Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak kupowaliśmy świeże kocie skórki

Utworzony przez Serwinka, 21 lutego 2009 r. o 19:21 Powrót do artykułu
Zdrowotnie na schorzenia reumatyczne działają tylko żywe koty, one kładą się w obolałe miejsce i nagrzewają je swoim ciepłem. Skórka z martwego zwierzęcia prędzej nabawi użytkownika parchów niż wyleczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za denny artykuł - a niby w czym gorsza jest świnia od kota??? ( a giną ich codziennie tysiące!!!!!) Wyśmiewanie cudzych "kulinarnych upodobań" swiadczy o braku kultury u autorów tego gniota i wprost jest dyskryminacją człowieka. Poza tym kolejny raz dziennikarze szczególnie pani?? Bożko przyznają się publicznie do oszustwa co dobitnie świadczy o poziomie moralnym tych ludzi?? i może w końcu zostanie zauważone przez wymiar sprawiedliwości!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho czyzby nam się wpisal sam "koci biznesmen"? Witamy. Trafnie wybrałes sobie nicka PIG. A jesli wymiar sprawiedliwości ma ma zobaczyc "oszustwo" redaktor Bożko, to pewnie twoje przestępstwo walnie go pewnie prosto w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pig.. swietnie.. zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!! nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu... idz do kuchni i zrob stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniesz takiej sraki ze nie bedziesz mogl wyjsc z kibla:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic przeciw kotom nie mam-tyle ich sie placze po naszych osiedlach i bezdrozach.Widocznie nikomu one nie sa potrzebne.Opieka ANIMALS nie ma funduszy i koncepcji na ich utrzymanie .W zwiazku z czym niech ludzie maja z tago jakis porzytek.Co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka głupota nie ma równej sobie i gdyby miała skrzydła to nieźle by fruwała. Na skalę przemysłową zabijają krowy,cielęta,owce,kozy,kury,kaczki,indyki i inne żywe stworzenia a dostają psychozy na tle kotów. Obawiam się że mają tęgiego?"KOTA" i powinni poważnie pomyśleć o tęgim psychiatrze a najlepiej z równie tęgim?EGZORCYŚCIE! = Czyżby zmodyfikowany kult hinduskiej świętej?krowy!... Osobiście nawet przymierając g ł o d e m nie chwyciłbym się kociny ani psiny,ale? Obawiam się że to kwestia gustu i upodobań? k u l i n a r n y c h... Znałem kiedyś Człowieka Który,za chiny,nie chycił by się mięsa z?KURY! Tak jak ja królika a dlaczego?Obrzydziłem sobie jak dowiedziałem się jak co nie którzy chadzali na cmentarz z psami tropić dziko żyjące w grobach?KRÓLIKI! Ale czy mam z tego powodu popadać w histerię i psychozę że ktoś je lubi?... Ba!ubolewają nad psami i kotami zjadanymi podczas w us-raju uprawia się kanibalizm i dokonuje się a b o r c j i w celu pozyskania dosmaczaczy?coca-coli! Kto dociekliwy niech poszuka na portalu:Polski Informator Narodowy... A z tamtąd te przeróżne psychotyczne zachowania przychodzą a tylko po to by? Odwrócić uwagę od dużo ale to dużo?POWAŻNIEJSZYCH?SPRAW! I O DZIWO ŻE CI PATOLOGICZNI KYNO I KOTOFILE BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW ZJADAJĄ MIĘSO I INNYCH ŻYWYCH ZABIJANYCH?ISTOT!> BIBLIA,Dz.Ap.X!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pig.. swietnie.. zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!! nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu... idz do kuchni i zrob stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniesz takiej sraki ze nie bedziesz mogl wyjsc z kibla:)))
a próbowałeś skoro wiesz!... popijasz coca-colę?a wiesz że dokonuje się aborcji ludzkich płodów w celu pozyskania komponentów?smakowych... nie wierzysz?poszukaj na portalu:POLSKI INFORMATOR NARODOWY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za denny artykuł - a niby w czym gorsza jest świnia od kota??? ( a giną ich codziennie tysiące!!!!!) Wyśmiewanie cudzych "kulinarnych upodobań" swiadczy o braku kultury u autorów tego gniota i wprost jest dyskryminacją człowieka. Poza tym kolejny raz dziennikarze szczególnie pani?? Bożko przyznają się publicznie do oszustwa co dobitnie świadczy o poziomie moralnym tych ludzi?? i może w końcu zostanie zauważone przez wymiar sprawiedliwości!!!!!!!!!
W tym cały problem!Świnię,krowę,owcę,kozę,drób?MOŻNA! Psa i kota?NEWER!A te głupoty,obawiam się,przychodzą z za Oceanu Pokoju! Ba!jest w tym cel by odwrócić uwagę od daleko ale to daleko ważniejszych?Spraw!Szkolą różnych rzezimieszków od brudnej i mokrej roboty,dostarczają narzędzi mordu i zbrodni by niszczyć,w sumie,ISTOTY WŁASNEGO?GATUNKU,a?rozczulają się,akurat,nad psami i kotami.JAKAŚ NOWA PSIO-KOCIA?RELIGIA!Niedawno jak przed północą znalazłem na POLSKIM INFORMATORZE NARODOWYM że dokonują aborcji w celu pozysku komponentów "smakowych",do?coca?coli! = i to jest?PIKUŚ!> BIBLIA:Dz.Ap.X!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją wychodzącą kotkę ktoś postrzelił śrutem. Od weterynarza dowiedziałam się, że w tym samym tygodniu miał trzy takie przypadki. Pół roku później kotka zaginęła. Teraz obawiam się, że ktoś ją zastrzelił na skórki właśnie :( To podłe, te koty często mają domy i kochających właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak sie skonczyla sprawa???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
pig.. swietnie.. zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!! nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu... idz do kuchni i zrob stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniesz takiej sraki ze nie bedziesz mogl wyjsc z kibla:)))
JAK PRZYJDZIE PRAWDZIWY GŁÓD ,BEDZIESZ JADŁ WSZYSTKO CO BĘDZIE W TWOIM ZASIĘGU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginęły mi trzy roczne kochane koty, dobrze odżywione, zaszczepione, odrobaczone i wykastrowane. Wychowanie takiego kota od oseska, to duże pieniądze. W lubuskiem za takiego kota płacą żulom 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce mi pęka, jak wspomnę każdego z nich, niby zwykłe dachowce, ale każdy z innym charakterem, upodobaniem żywieniowym, inaczej mruczący, inaczej drapiący. Ucięłabym łapki pozyskującym koty dla skórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, horror, to XXI wiek? Ciemnogród, ochyda. Gdyby nie było kupców to i sprzedawca by się nie pojawił. To trzeba tępić. A do tych co piszą o tym że jak byłby głod to wszystko człowiek zje - przypomnę, że w skrajnych wypadkach różne rzecxy sie dzieją np niektórzy rozbitkowie z feralnego lotu zagubieni w wysokich górach dopuszczali się kanibalizmu - jedli ciała pasażerów którzy nie przeżyli upadku. Co nie oznacza że to normalne czy dopuszczalne. Wracając - ten proceder należy zakończyć! W cywilizowanym kraju to ansolutnie niedopuszczalne, obrzydliwe i chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...