Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak prawidłowo segregować śmieci - myć, czy nie?

Utworzony przez Aeno, 9 lipca 2013 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Moim zdaniem segregacja jest istotna, byle by tylko nie wygladało to tak, że przyjeżdza ekipa, która ładuje wszystkie segregowane śmieci do jednego auta i na wysypisku wszystko znów miesza. Postanowiłam sobie kupić nawet specjalny stojak na worki do segregacji. Znacznie ułatwia mi zadanie. Firma w której go kupiłam nazywa się Stalmika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregacja odpadów organicznych, papieru, szkła i plastiku, to prawny obowiązek każdego gospodarstwa domowego. Prezentowany nowoczesny kosz na śmieci w postaci zestawu, to nowoczesny niezbędnik w każdej kuchni. Kosz przeznaczony do tradycyjnej szafki z drzwiami lub frontem meblowym. Prosty montaż powoduje, że całość stanowi atrakcyjną ofertę dla każdego użytkownika.https://www.youtube.com/watch?v=uu4mUmk5x58 Więcej na stroniehttp://www.szuflandia.info/kosze_na_smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja segreguję śmieci. I tyle. Proszę jeszcze o pomoc euro-eko z Mielca - prowadząc swoją firmę. Zajmuje się recyklingiem. No i po prostu mam wszystko dopilnowane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja segreguję śmieci. I tyle. Proszę jeszcze o pomoc euro-eko z Mielca - prowadząc swoją firmę. Zajmuje się recyklingiem. No i po prostu mam wszystko dopilnowane.
Oni za ciebie myją ? frajerstwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalka. Ja uważam, że taka firma którą zatrudniasz może na różnych warunkach pracować. Ja na przykład sama myję wszelkie śmieci, a w pracy zatrudniam z kolei Eko-service - zajmującą się utylizacją odpadów. Można to wszystko sobie zaplanować, dla chcącego nic trudnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalka. Ja uważam, że taka firma którą zatrudniasz może na różnych warunkach pracować. Ja na przykład sama myję wszelkie śmieci, a w pracy zatrudniam z kolei Eko-service - zajmującą się utylizacją odpadów. Można to wszystko sobie zaplanować, dla chcącego nic trudnego
To zwykła firma  " worek " kasują zajebiście !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pozbywam po prostu śmieci oddając je do firmy Cegio z Katowic. Gospodarują odpadami można naprawdę świetnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykła firma  " worek " kasują zajebiście !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście sortuję odpady do odpowiednich pojemników które kolorami odpowiadają kontenerom na zbiórkę śmieci. Specjalne pojemniki zakupiłam na https://www.koszenasmieci.pl i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie myśle, że jednak gospodarowanie odpadami z profesjonalną firmą jest ważne. Korzystam z usług Cegio z Katowic i uważam, ze to bardzo dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę śmiało powiedzieć, że warto jest się skontaktować z firmą Sinoma z Krakowa. Uważam, że naprawdę można w nich zainwestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...