Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakubowice Konińskie: Czołowe zderzenie dwóch aut

Utworzony przez dfr45y, 2 lipca 2012 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Zanim się cos napisze, to warto sprawdzic u źródeł , bo "czytelnik" podał bzdury. Zderzyły się Peugeot 406 i Renault 19, a 3 osoby zostały ranne, w tym dwie ciężko z Renault'a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na miesjcu zdarzenia po wszystkim , najprawdopodniej kobieta musiała załasbnąć, zasnąć bądź była pod wpływem alkoholu, zjechała na lewy pas uderzając czolowo w jadącego z naprzeciwka peugota, ktory ze względu na wysoki kraweznik nie mial mozliwosci daleszej ucieczki....a uprzejmy informator niech najpierw nauczy sie rozpoznawac marki samochodow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na miesjcu zdarzenia po wszystkim , najprawdopodniej kobieta musiała załasbnąć, zasnąć bądź była pod wpływem alkoholu, zjechała na lewy pas uderzając czolowo w jadącego z naprzeciwka peugota, ktory ze względu na wysoki kraweznik nie mial mozliwosci daleszej ucieczki....a uprzejmy informator niech najpierw nauczy sie rozpoznawac marki samochodow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,Ja rownież byłem na miejscu wypadku i faktycznie to byl peugot 406 i renault 19,Kobieta zjechala na przeciwny pas i doszlo do czolowego zderzenia,renault bylo tak zmiażdzone ,że przednich dzwi kierowcy praktycznie nie bylo,naprawde straszny widok. Wiem tez,że kobiecie zmiażdzyło noge i w szpitalu musieli ją amputować,mężczyzne z renault ledwie odratowali,ale niestety zmarł w szpitalu,kierowca z peugota został przewieziony do szpitala na badania.Dodam,że wtedy straszine padało i była burza w jakubowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...