Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Swięta prawda to była prowadzona działalność gospodarcza pod płaszczykiem ochotników strażaków. Jedna gwiazda spadła a jeszcze tyle świeci może któraś  nam rozjaśni i umili życie. Nie placz kiedy odejdzie /będzie druga lepsza/ szukaj a znajdziesz,kołacz a będzie ci otworzone. Tyle lat ,,kultury,,  a za te pieniądze ile dobrych rzeczy można wybudować z pożytkiem dla ogółu mieszkańców.
np. Pijialnię wód mineralnych najlepiej  wysokoprocentowych? a dochody z tych uwielbianych trunków przekazywać na rozwój kultury w gmnie.
 Wódko ma, kto bez ciebie sobie radę da w żciu da? Ja bez ciebie nie potrafię dłużej żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz żaden z radnych nie odważy się powiedzieć weź ... w troki i jedź do Lublina załatwiać pieniądze.
Długo się zastanawiałem, jak to się stało, że były wójt pracując z tak nieprzychylną dla siebie  radą tyle dokonał w ciągu roku, ze trzeba było aż 100 stron, żeby spisac te działania. i to tylko z jednego roku.  Oj napracowli się pracownicy gminy przygotowując prezentację na sesję. Pewnie przełoży się na jakieś konkretne dla nich gratisy. Teraz zrozumiałem, ze to właśnie rada rzucając mu kłody dopingowała go.Zdanie  "weź ... w troki i jedź do Lublina załatwiać pieniądze" zmobilizowało wodza, i  dziś mamy to co mamy, a treść sprawozdania z pewnościa posłuży do porównań typu: jak było, jak jest, co nowego wypracowaliśmy za czasów obecnego wójta. i rady.Drodzy radni inspirujcie wójta, by okazał się lepszym od byłego. Tylko, bez takich wulgaryzmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,- masz racje ,że tyle dokonał ale nie piszesz co-czy dobrego czy złego. Moim skromnym zdaniem to dokonał wiele złych rzeczy jak zaciągnięcie kredytu w ostatnim roku urzędowania, nie wspomnę o nocniku, wiele innych poczynań psu o bude wytłuc. ,,owocem,, tych dokonań jest tytuł ,,najlepszego wójta gminy,, w woj lubelskim. tak wiele dokonł aż w końcu mieszkańcy gminy powiedzieli mu paszoł w p.zdu. I tak się stało odpadł w pierwszej rundzie / a jako urzędujący wójt to coś mówi za siebie/. Dodam,żebyś nie wiem co pisał chwaląc poprzdnika to w myśl przyslowia g.wno zawsze bedzie g.wnem. Był a teraz już nie ma go i finito. Zostały tylko wspomnienia jak po chińskim uczonym co w śniegu dziure wylał. Na koniec droga rado wspomagajcie wójta w dobrych poczynaniach i chwała wam za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swięta prawda to była prowadzona działalność gospodarcza pod płaszczykiem ochotników strażaków. Jedna gwiazda spadła a jeszcze tyle świeci może któraś  nam rozjaśni i umili życie. Nie placz kiedy odejdzie /będzie druga lepsza/ szukaj a znajdziesz,kołacz a będzie ci otworzone. Tyle lat ,,kultury,,  a za te pieniądze ile dobrych rzeczy można wybudować z pożytkiem dla ogółu mieszkańców.
np. Pijialnię wód mineralnych najlepiej  wysokoprocentowych? a dochody z tych uwielbianych trunków przekazywać na rozwój kultury w gmnie.
Wódko ma, kto bez ciebie sobie radę da w żciu da? Ja bez ciebie nie potrafię dłużej żyć.
