Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po ch** ten kundel leżał sobie na środku szosy ja się pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajcie dokładnie pies leżał na innym pasie niż jechał kierowca. każdy normalny kierowca trzyma się swojego pasa ruchu nie jeździ slalomem tym bardziej że było pusto na tej ulicy. chciał się popisać to teraz powinien dostać nagrodę za ten wyczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nikt z godziszowa tylko z gminy godziszów . Sam jesteś wieśniak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godziszów , to wiocha pełna nadętych i chamskich prostaków , wzbogacili się na burakach i wydaje się im, że są panami świata :/ Prawo mu nic nie zrobi , ktoś powinien mu osobiscie wymierzyć sprawiedliwość ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego uważasz że to ktoś z godziszowa? Gdzie tak jest napisane ?
Godziszów , to wiocha pełna nadętych i chamskich prostaków , wzbogacili się na burakach i wydaje się im, że są panami świata :/ Prawo mu nic nie zrobi , ktoś powinien mu osobiscie wymierzyć sprawiedliwość ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Ty też rozumu nie masz! Naucz się czytać ze zrozumieniem, PIES BYŁ BEZPAŃSKI! A nawet jakby miał włacicieli to zwierzę nie śmieć, że można ponim przejechać. Ciekawe czy byś był taki mądry jakby po Tobie ktoś przejechał
  Pies był bezpański? A to ciekawe, bo jeszcze w poprzednim artykule Dziennika miał właścicielkę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory to ty jesteś!!!...pomogłes chociaż jednemu człowiekowi ? bo wyobraź sobie chory człowieku ze są ludzie którzy pomagają ludziom i są ludzie co WOLĄ pomagać zwierzętom!!!!!..człowiek to najgorsza istota na ziemi ,która krzywdzi bezbronne zwierzęta,niewinne,a pies jest największym przyjacielem człowieka dlatego tacy jak ja i wiele innych osób wyobraź sobie ze kochają zwierzęta nawet bardziej niż ludzi i ja swoje 50 zł wpłacam na konto potrzebującym pieskom,a ty swoje 50 wpłać na ludzi -chociaż podejrzewam ze tego nie robisz!!!!!
tak , POGŁAM ..i to o wielel wiele więcej niż te twoje 50 zł..pies ci morde w takim razie lizał.. siersiucha uspić a nie leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bedzie ir sie trzymać tego tematu dopóki nic nowego sie nie pojawi. Masakra czym wy sie karmicie.! Prostaki nie ludzie. Człowiek najgorsza istota, a wy jesteście tego żywym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za podtrzymywaniem tego tematu tak dlugo, az to bydle zostanie ukarane.Ten czlowiek nie ma serca,zadnego wspolczucia.Teraz przejechal psa dla zabawy!!! Pytam kogo przejedzie nastepnym razem?Staruszka,dziecko?Zrobi to bo jest czlowiekiem bez serca.Dla niego to pewnie byla dobra zabawa jak rowniez dla dziewczyn siedzacych z nim w BMW.Nie zyczy sie nawet najgorszemu wrogowi niz zlego ale ten dran zasluzyl na wszystko co najgorsze.Moze pobyt w wiezieniu nauczy go szacunku dla ludzi i ich najwierniejszych przyjaciol czyli PSOW.Niech go dosiegnie sprawiedliwa kara,zasluzyl na to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co ja słyszałam, nie zrobił tego specjalnie. Było późno, a na ulicy Poprzecznej często parkują ciężarówki, chciał wyminąć i nawet nie zauważył, że przejeżdża psa. Psy zwykle nie leżą na ulicy. Usłyszał, jak jacyś ludzie krzyczą i machają, ale zignorował to. Był to błąd, bo przecież ktoś mógł potrzebować pomocy i w takiej sytuacji powinien się zatrzymać, może pomyślał, że się wygłupiają. Pojechał dalej i zapomniał o całej sytuacji, a potem był w szoku, w końcu nic nie poczuł. Znam go z widzenia i nie wydaje mi się, aby był aż tak okrutny. On jest raczej spokojny, wychował się na wsi, więc po co miałby zabijać psa? Żeby rozwalić sobie samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zspuszkowac goscia! !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli byli świadkowie i widzieli co sie stało to czemu by kłamali , jeżeli omijał by ciężarówkę to by tak zeznali a tak na marginesie nie poczuł ze przejechał to musiałbyc chyba pijany wystarczy najechać na mały kamyk i czujesz ze cos koło przejechało to nie czołg masakra mam nadzieje ze wyrok bedzie sprawiedliwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to z której komendy,komisariatu pies był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa "nie zrobil tego specjalnie i nawet nie zauwazyl ze przejezdza psa" gorszego debilizmu dawno nie slyszalem! Jest to fizycznie nie mozliwe zeby nie szarpnelo autem po najechaniu na cokolwiek wielkosci takiego psa... Ale tak tak nie wydaje ci sie zeby byl taki okrutny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba drastycznie zaostrzyć kary, by za znęcanie się nad zwierzętami groziło tyle samo lat, co za znęcanie się nad ludźmi. Zwierzęta cierpią tak samo, więc kary powinny być takie samo. A że to zwierzęta? No i co z tego, to nie znaczy, że można je bezkarnie dręczyć. Wszystkim oszołomom dziękuję za dyskusje, nie macie po co się produkować, bo was oleję ciepłym moczem :) A to, że wy nie posiadacie uczuć nikogo nie obchodzi, schowajcie ten swój bełkot o "wyższości człowieka" w swoje osrane dupy. Ładna mi "wyższość", skurwiele mordują zwierzęta i innych ludzi dla zabawy, no rzeczywiście "wyższość", ale chyba w poziomie ZEZWIERZĘCENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać tego psa :)
  Chyba raczej pies jebał ciebie, dresie-ku***, CZYMkolwiek tam jesteś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć wszystkim ku.r.wom w dresach, najlepiej w wypadkach w dwudziestoletnich beemkach, tylko niech giną sami :) Dresiarz to nie człowiek ani zwierzę, dresiarz to odpadek, a odpadki się utylizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to z której komendy,komisariatu pies był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś wiecej na temat tego bydlaka?? Skur... nogi z dupy powyrywać, śmieć jeb....any. Ta laska co z nim jechała taki sam ma rozum, coś ją swędziło a amant myślął że zabłysnie. To jest margines społeczeństwa - obydwoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny...Niech ten debil gnije w pierdlu nawet 200 lat!!!!Takie ladnego pieska zabic?Prosze by go zastrzelic(tego faceta).Palant jeden skonczony:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...