Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczmiska: Sami podpalali, sami gasili

Utworzony przez obserwator, 15 lutego 2013 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Dajcie K K spokój. To nie jego wina. Chwasty społeczne się same zasiały. I dobrze, że je ktoś teraz wyrwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zaczynacie pisać nie na temat. Winien starosta, PO, PSL, bieda i kto tam jeszcze. Przecież są konkretni sprawcy! Może padną następne nazwiska. Piszmy o sprawie a nie o pierdołach, bo zrobi się taki sam blog jak po aferze w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Już zaczynacie pisać nie na temat. Winien starosta, PO, PSL, bieda i kto tam jeszcze. Przecież są konkretni sprawcy! Może padną następne nazwiska. Piszmy o sprawie a nie o pierdołach, bo zrobi się taki sam blog jak po aferze w banku.
Bądź obiektywny. Ochotnicza straż pożarna to oczko w głowie tych co tu rządzą. Pora żeby sobie posypali łby popiołem z nadpalonej chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chyba nie blog tylko forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oki Panowie i Panie oby bez jadu. Co do OSP to naprawdę fenomen. Wszędzie zjednali sobie przyjaciół. Ale jak też wszędzie są mendy. Myślę, że policja też zgarnęła wszystkich kogo się da a zapałki pewnie trzymaj jeden. Teraz kto więcej kasy wsadzi, ten synia oczyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawinił tylko ten, co zapałki trzymał i nie tylko ten powinien ponieść karę. Poza tym bardziej winien jest ten, który zapalił, czy cała reszta, która nic z tym zrobić nie chciała i tylko na finansowe korzyści liczyli nie biorąc pod uwagę strat (nie tylko finansowych) poszkodowanych ludzi? Swoich kolegów strażaków też na niebezpieczeństwo narażali. To są ludzie odpowiedzialni? Do takich ludzi mam mieć zaufanie i liczyć, że mi pomogą kiedy zajdzie potrzeba? Tak się kończy łapanka kogo popadnie do OSP, bo im więcej ludzi i młodzierzówek, tym więcej kasy z gminy i lepsze uroczystości okolicznościowe, a przy okazji więcej klakierów zielonego badyla, który chyba już dawno uznał się za jedynego posiadacza OSP. Połowa kadencji za nami, niedługo kolejne rozdawnictwo środków i sprzętu dla straży. Byle PSL chwalić po wsiach. Nieważna jakość, ważna ilość! Hej! Od dawna krążyły pogłoski o dziwnie dużej ilości interwencji... interesował się ktoś z "zarządu" tym wszystkim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy reszta strażaków o tym wiedziała- jeśli tak, powinni zostać wyłączeni z ksrg dla nauczki, nie tylko dla siebie ale i dla innych "strażaków" którym chodzą takie myśli po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.karczmisk...d=420&Itemid=79 Marne te szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O cholera to wojt też strazak i w dodatku prezes No to wyszkolili chłopaczków jak sie patrzy A mnoże te podpalania to były praktyki obchodzenia sie z sikawką A tak na poważnie to do śmiechu cała ta sytuacja nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poi napisał:
Ciekawe czy reszta strażaków o tym wiedziała- jeśli tak, powinni zostać wyłączeni z ksrg dla nauczki, nie tylko dla siebie ale i dla innych "strażaków" którym chodzą takie myśli po głowie.