 Woda jest dla ludzi tylko trzeba umieć pić -pije się z rozumem a nie z kiełbasą, ale wybór należy do was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,-
  [justify]Po pierwsze to nie został wykopany, wprawdzie nie przeszedł do finału, ale tylko niewielką ilością gł;osów. Czy obecny wójt we wcześniejszych wyborach też był wykopany? Czy można powiedzieć, że p. J. O.  też został wykopany?  Przynajmniej 1/3 społeczeństwa bardzo wysoko  ocenia jego pracę (pana SR) i choćbyś wysilił swój maleńki móżdżek, to nic na to nie poradzisz. Nie jest on zagrożeniem dla obecnego wójta. Każdy zna sytuację w naszej gminie i śmiało można domniemać, że ten też nie zadowoli wszystkich.  Myślę, że nie czytałeś sprawozdania i nie jest ważne dla ciebie co tam jest napisane. Reasumując.Jesteś człowiekiem wyzutym z sumienia, resztek przyzwoitości, wstydu, ambicji. Nie radzisz sobie z własną frustracją i swą nienawiść upłynniasz na tym forum Jestś niewielkiego kalibru hejterem. typu: szedłem przez wieś nikt mi nie powiedział dzień dobry, ale i ja nikomu. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,-
[justify]Po pierwsze to nie został wykopany, wprawdzie nie przeszedł do finału, ale tylko niewielką ilością gł;osów. Czy obecny wójt we wcześniejszych wyborach też był wykopany? Czy można powiedzieć, że p. J. O.  też został wykopany?  Przynajmniej 1/3 społeczeństwa bardzo wysoko  ocenia jego pracę (pana SR) i choćbyś wysilił swój maleńki móżdżek, to nic na to nie poradzisz. Nie jest on zagrożeniem dla obecnego wójta. Każdy zna sytuację w naszej gminie i śmiało można domniemać, że ten też nie zadowoli wszystkich.  Myślę, że nie czytałeś sprawozdania i nie jest ważne dla ciebie co tam jest napisane. Reasumując.Jesteś człowiekiem wyzutym z sumienia, resztek przyzwoitości, wstydu, ambicji. Nie radzisz sobie z własną frustracją i swą nienawiść upłynniasz na tym forum Jestś niewielkiego kalibru hejterem. typu: szedłem przez wieś nikt mi nie powiedział dzień dobry, ale i ja nikomu. [/justify]
 658 głosów to stanowi 10.2% Mieszkańców naszej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,-
[justify]Po pierwsze to nie został wykopany, wprawdzie nie przeszedł do finału, ale tylko niewielką ilością gł;osów. Czy obecny wójt we wcześniejszych wyborach też był wykopany? Czy można powiedzieć, że p. J. O.  też został wykopany?  Przynajmniej 1/3 społeczeństwa bardzo wysoko  ocenia jego pracę (pana SR) i choćbyś wysilił swój maleńki móżdżek, to nic na to nie poradzisz. Nie jest on zagrożeniem dla obecnego wójta. Każdy zna sytuację w naszej gminie i śmiało można domniemać, że ten też nie zadowoli wszystkich.  Myślę, że nie czytałeś sprawozdania i nie jest ważne dla ciebie co tam jest napisane. Reasumując.Jesteś człowiekiem wyzutym z sumienia, resztek przyzwoitości, wstydu, ambicji. Nie radzisz sobie z własną frustracją i swą nienawiść upłynniasz na tym forum Jestś niewielkiego kalibru hejterem. typu: szedłem przez wieś nikt mi nie powiedział dzień dobry, ale i ja nikomu. [/justify]
 Faktycznie jesteś ,,dobry z matematyki dla ciebie 1/3 tj, 10 %, mózgu ty to nie masz aaa?,Dobra moja dla ciebie rada -jedną sciane w domu mieszkalnym przeznacz na portret swojego pupilka stanleja i wspominaj jego wielkość patrząc na niego. Biegu historii nie odwrócisz ,nie zmienisz. Ty znasz słowo samokrytyka ? chyba nie więc nie krytykuj innych sam g.wno jesteś wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,-[/quote]
[quote]658 głosów to stanowi 10.2% Mieszkańców naszej gminy
