Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

komis dziecięcy lublin

Utworzony przez maja, 18 lutego 2013 r. o 11:34
poszukuję sklepu z odzieżą dziecięcą- dla niemowlaka i przedszkolaka (o+ do 6+) - niedrogiego z ładnymi rzeczami. mogą być używane, tj. komisowe (po jednym dziecku). prosze o namiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę ci polecić fajny komis Twój Dzidziuś na ul.Romera w Lublinie. Dokładnego adresu nie pamiętam, ale w necie pewnie są namiary. Z tego co wiem to jest to największy komis dziecięcy w Lublinie. Sama tam oddaję swoje rzeczy i szybko się sprzedają. Kasa zawsze jest na czas, nigdy nie było żadnych problemów jak w innych komisach. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja naprzykład oddaję swoje rzeczy do komisu RACZEK na ul. Dragonów 3B, są tu bardzo ładne rzeczy dla dzieci i niedrogie. I ja również nie mam problemu z kasą. polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje dziecko ma za dużo rzeczy? Jego pokój powoli staje się magazynem? A może nie masz już miejsca w swoim garażu? Nic prostszego! Przyjdź do nas i oddaj zbędne rzeczy w Komis! A odzyskasz dzięki temu pieniądze! ZAPRASZAMY!!! Komis i Sklep Dziecięcy AMTEL - u nas kupisz i sprzedaż wszystko związane z dzieckiem. W swojej ofercie posiadamy nie tylko artykuły komisowe w postaci ubranek, zabawek czy choćby huśtawek Fisher-Price ale także nowe, nieużywane zabawki takie jak: Littlest Pet Shop, Barbie i wiele innych! CENY KONKURENCYJNE – NA KAŻDĄ KIESZEŃ! Nasz Komis i Sklep Dziecięcy „AMTEL” znajdziesz na stronie www.komis-dzieciecy.com.pl oraz pod adresem: 03-335 Warszawa Targówek ul. Władysława Syrokomli 14 tel.883003009 e-mail: poczta@komis-dzieciecy.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znalazłam kilka dni temu nowy piękny komis Krasnal, mają naprawdę śliczne ubranka i do tego w niskiej cenie.Zobaczyłam szyld i wstąpiłam tam z ciekawości a wyszłam z ubrankami :) Chciałam znaleść go na necie ale nie mają jeszcze swojej strony. Znalazłam ich na FB ;) tam są zdjęcia -polecam.    
poszukuję sklepu z odzieżą dziecięcą- dla niemowlaka i przedszkolaka (o+ do 6+) - niedrogiego z ładnymi rzeczami. mogą być używane, tj. komisowe (po jednym dziecku). prosze o namiary
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...