Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpie już jadą na wigilijne stoły

Utworzony przez Gość, 5 grudnia 2014 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Ida swieta, trzeba jrwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś nowa jednostka masy "gk"?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem o "ułaskawieniu" karpia. Ale wędkarze-mięsiarze tylko czekają na niego w rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciała bym kupić takiego karpia tylko nie wiem gdzie. Nie będę jeżdzić po całym województwie żeby kupić karpia z Sosnowicy , Kocka czy Siemienia market mam blisko. Dobrze by było gdyby takie gospodarstwa informowały z kim współpracują. Co z tego że jest droższy raz w roku można wydać te 3 zł więcej za dobry towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armaciński nie musi kupować łososia aby karmić swojego kota skoro ma darmowego karpia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie ma tam KHV o którym było tak głośno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemień wozi do Makro w Lublinie na przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zych widocznie  by zjadl nawet gowno z pod siebie takie ma pojecie o chodowli i odroznie smak od gowna heheheheeh :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co z tym wirusem, który tam był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemień też sprzedaje w oszołomie w felicity. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zych widocznie  by zjadl nawet gowno z pod siebie takie ma pojecie o chodowli i odroznie smak od gowna heheheheeh :)
żałuj za grzechy ,idź do spowiedzi i nie mów źle na bliźnich swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemień wozi do Makro w Lublinie na przykład
Real - Tyśmienica Selgros - Jedlanka LeClerc Tatary - Samoklęski LeClerc Zana z Ukrainy ponoć z resztą cena najniższa Auchan - Siemień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...