, niby mało dzieci, a o wakatach nauczycielskich cicho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żyję z korepetycji, po dzisiejszemu to się nazywa freelancing chyba? Z kontem na jednym portalu (jeśli chcecie wiedzieć, to angielski prywatnie jest spoko) i stamtąd mam uczniów, którzy mimo środka roku, ciągle się odzywają. Jak się jest dobrym w swoim fachu, można naprawdę z korków sporo wyciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem każdy zawód ma swoją specyfikę, nie można równomiernie porównać. Nie rozumiem skąd ta nienawiść do samych nauczycieli. Przecież to oni kształcą przyszłe pokolenia i nie jest to łatwa praca, dzieci też bywają trudne. Warunki coraz gorsze. Jako nauczyciel kontraktowy za 14 godzin zarabiam w jednej szkole 780 zł plus 2.5 godz gratis na świetlicy. Nie oszukując po zamknięciu drzwi, moja praca tak naprawdę zaczyna się w domu. Często kładę się spać po 24.00 bo jeszcze coś do zrobienia, przygotowania, sprawdzenia. Nie sądzę by było to godne wynagrodzenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie,ze po kilku godzinach z dziećmi jesteście zmęczeni, a upadlacie kogos,kto od 6  rano siedzi na kasie, a na nogach jest od 4tej i ma do czynienia z setkami takich roszczeniowych "panius". Wstydu nie macie i tyle.
Jak w ogóle można porównywać nauczycieli  z ludźmi na kasie? Do pracy na kasie nie potrzeba żadnego ale to żadnego wykształcenia. Nauczyciel musi skończyć studia. Na prawdę nie widzicie różnicy? A później taka Pani na kasie zarabia więcej niż nauczyciel. To że w Polsce wszystko się poprzestawiało i osoby z wykształceniem pracują na kasie nie znaczy, że jest to dobe. Często ludzie nie mają wyboru bo na kasie lepiej się zarabia niż np w urzędzie czy w szkole. Za kilka lat będzie lament bo nie ma kto uczyć. Już teraz są ogromne braki w szkołach i to widać w poziomie nauczania. Kto jest ambitny ucieka ze szkoły i idzie pracować gdzie indziej.
Kolejna wielka pani nauczycielka z 3 fakultetami... Widocznie ktoś uważa, że praca na kasie jest cięższa niż nauczyciela. I lepiej ją opłaca. A o to czy będzie miał kto uczyć jakoś się nie boję, niby niż, niby mało dzieci, a o wakatach nauczycielskich cicho.
 Oczywiście że cicho o wolnych wakatach bo sama sobie odpowiedzialas. Jest niż, więc też mniej nauczycieli potrzeba. Gdyby był wyz mogłabyś się dziwić, że nie ma wolnych wakatów. Spokojnie najlepsi nauczyciele odejdą do innych prac, zostana Ci którym nic się nie chece, wtedy Ci lepsi będą sobie mogli dorabiać na korkach a roszczeniowi rodzice będą płacić. Wtedy będzie płacz, że nie ma kto uczyc i jest słaby poziom w szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiają krocie i narzekają kogo stać na kupno mieszkania trzy pokojowego w Puławach za pensje nauczycielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy fakultety, można robić skoro szkoła dofinansowuje studia w 70 procentach. Zapominacie do wypłaty dołożyć trzynastki, dodatku uzupełniającego, nagrody na dzień nauczyciela, dofinansowania na wakacje ponad 1600 zl. Ten 18 godzinny system pracy jest bardzo niesprawiedliwy. Bo tyle samo kasy dostaje np nauczyciel wf-u który nie ma prac do sprawdzania i np jezyka polskiego, który oprócz sprawdzania kartkówek, wypracowan itp przygotowuje przedstawienia , włącza się w różne akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już tak dokładnie liczymy to wychodzi że każdy Polak pracuje 11 miesięcy (26 dniu urlopu to miesiąc wolnego) Pensja minimalna 2250 x 12 = 27000 /11 = 2454 zł Ja nie wiem czemu jeszcze nikt nie wpadł na to żeby tak wyliczać średnią krajową itp 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pokażą pity zobaczymy realne place
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc, Prosba o głosy na uzdolniona projektantke Edyte Czarnote w konkursie fashiondesignerawards. Wystarczy tylko zaznaczyc Edyte i podac adres e-mail.  Aby zagłosować należy wejść na stronę internetową fashiondesignerawards.com.pl/glosowanie Po zaglosowaniu sa dostepne wyniki glosowania. Głosowanie tylko do  22.04 godz 23.59. Dzieki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze studia to dobry wybór ;) ja np. nie miałam ciśnienia i poszłam do szkoły policealnej i dalej uważam, że był to strzał w 10! Ukończyłam kierunek Technik usług kosmetycznych na Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i pracuję w zawodzie, dobrze zarabiam i przede wszystkim robię to co kocham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...