Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Jak ktoś cie opluł to sobie wytrzyj nosa,a ty dalej oceniaj ,,obiektywnie,, przez pryzmat przegranych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cie krece to w ,,rycerzance,, miał byc kładziony asfalt na drodze polnej dla 3 gospodarzy,a w kocudzy na ściegnach bloto i doły traktor tylko co przejedzie. poprzednik musiał muieć duze zobowiązanie wobec rycerzanki /czyt rycesz/. I nie udało sie a tak bardzo się starał az w zębach zawiózł pieniadze do Lublina.Nie wykorzystał,nie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cie krece to w ,,rycerzance,, miał byc kładziony asfalt na drodze polnej dla 3 gospodarzy,a w kocudzy na ściegnach bloto i doły traktor tylko co przejedzie. poprzednik musiał muieć duze zobowiązanie wobec rycerzanki /czyt rycesz/. I nie udało sie a tak bardzo się starał az w zębach zawiózł pieniadze do Lublina.Nie wykorzystał,nie dali.
 Na ściegnach w kocudzy błoto bo kocudza czeka na wiatraki wtedy będą robione drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok ok dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam troche watpliwości,gdzie to zabiegał radny rycerz o pieniadze na ta droge w obecnej kadencji. Wieść niesie,że to obecny wodzu załatwił te pieniądze i jak tu ktos napisał to więcej przywiózł jak poprzednik / z takimi możliwościami u wojewody jakie miał stanlej/. Czy może ktoś podac dokładna kwotę jaką przywiózł i odwiózl stanlej a jaką przywiózł obecny wódzu. Dziękuję za podanie.
Stanlej odwiózł bo rada nie chciała a zobacz sobie transmisję z sesji ilu radnych było przeciw ilu się wstrzymało w obecnej kadencji jak było głosowanie czy składać wniosek do wojewody.
 Bo tak głupiej rady jak poprzednia to pewni nawet na białorusie nie było i nie będzie. Obecna jest taka sobie ale na pewno nie szkodliwa. Najgorsze co jest to nie brać jaK DAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko- brak szacunku wodza do poszczególnych członków rady, wódz nie miał władzy absolutnej  /a wydawało mu sie ,że ma/.  radni nie sa po to aby tańczyć wokól wodza. rada poprzednia była spoko.Chłopy miały zgranie nie dali soba manipulowac i ok. Kazdy ma prawo do oceny rady ja uważam ,że spelnili oczekiwania wyborców czego potwierdzeniem były wybory nowego wodza. Po starym zostal tylko nocnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przynajmniej obecny ma w czym ręce trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nocnik ma wisieć na pomniku w krzemieniu w jednym ręku a w drugiej brony.  Nie dadza potrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nocnik ma wisieć na pomniku w krzemieniu w jednym ręku a w drugiej brony.  Nie dadza potrzymać.
 A podobno w Krzemieniu zawiązał się jakiś komitet budowy pomnika i podobno pan Osiewicz jest jego szefem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko- brak szacunku wodza do poszczególnych członków rady, wódz nie miał władzy absolutnej  /a wydawało mu sie ,że ma/.  radni nie sa po to aby tańczyć wokól wodza. rada poprzednia była spoko.Chłopy miały zgranie nie dali soba manipulowac i ok. Kazdy ma prawo do oceny rady ja uważam ,że spelnili oczekiwania wyborców czego potwierdzeniem były wybory nowego wodza. Po starym zostal tylko nocnik.
 Masz rację rada się sprawdziła i została wymieniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwaj koledzy /byli kolegami/,zasługi ,,ma duże,, dla gminy przez 4 lata wyciągnął wraz żoną mnóstwo kasy z budżetu  a i na odejście gmina sypnęla groszem nawet za ni wykorzystany urlop.Czy to kwota 40 tys zł ?????????.. dot poprzednika. Józio to dobry organizator to budowa pójdzie szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwaj koledzy /byli kolegami/,zasługi ,,ma duże,, dla gminy przez 4 lata wyciągnął wraz żoną mnóstwo kasy z budżetu  a i na odejście gmina sypnęla groszem nawet za ni wykorzystany urlop.Czy to kwota 40 tys zł ?????????.. dot poprzednika. Józio to dobry organizator to budowa pójdzie szybko.
