Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kura emerytka żyła 8,5 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurom trzeba zapewnić tez dobre mieszkanie- np.klatki spelniające normy nowoczesnego gospodarstwa rolnego czy fermy. polecam obejrzec te w http://agro-lech.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura,ze kura znosi tylko jaja do południa.....ja zbieram jajka 2 razy dziennie,w południe i wieczorem.czasem więcej jest wieczorem niż w południe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bla,Bla,Bla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pan jest doktorem a takie głupoty pan pisze kura nosi jaja tylko dopołudnia ????????niech pan napisze na moj e mail jiriperdek@wp.pl troche podszkole pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam. Ja mam kury leghorn i nisą mi od pół roku, ale trzy kurki niosły mi jajka dwużółtkowe i wysadziły się, nie wiem jaka może być tego przyczyna. Kurom podaję paszę dla kur niosek i mieszam z przegotowaną kaszą jęczmienną, a oprucz tego dostają, pszenicę, jęczmień, owies i pszenżyto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdolenie o szopenie pan jest po***y jakiś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupim c***em Pan jesteś a nie doktorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...