Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczmiska: Sami podpalali, sami gasili

Utworzony przez obserwator, 15 lutego 2013 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Właśnie co będzie z kuzynami KK ? Ciekawe czy ich wybroni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WŁASNIWE a co z JACUSIEM PRZECIEZ BIORA NA NIEGO TAKA KASE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze ze dowodcy ze strazy niczego nie wiedzieli i sie nie domyslali. Mnie sie zdaje ze jkby mieli honor i nie zalezaloim na kasie to powinni odejsc z zarzadu strazy tym bardziej ze KK to tez radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczeły się zawody strażackie. Kto kogo ugotuje,kto dostanie dłuższą sikawkę,któren pojedzie na akcję elegancko a któren będzie palił z buta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Nie Chodzi o zawody strażackie. Jak by nie ta akcja robili by tak dalej, mieli być najlepsi, ale teraz nagle cisza. Zobaczymy co dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSP przybudówka PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa powoli sama wygasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dalej w sprawie tych podpalen? Ktos z OSP poczul sie do winy i zrezygnowal z nieudolnego zarzadzania? Cisza sie zrobila w sprawie i chyba o stazy da sie dopiero przed wyborami uslyszec, kiedy to zaczna chwalic jedynego wlasciwego z zielonej zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jednak ucicha. Nikt się już tym nie interesuje . Nawet garaż już remontują . a Afera idzie w kąt. Już ją zamietli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tymi podpalaczami? Dzieje się coś w tej sprawie, czy PSLowska chołota już poukrywała całość i sprawa ucichnie? Coś mi się wydaje, że trzeba napisać do jakiegoś programu publicystycznego i zainteresować ogół działaniami naszych zielonych badyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zielone psl owskie chwasty herbicydem trzeba potraktować, zniszczyć bo szpecą wieś Karczmiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się dzieje w sprawie podpaleń ? Zarząd się kłuci ? A reszta gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz myslą jak,oslabic waly na poowiślu zeby jakas powodź byla, Przecież za to byla kasa i to niezła:) I jaka to ochotnicza jak tylko kasa sie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co wyniknęło w sprawie? Wróciłem do Karczmisk, pytam co i jak, a tu nikt nic nie wie... Jednak ukręcili sprawie łeb i udajemy, że nic się nie stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co cie obchodzi co dalej sie dzieje? jak jestes przyjezdny to sie zamknij. cala sprawe rozdmuchalo forum bo nic nikomu sie nie stalo i nie bylo zagrozenia a tu wypisywali glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co cie obchodzi co dalej sie dzieje? jak jestes przyjezdny to sie zamknij. cala sprawe rozdmuchalo forum bo nic nikomu sie nie stalo i nie bylo zagrozenia a tu wypisywali glupoty.
Bo z nudów im się już we łbach po przewracało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden wielki PLUS tej sprawy: Otóz ostatnio baaaardzo rzadko straż wyjeżdża do akcji bo chłopaki z OSP boją się wzniecać pożary i z naszych podatków nie są trwonione pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jedyny "PLUS"? Wiesz coś jak to wszystko się skończyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak się to skończyło dla chłopaków, bo nie jestem tym zainteresowany, Ciesze się, że we wsi nie ma pożarów  (pustostanów i w lesie). Dla mnie to jest PLUS całej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Skończyly się podpalenia i już jest wszystko dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...