Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Odwołam sie znów do przysłowia=chcesz byc bogaty musisz być chamowaty. Niech kazdy pozostanie przy swoim przekonaniu.
 to od jutra Wiesiek wreszcie w Gminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wtorku, od pierwszej sesji z nowym składem radnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołam sie znów do przysłowia=chcesz byc bogaty musisz być chamowaty. Niech kazdy pozostanie przy swoim przekonaniu.
to od jutra Wiesiek wreszcie w Gminie?
 Oj oj chyba ci szkoda co nie,czegos bidny bos głupi a czegos głupi bos bidny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam o dresach i gwizdku duzym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wtorku, od pierwszej sesji z nowym składem radnych...
to od jutra Wiesiek wreszcie w Gminie?
 Od jutra to już nie Wiesiek. Zapomnij ;) Od jutra to już Pan Wójt! Dla tych co zapomnieli: przez wielkie P i wielkie W (W nie mylić z Wieśkiem, W to Wójt.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazda forma zwrotu do danej osoby jest dobra tylko zależy w jakich okolicznościach jest mówiona. Dla przykładu nawet najbliższy kolga nie powinien na sesji rady gminy zwracać sie  wiesiek tylko wójcie,zachowana zostanie forma szacunku dla osoby pełniącej te funkcje jak i osobiście tej osoby w tym miejscu. Sumując powiem tak można mówić wszystko a nie wszedzie i mozna mówic wszedzie a nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Dzwoli koalicja jak było do tej pory w powiecie janowskim PiS - 5  + PIS bis - 3 i 1 - Wspólnota Samorządowa PSL pomimo poparcia dla Wójta w drugiej turze pozostał na "lodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy realistami bogactwo to przynajmniej milion. U nas w gminie nie wiem czy znajdzie się choć jeden. Skrajnej biedy też nie ma, wszyscy mają gdzie mieszkać, co jeść, w co się ubrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co bedzie zrobione przez te 5 lat, na początek proponuję posprzątać śmieci z rowów, wszyscy mają opłacone śmieci, kto wywala odpady do rowów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam po co na stronie gminy Dzwola reklama biegu w Modliborzycach? Strona Gminy to nie agencja reklamowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Ci to przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie filmik z sesji w gminie? W Janowie na stronie gminy jest, a w Dzwoli jak zwykle czeski film. Czyżbyśmy zaczynali od obsuwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiłość techniczna transmisji sesji przerosła głównego informatyka Tomasza. Trzeba go doszkolić aby zadziałało tak jak w janowie proste jak ...... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srata tata filmiki  telefonem komórkowym krecą nawet dzieci w podstawówce. A obsługę kamery zna wiele zwykłych zjadaczy chleba w Dzwoli. A może to chodziło o te nieszczęsne tablety niektórych radnych? Jak to zwał tak zwał, w każdym razie samorząd w gminie na starcie pokonała technika. A tak na serio myśle, że to bedzie ich jedyna porażka dalej już tylko same sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty ,,bredzisz,, jak ktos cały zywot doił krowy to za dwa dni nie nauczysz go obsługi tableta,,no chyba ,że ktoś jest kanarkiem nie wróblem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] Pani Milena robi porządne protokoły z każdej sesji rady gminy, dostępne na BIP, wstawianie takich zdjęć to traktowanie nas jak dzieci z podstawówki. Nie pomoże zarządzaniu gminą. Lepiej byłoby zrobić podstronę z radą gminy tzn. zdjęcie każdego radnego z imieniem i nazwiskiemi wystarczy, może być jeszcze okręg który go wybrał. Jak ktoś chce dokładnych informacji z każdej sesji rady gminy zachęcam do skorzystania z wyżej wymienionych protokołów, to jest rzetelna wiedza, po co te sweet focie nie wiem - trzeba nowego wójta zapytać.[/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano wczoraj o 16:57 A ja się pytam po co na stronie gminy Dzwola reklama biegu w Modliborzycach? Strona Gminy to nie agencja reklamowa.
Do takich rzeczy powinien być osobny dział typu ogłoszenia, tak ma urząd miasta w Janowie. Coś dla mieszkańców, chcesz sprzedać używany samochód to sobie wystawiasz, masz zboże do sprzedania, działkę, pole itp. Każdy może skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano wczoraj o 16:57 A ja się pytam po co na stronie gminy Dzwola reklama biegu w Modliborzycach? Strona Gminy to nie agencja reklamowa.
Do takich rzeczy powinien być osobny dział typu ogłoszenia, tak ma urząd miasta w Janowie. Coś dla mieszkańców, chcesz sprzedać używany samochód to sobie wystawiasz, masz zboże do sprzedania, działkę, pole itp. Każdy może skorzystać.
 Az z ciekawosci sprawdzilam a tu urząd miasta tez umiescil to zaproszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano wczoraj o 16:57 A ja się pytam po co na stronie gminy Dzwola reklama biegu w Modliborzycach? Strona Gminy to nie agencja reklamowa.
Do takich rzeczy powinien być osobny dział typu ogłoszenia, tak ma urząd miasta w Janowie. Coś dla mieszkańców, chcesz sprzedać używany samochód to sobie wystawiasz, masz zboże do sprzedania, działkę, pole itp. Każdy może skorzystać.
Az z ciekawosci sprawdzilam a tu urząd miasta tez umiescil to zaproszenie
 ***s://***janowlubelski.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/zaproszenie-na-iii-charytatywny-bieg-mikolajkowy-2-grudnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co bedzie zrobione przez te 5 lat, na początek proponuję posprzątać śmieci z rowów, wszyscy mają opłacone śmieci, kto wywala odpady do rowów?
 Będąc dziś w gminie zauważyłem że posprzątane zostało ale biuro po poprzednim wójcie a za jakie pieniądze to trudno powiedzieć pracuję przy wykoniczeniu wnętrz i myślę że to może być kwota około 10 tys. nowę meble,podłoga wszysto to pasuje jak kwiatek do kożucha do tego budynku ale co jak pieniądze nie moje tylko podatników podatek się podniesi śmieci prosty lud zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...