Wyłączeni z ksrg tylko? Mnie się wydaje, że powinni stanąć przed sądem i ponieść konkretne kary. Chwała dla ochotników za ich beziteresowną pomoc, ale przez to złe zachowania powinny być tępione dużo bardziej niż wśród zwykłych ludzi zarówno przez odpowiednie służby jak i samo środowisko strażaków ochotników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś wydaję mi się że to wszystko szybko ucichnie, chłopaczki dostaną zawiasy a OSP Karczmiska będzie się mała dobrze. Przecież prezesem OSP jest Wójt to konsekwencji nie będzie, chyba że Opole coś zadziała ale to wątpliwa rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście racja - karczmiok (sam się piszesz z małej, wiec uważam, że Cię nie obrażam) wszyscy powinni ponieść karę, którzy tam byli i o całej "akcji" wiedzieli, choćby było to z ich strony tylko milczące przyzwolenie. Ale wiem jakie metody ma czasami nasz organ ścigania. Postraszyli trochę małolatów a ci zaczęli pękać i sypać kogo popadnie, może i wszyscy tam byli, ale może i nie i do tego trzeba dojść. Z resztą jak najbardziej się zgadzam. Co zaś do Wójta - uważam, że to rozsądny gość i ma świadomość, że ni tylko osp może być jego przyszłym elektoratem i zachowa się jak gość z klasą i wypieprzy w powietrze wszystkich zamieszanych i dla oczyszczenia atmosfery kogoś z "góry"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ze w końcu zlapali podpalaczy, jak nie wychowali ich rodzice to może panstwo ich wychowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może oprócz wakaciku na skupie będzie tez poszukiwany elektryk w firmie mondi-condex ,poza tym to szkoda czasu na rozpisywanie się o miejscowych deb***ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Oczywiście racja - karczmiok (sam się piszesz z małej, wiec uważam, że Cię nie obrażam) wszyscy powinni ponieść karę, którzy tam byli i o całej "akcji" wiedzieli, choćby było to z ich strony tylko milczące przyzwolenie. Ale wiem jakie metody ma czasami nasz organ ścigania. Postraszyli trochę małolatów a ci zaczęli pękać i sypać kogo popadnie, może i wszyscy tam byli, ale może i nie i do tego trzeba dojść. Z resztą jak najbardziej się zgadzam. Co zaś do Wójta - uważam, że to rozsądny gość i ma świadomość, że ni tylko osp może być jego przyszłym elektoratem i zachowa się jak gość z klasą i wypieprzy w powietrze wszystkich zamieszanych i dla oczyszczenia atmosfery kogoś z "góry"
Nie obrażasz mnie, bez obaw. Mam nadzieję, że nikt z drużyny nie mial żadnej wiedzy o pomyslach tych idiotów, ale jeśli było inaczej... kara musi być! Nie w imię zemsty, a idei. Wójt może i rozsądny, ale z głównym strażakiem nie powalczy i jak tamten zechce, tak ten zrobi... No ale miejmy nadzieję, że sprawy nikt pod dywan nie będzie chciał zamieść i zostanie ona rzetelnie przeprowadzona. Muszę wyjechać na 3 tygodnie, ale zostaje tu kilka osob, które będą trzymały rękę na pulsie. Trzeba tej sprawy przypilnować i nie pozwolić, aby PSL ukręciło jej łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ukręci, jeszcze zyskają na publicznym linczu, a co chłopaków - to są za krótcy, żeby ktoś z zielonych dla nich karierę poświęcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam ze najstarszy sikawkowy miał 22 lata to ja jestem za legalną aborcją do 22 roku życia,a tak na poważnie to chłopaki pojechali na ''Maxa''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Nie ukręci, jeszcze zyskają na publicznym linczu, a co chłopaków - to są za krótcy, żeby ktoś z zielonych dla nich karierę poświęcił.
To, że chłopaki na zbyt niskie drzewa sikają i będą kozłami ofiarnymi to ja wiem, bardziej chodziło mi o ruchy władz gminnych w kierunku sprawdzenia podległych jednostek i konkretnych działaniach względem tych wszystkich "sinych nosów" i reszty nieprawidłowości. Nie wierzę w to zbytnio, choć mam nadzieję, że może ktoś spróbuje wreszcie...no ale to nie będzie raczej nikt z obecnego szamba PSLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w taki obrót sprawy. Już mieliśmy nadzieję na lepsze po wyborze nowego Wójta. Bo kiedy jak nie własnie w tamtym czasie była najlepsza okazja do zmian? Ten czyn to wg. mnie będzie tylko mały epizod o którym wszyscy szybko zapomną, choć wyjąca syrena zawsze pozostawi gdzieś głęboko po sobie smród nie koniecznie spalenizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Nie wierzę w taki obrót sprawy. Już mieliśmy nadzieję na lepsze po wyborze nowego Wójta. Bo kiedy jak nie własnie w tamtym czasie była najlepsza okazja do zmian?
Jakie nadzieje można mieć po człowieku z nadania? Sami swoi dookoła, nadal z butów słoma wyłazi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...