 Nie ośmieszaj się. Pracowali to i zarabiali. Poborów wójt sobie nie ustala. Czynią to radni.  Obecny wraz z żoną też nie pracujją za darmo. Na sesji radni, pracownicy gminy, sołtysi  przebijali oferty:  kto da więcej, mimo , że wójt nie prosił ich o to. Wyszedł z obrd , bo to było żenujące. I co po upływie kadencji będzisz mu wymawiał?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty nie rozumiesz gatunku człowieka, ale powiem ci,że w całym cywilizowanym swiecie płaci sie za pracę za jej efekty.Co dotyczy poprzednika efektów jego pracy brak,powiem brak,zrobił wiecej złej roboty jak dobrej. Odpowiedzia na to jest przegrana w wyborach i to w 1 turze cos o tym świadczy. Nie wystarcza wygrac wyborów tylko trzeba pracować a nie siedziec na stołku i go pilnować. Winno sie plaić także za odpowiedzialność a będąc wodzem ma się dużą nie ma co ukrywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty nie rozumiesz gatunku człowieka, ale powiem ci,że w całym cywilizowanym swiecie płaci sie za pracę za jej efekty.Co dotyczy poprzednika efektów jego pracy brak,powiem brak,zrobił wiecej złej roboty jak dobrej. Odpowiedzia na to jest przegrana w wyborach i to w 1 turze cos o tym świadczy. Nie wystarcza wygrac wyborów tylko trzeba pracować a nie siedziec na stołku i go pilnować. Winno sie plaić także za odpowiedzialność a będąc wodzem ma się dużą nie ma co ukrywać[/quote]  Jak naradzie to i 
Małpa ty nie rozumiesz gatunku człowieka, ale powiem ci,że w całym cywilizowanym swiecie płaci sie za pracę za jej efekty.Co dotyczy poprzednika efektów jego pracy brak,powiem brak,zrobił wiecej złej roboty jak dobrej. Odpowiedzia na to jest przegrana w wyborach i to w 1 turze cos o tym świadczy. Nie wystarcza wygrac wyborów tylko trzeba pracować a nie siedziec na stołku i go pilnować. Winno sie plaić także za odpowiedzialność a będąc wodzem ma się dużą nie ma co ukrywać
  [quote]Małpa ty nie rozumiesz gatunku człowieka, ale powiem ci,że w całym cywilizowanym swiecie płaci sie za pracę za jej efekty.Co dotyczy poprzednika efektów jego pracy brak,powiem brak,zrobił wiecej złej roboty jak dobrej. Odpowiedzia na to jest przegrana w wyborach i to w 1 turze cos o tym świadczy. Nie wystarcza wygrac wyborów tylko trzeba pracować a nie siedziec na stołku i go pilnować. Winno sie plaić także za odpowiedzialność a będąc wodzem ma się dużą nie ma co ukrywać
 Jak naradzie to i tu niewidac efektu jeśli jeden to i drugi a wypłaty lecą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
 Dlaczego mnie to nie dziwi?  Potem odkupi JW?? Poprzedni by nie pozwolił sprzedać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
 Jak czytam te głupoty to już wiem dlaczego Noe  na Arkę zabrał tylko zwierzęta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
Jak czytam te głupoty to już wiem dlaczego Noe  na Arkę zabrał tylko zwierzęta!!!
 A jak wygląda sytuacja ze sklepem przy Gminie, o ile mi wiadomo to pprzedni wójt wygrał ale co dalej? teraz sklep może zostać w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
Jak czytam te głupoty to już wiem dlaczego Noe  na Arkę zabrał tylko zwierzęta!!!
A jak wygląda sytuacja ze sklepem przy Gminie, o ile mi wiadomo to pprzedni wójt wygrał ale co dalej? teraz sklep może zostać w rodzinie.
 A sklep w Kocudzy przy Goku też już sprzedany? Kto kupił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda że obecny chce sprzedać nowy budynek wójkowi na biedronkę? Gmina zgodnie z planem do GOK w Kocudzy bo ten też ma być zlikwidowany?
Jak czytam te głupoty to już wiem dlaczego Noe  na Arkę zabrał tylko zwierzęta!!!
A jak wygląda sytuacja ze sklepem przy Gminie, o ile mi wiadomo to pprzedni wójt wygrał ale co dalej? teraz sklep może zostać w rodzinie.
 Skoro wygrał to wygrał co tu dyskutować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...