Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje drogowe mają poślizg (mapy)

Utworzony przez tr, 5 stycznia 2009 r. o 21:06 Powrót do artykułu
A kiedy od lat obiecywana całkowita przebudowa trasy 835 Lublin Biłgoraj Przeworsk Przemyśl zwłaszcza na odcinku Lublin Sieniawa. To główna trasa z Lublina na południe,ruch jak na drodze krajowej.Jak zwykle skończy się na obiecankach. Firma Black Red White z Biłgoraja przeniosła duzo inwestycji do woj Podkarpackiego z powodu złych dróg.Nawet Wojewoda Lubelski p. Genowefa Tokarska jeżdzi do rodzinnej Biszczy za Biłgorajem od Jabłonnej po wertepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista rezerwowa.Co to za twór?Trzeba brać się do roboty całym frontem by nie przepadały środki jak w roku ub,w wysokości 5 mld pln. a Krajowa Dyrekcja od Dróg przewiduje że w tym roku przepadnie jeszcze więcej.Zamiast przepadać powinno się kierować środki właśnie na te rezerwowe budowy tylko trzeba wszystko wcześniej przygotować i by nie brakowało np.decyzji środowiskowych jak na te z planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za rok,może dwa i tak co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zrozumieć podejście decydentów do tematu dróg i komunikacji w ogóle w Polsce Wschodniej. Główne szlaki handlowe na Ukrainę, i to na parę lat przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej (trzecia pod względem wielkości, a więc i liczby kibiców, sportowa impreza świata - po olimpiadzie i mundialu), a tu wciąż opowiada się dyrdymały o listach rezerwowych z rezerwowymi inwestycjami. Przecież w roku Euro 2012 będziemy już osiem lat w UE i na rok przed zamknięciem wielkiej rzeki eurofunduszy w ramach RPO, PO Polski Wschodniej itd. Jak nie zrobimy tych dróg teraz, to tym bardziej nie zrobimy ich później. Bo później Bruksela będzie finansować drogi nad Morzem Czarnym - w Rumunii, Bułgarii, a może i nad Adriatykiem w kolejnych krajach b. Jugosławii. Panowie decydenci, tu trzeba zdecydowania i szybkich, odwaznych działań! A nie opowiadania, jakie to pieniądze dostaniemy i na jakich listach (rezerwowych) są nasze inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku na kontach Gddkia została astronomiczna kwota miliarda 113 milionów złotych to jest banda nieudaczników. Rozumiem jeszcze plany, wymagania ekologiczne ( natura 2000) ok., Jeśli nie inwestuje się z różnych powodów w budowę nowych dróg to można przecież robić modernizację lub remonty już istniejących odcinków, ale nie, po co. A jeżeli jeszcze na czele tych panów stoi Pan marszałek G no to jest pewne że te inwestycje nie ruszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego nie mozna sciagnac tej prezentacji GDDKiA ze strony artykulu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falcoski napisał:
Dla czego nie mozna sciagnac tej prezentacji GDDKiA ze strony artykulu?
Nie można ściągnąć, żeby nie było dowodów i nie porównywać z poprzednimi kłamstwami gdaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...