Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inspektor sfilmuje piratów w busach

Utworzony przez ormowiec, 7 kwietnia 2008 r. o 07:53 Powrót do artykułu
to dopiero będą paniska- już teraz na witosa jeżdżą pod prąd. Nie tak dawno na szosie warszawskiej (Gończyce)widziałem dwóch dżentelmenów z ITS, którzy mijali wysepki z lewej strony, pasy były oczywiście nie zapięte,szybkość białej skody superb dużo większa niż dopuszczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze!Sam często podróżuję i wiem, że trzeba w końcu zrobić porządek z tymi nieodpowiedzialnymi busiarzami.Każdemu może się spieszyć ale są jakieś granice rozsądku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli komuś nie podoba się jazda busem to nikt do tego nikogo nie zmusza. Jeżdżą jeszcze pociągi, autobusy więc droga wolna. Jak ktoś idzie na busa już któryś raz to wie czego się spodziewać i sam na to się zgadza. Nie rozumiem takiego narzekania. P.S. A do Wawy to już całkiem nie ma problemu z dojazdem - busy, PKS, Polski Express, PKP - każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się Twój komentarz. Wynika z niego neizbicie, że płacąc za przejazd kierowcy BUS-a akceptuję równoczesnei niepisane zasady łamania przepisów drogowych i niejako poddaję się jeździe "na własne ryzyko"? Co? A to niby dlaczego? Kierowca Bus-a odpowiada za pasażerów i każdy wypadek spowodowany przez niego niesie konsekwencje w postaci spowodowania katastrofy w ruchu drogowym. Ty wsiadając do bus-a bierzesz pod uwagę, że możesz cały i zdrowy niedojechać do celu podróży? A co to niby jest? -Skok na spadochronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak by inspektorzy wsiedli do Busa i wszystkie wykroczenia udokumentowali podczas jazdy. Mówienie o jeździe pasażera na własne ryzyko jest nieporozumieniem. A co z innymi użytkownikami ruchu? A przy okazji kontroli należałoby się zająć właścicielami firm przewozowych, którzy udają że nie widzą problemów bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Być może tak jak dodarli do Urzędu przydzielającego koncesje mają w kieszeni inspektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajcie sobie sami pytanie, dlaczego jeździcie BUSami? Przeważne dla tego, że są szybciej... a żeby "być szybciej" kierowcu muszą troche przydusić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEPIACIE SIE BUSIKOW ZE LAMIA PRZEPISY JA SIE CZEPIAM PIER... RZADU GDZIE SA NORMALNE DROGII (AUTOSTRADY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze to jest jakas prawda z tym ze tak szybko jezdza busami ale to tylko dlatego ze maja to narzucone od gory,maja jechac tyle i tyle czasu i musza sobie jakos radzic z korkami itp.dlatego zejccie z kierowcow bo to nie jest ich wina,co do pasarzerow to oni tez sa troche winni bo sami by chciali jechac mx.najkrocej i do tego jeszcze chce zeby ich wasadzac tam gdzie chca a nie na przystankach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://auto.dziennik...toradarami.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ma nie byle jaki interes w tworzeniu MITU o rzekomym niebezpieczeństwie busów. Bo w mediach pełno takich bredni, a rzeczywistość jest zupełnie inna - poważnych wypadków z winy busów (a nawet choćby z ich udziałem) praktycznie BRAK. To już nawet PKS, który jeździ z prędkością zmęczonego ślimaka wypada pod tym względem gorzej - patrz niedawny przypadek pod Rykami kiedy to autobus PKS wylądował w rowie na boku. Komu i dlaczego opłaca się generować tą medialną fikcję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...