Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaś jednak pojedzie na Białoruś

Utworzony przez zawodowy kierowca, 11 lutego 2008 r. o 19:40 Powrót do artykułu
Szkoda malego ale prawo jest po stronie Bialorusi. A TVN w Faktach przed chwila nawet nie wspomnialo ze Jasio jest nieuleczalnie chory i straszylo Bialoruskim sierocincem. tvn klamie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że w tym wieku jeszcze niewiele rozumie, bo żyłby w ciągłym szoku i strachu o swoją przyszłość. Rozumiejąc cokolwiek wiedziałby, że jego los w Polsce to gorzej niż śmierć. Miałby świadomość ryzyka niewydostania się z niej nigdy widząc wokoło bezprawie, kłamstwa i przemoc. Na jego szczęście jest jeden ambitny kraj na świecie walczący o swoich obywateli. Kaczor wprawdzie kwakał na Niemcy absurdy ale żadna placówka dyplomatyczna ani nikt z rządu nie stanął po stronie polskich dzieci prześladowanych przez niemieckie urzędy. Odganiali szukających pomoc rodziców i jeszcze ich straszyli. Opisywane to było w gazetach, rodzice sami zmuszeni byli do założenia organizacji samoobronnej. Szkoda, że nie poprosili o białoruskie obywatelstwo i zaraz po tym o opiekę tego szlachetnego kraju! ...Chłopczyk przez pół roku przebywał w szpitalu w Poniatowej, bo żaden inny nie zgodził się go przyjąć... I to ma być ten opiewany ratunek dla niego w tym katolickim kraju?! Komu takie kłamstwa i taki ton, ufoludkom, którzy jeszcze tu nie wylądowali? Jeszcze jednego niewolnika sobie znaleźli! Szukają gorączkowo trików, żeby go nie spuścić z łańcuchów! Hańbią mieszkańców Polski niepodzielających ich zdania. Oczerniają Białoruś wytrwale walczącą o podstawowe prawa Homo Sapiens. Miliony Polaków skorzystało z okazji i uciekło z tego “raju”, chroniąc przed nim swoje rodziny, bez ochoty powrotu do niego kiedykolwiek. Nawet uchodźcy z terenów zagrożonych wojną są tutaj tylko przejściowo i przedzierają się dalej na Zachód!!! A tu takie kłamstwa ludziom doświadczającym codziennie na własnej skórze rozkoszy okupacji watykańskiej. Kiedyś identycznie wychwalano pierwszych sekretarzy PZPR. Zdrada, nieludzka zdrada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...