Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobra wiadonmosc  dla mieszkańców  brawo PSL -Hetman -Sosnowski -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej prędkość 100 km/h jest mało realna. Póki co na otwatych odcinkach ciągle są ograniczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem przypomnieć iż ta inwestycja jest opóżniona o ponad rok.Brawo PSL,PO i imiennie Hetman,Sosnowski i Sobczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzdrowienia dla cenzorów z DZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę kiedy to wystartowało to i tak w miarę szybko-wiele inwestycji dłużej się ciągnęło-np wiadukt w lublinie na ul.kunickiego -co chwilkę nowy inwestor bo ten co wygrał przetarg to wycenę zaniżył i poszedł z "torbami",,, teraz już chyba 4 czy 5  do tematu tam podchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem przypomnieć iż ta inwestycja jest opóżniona o ponad rok.Brawo PSL,PO i imiennie Hetman,Sosnowski i Sobczak.
Ja chciałem przypomnieć, że w tym roku w maju była powódź na Wiśle... gdyby nie to, pewnie mielibyśmy już otwarcie za sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...