Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolorowa reforma śmieciowa. Nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Dojdzie do tego, że sam przerobię wszystkie odpady i pozwolę komuś zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niektórym trudno jest segregować na 2 frakcje o co jak będzie aż 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze smieci trzeba segregowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś sądzi, że będę w domu trzymał 4 pojemniki na śmieci, żeby potem je wywalać do tęczowych kubłów to chyba sam nadaje się na śmietnik. Nie ma mowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję aby gminy rozdawały za friko 4 pojemniki do trzymania w domu oraz 4 - wieksze na dworze, wtedy coś z tego będzie. koszt jednego dużego pojemnika tok. 100-200 zł, a małego jednego do domu to ok. 30-50zł. Pomnózmy to przez 4, a wynik nie będzie taki mały. ja tyle szmalu nie zarabiam. ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W krajach o wysokim poziomie segregacja - Segregacja jest robiona przez miasto. Fikcją jest że obywatel prawidłowo posegreguje odpady, nie zna się na rodzajach stali,plastiku i szkła. Obce mu są wymagania technologiczne dla danych odpadów (które są zmienne). Ta segregacja w Polsce to fikcja, jest drożej niż jakby wszystko było wsadzane do jednego kubła. I tak w punkcie odbioru potem to trzeba ponownie segregować i kontrolować - szkoda czasu na zawożenie tego oddzilenie. Koszty ropy i pracownicze przy stosowanej w Polsce segregacji przymusowej, są czterokrotnie wyższe.  Unia nie nakazała segregacji przymusowej tylko że na wysypisko mają być wywożone odpady już po segregacji. A wspołczynnik 50% dotyczy miasta nie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.