Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karambol w Niemirowie. Piwo wylało się na drogę

Utworzony przez Tam_pracuja_AnAlFaBeCi, 31 sierpnia 2010 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Że jeszcze niema Polaków na drodze, którzy kradną piwo.....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neo napisał:
Czyli nic nowego. Co tydzień ktoś ląduje tam w rowie. Sam kiedyś miałem tam nieprzyjemne "przetarcie" bokiem z innym samochodem. Kiedyś ktoś kto projektował tam oba zakręty "śmierci" - nie był w pełni władz umysłowych albo był pijany albo miał w nosie bezpieczeństwo ruchu. Ograniczenie do 50 nic tam nie daje, przy takich warunkach i przy 40 można tam wypaść z zakrętu. Jeżeli podczas pokonywania zakrętu z naprzeciwka jedzie TIR - nie ma mowy o tym, żeby oba pojazdy się zmieściły bezpiecznie na jezdni. Cała trasa Lublin - Przemyśl na terenie naszego województwa jest do poprawienia, nie tylko jeżeli chodzi o nawierzchnię. Jeżdzi się tam jak w Kazachstanie.
Mnie się wydaje że zaprojektowane zakręty były prawidłowo a problem pewnie wystąpił w trakcie budowy ktoś zapomniał że droga oprócz skrętu w lewo czy prawo powinna mieć stosowne nachylenie do kąta skrętu i tu może tkwić cały problem tylko jeżeli się to okaże faktem to kto przyzna się do partactwa bo nie wykonawca czy inspektor nadzoru którzy pewnie dawno albo zapomnieli o tej drodze albo już ich nie ma na ziemskim padole , fakt pozostaje faktem że dopóki się tam tego nie sprawdzi , przeprojektuje i nie poprawi to nadal będzie niebezpiecznie bo stawianie ograniczeń niczemu nie służy i niewielu pomoże .Po za tym ktoś tą drogę nadzoruje i ktoś jest za nią odpowiedzialny-więc reszta to tylko wola do zrobienia tam poprawki choć to może trwać latami bo wysocy rangą prominenci takimi drogami NIE JEŻDŻĄ a że inni będą ginąć no cóż powie odpowiedzialny za tą drogę przecież znaki tam postawiliśmy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśkaB napisał:
Że jeszcze niema Polaków na drodze, którzy kradną piwo.....???
leć, będziesz pierwsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni w tym miejscu krzyż postawić. To wielka strata dla narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa mać ! A ja w tym czasie siedziałem w domu gdy tyle gratisowego piwa przelewało się po asfalcie ! Czemu nikt mnie nie poinformował o poczęstunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lato się skończyło i już nie ma co przygrzewać pusty mózg Lekarstwa na nienawiść nikt jeszcze nie wymyślił. Lewackie i antyreligijne gnidy ?
A ty klecho skąd masz kompa ? Parafianie dawali na powódź a nie na kompy dla parafii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp napisał:
Powinni w tym miejscu krzyż postawić. To wielka strata dla narodu.
I w końcu krzyż upamiętniałby coś godnego upamiętnienia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gore kufle ja chetnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
essay on single sex education ******analysisessaystobuy.xyz/tom-sawyer-maturity-essay - tom sawyer maturity essay, essay character analysis mice men congressional research service reports online ***argumentaticeessayhelp.xyz/interest-groups-in-texas-essay - interest groups in texas essay, essay grader pc shortest phd thesis in history ******anatomyhomeworkhelp.xyz/essay-on-independence-day-of-india-in-english - essay on independence day of india in english, patrick kavanagh epic essay good introduction paragraph for scholarship essay ******anatomyhomeworkhelp.xyz/si-tu-veux-m-essayer-florent-pagny - si tu veux m essayer florent pagny, siuc graduate school research paper rhetorical appeals essay ******arecustomessaywritingserviceslegal.xyz/why-did-the-united-states-enter-world-war-i-essay - why did the united states enter world war i essay, ou doesnt have an admissions essay
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...