Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak pracują w Sejmie nasi posłowie

Utworzony przez heh, 18 lutego 2011 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Prosimy o liste ZADAŃ ZAŁATWIONYCH PRZEZ pOSŁÓW I SENATORÓW DLA MIESZKAŃCÓW lUBLINA I LUBELSZCZYZNY ORAZ ICH WPŁYW NA WZBOGACENIE SIĘ MIESZKAŃCÓW W OSTATNICH 4 LATACH...iLE TEGO BEDZIE NA GŁOWE? iLE ZAOSZCZĘDZILI lUBLINIANIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstruktywne rozwiązywanie spraw przez posłankę MUCHĘ to pozbawic starszych ludzi dostępu do leczenia pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym sukcesem naszych posłów jest:ostatnie miejsce w kraju naszego województwa we wszystkich niemal wskażnikach,najniższe wynagrodzenie za pracę,najgorsze drogi w kraju,brak szybkich połączeń z innymi miastami/kolej w fatalnym stanie i odwoływane pociągi,brak lotniska-buduje się juz 10 lat/,kultura i oąswiata na ostatnim miejscu w kraju/teatr buduje się 36 lat/,wsażniki za leczenie najniższe w kraju itd,itd.Teraz jeszcze doszły do nas zamiary rzadzących/PSL-PO/ nie leczyc ludzi starszych.Pytam:czu wogóle coś nasi posłowie robią w sejmie i czy coś wogóle tam znaczą????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ci nasi posłowie to banda nieudaczników którzy co nie jest gołosłowne tak pracuja dla naszego miasta i województwa że jest w każdym prawie rankingu na szarym końcu .Ludzie nie głosujcie na nich bo oni z was robia durniów ,co świadczy tez o was że wybieracie takie miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Masłowska lubi występować w Sejmie, Zawiślak pisać interpelacje, a Grad opuścił najmniej głosowań – sprawdziliśmy sejmową aktywność posłów z naszego województwa" to ich zasrany obowiązek niech sie ciesza ze maja taka robotke siedziec dłubać w nosie jedyny problem mają z doborem odp portfela który pomieścił by zawartość $$$ ja bym ich roboty nauczył kto tam siedzi starzy 50 latki 20-30 lat to powinien byc wiek do podejmowania decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni tam nie dla Ojczyzny i dla Obywatela!!! Oni dla kasy to wszystko, bo przecież kredyty z czegoś spłacać trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno uznać za "naszą" posłankę Masłowską. Jest "oczywistą oczywistością", że pochodzi z rydzykowego namaszczenia a startowała z list jedynie słusznego ugrupowania "prawdziwych polaków" po zawarciu haniebnego porozumienia dwóch guru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę!Bukietowa wpada do sejmu tylko czasem,żeby wręczyć wiązankę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ich tam tak wielu. Stu by w zupełności wystarczyło, a i to nadto biorąc pod uwagę ogólny bałagan w ustawodawstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie zrobi drugiego EGIPTU,to nadal pajace beda ci obiecywac JAPONIE, albo jak ten ostatni IRLANDIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.