 Dodaj do tego ile osób chętnie by zagłosowało, ale z przyczyn różnych nie moglłoi uczestniczyć w wyborach. Gdybym był pewny, że 658 osób może byc mi przychylnych , to oszalałbym ze szczęścia. Na fc mam ponad 2000 znajomych, a lajka mi góra 150 osób. Były wójt może spokojnie mieszkać w tym społeczeństwie wiedząc, że mimo takiej kampanii wyborczej prowadzonej przez kontrkandydatów, aż 658 osób udało się do urn wyborczych, by oddać na niego głos. ;). twoja informacja o głosowaniu jest bezcenna. Nikt wiecej nie napisze, że go wykopali ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,tyle dokonał wciagu roku,że trzeba było spisać aż 100 stron,,-
[justify]Po pierwsze to nie został wykopany, wprawdzie nie przeszedł do finału, ale tylko niewielką ilością gł;osów. Czy obecny wójt we wcześniejszych wyborach też był wykopany? Czy można powiedzieć, że p. J. O.  też został wykopany?  Przynajmniej 1/3 społeczeństwa bardzo wysoko  ocenia jego pracę (pana SR) i choćbyś wysilił swój maleńki móżdżek, to nic na to nie poradzisz. Nie jest on zagrożeniem dla obecnego wójta. Każdy zna sytuację w naszej gminie i śmiało można domniemać, że ten też nie zadowoli wszystkich.  Myślę, że nie czytałeś sprawozdania i nie jest ważne dla ciebie co tam jest napisane. Reasumując.Jesteś człowiekiem wyzutym z sumienia, resztek przyzwoitości, wstydu, ambicji. Nie radzisz sobie z własną frustracją i swą nienawiść upłynniasz na tym forum Jestś niewielkiego kalibru hejterem. typu: szedłem przez wieś nikt mi nie powiedział dzień dobry, ale i ja nikomu. [/justify]
Faktycznie jesteś ,,dobry z matematyki dla ciebie 1/3 tj, 10 %, mózgu ty to nie masz aaa?,Dobra moja dla ciebie rada -jedną sciane w domu mieszkalnym przeznacz na portret swojego pupilka stanleja i wspominaj jego wielkość patrząc na niego. Biegu historii nie odwrócisz ,nie zmienisz. Ty znasz słowo samokrytyka ? chyba nie więc nie krytykuj innych sam g.wno jesteś wart.
Rada twoja zdewaluowała sie. Za późno!! W swym pokoju zawiesiłem na jednej ścianie portrety p. Marka, i p. Stanisława, na drugiej przeciwległej (niech patrzą na siebie) samotnie wisi obecny wójt. , tzn. jego portret . Gdybyś mi presłał swój na priw, ewentualnie podał link na gogle to chętnie i ciebie powieszę, bo zasługujesz na to jak nikt inny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje rada dla ciebie powiesić to sobie możesz swojego ptaka na ścianie i patrzeć na niego jak przez brzuszek go nie widzisz. Z idjotami się nie zadaje,szukaj kumpli w innym towarzystwie bo jednego masz. A ja dalej twierdze ,że go wykopali. Tyle osob glosowało i co ? nic z tego. A ja na fc mam 2500 osób , typowy szczur tak się wypowiada jak ty. Ja z chęcią zawiesił bym twój portret na ścianie ale w kiblu. Na to zasługujesz jak nikt inny jesteś na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje rada dla ciebie powiesić to sobie możesz swojego ptaka na ścianie i patrzeć na niego jak przez brzuszek go nie widzisz. Z idjotami się nie zadaje,szukaj kumpli w innym towarzystwie bo jednego masz. A ja dalej twierdze ,że go wykopali. Tyle osob glosowało i co ? nic z tego. A ja na fc mam 2500 osób , typowy szczur tak się wypowiada jak ty. Ja z chęcią zawiesił bym twój portret na ścianie ale w kiblu. Na to zasługujesz jak nikt inny jesteś na pierwszym miejscu.
 Kontynuuj swoje wpisy, Są super, tyle w nich dziecinności, zaprzeczasz sam sobie. Raz mi każesz wieszać portret wójta. potem ptaki! ?? Uprzedzam Cię, że mój portret w kiblu nie spełni swojego zadania. jestem za mało sexowny. Ale skoro to Cię podnieca , to dlaczego żałować ci tych drobnych przyjemności. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ,u ciebie chyba mózgu niet skoro logicznie nie potrafisz myślec ale to twoja brocha. Jak wspomniałem z idjotą się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ,u ciebie chyba mózgu niet skoro logicznie nie potrafisz myślec ale to twoja brocha. Jak wspomniałem z idjotą się nie dyskutuje.
  Biedaku! Argumenty Ci się skończyły? Nic dziwnego nie masz ich za wiele, w dodatku są   mizerne w zestawieniu z tymi wypisanymi na 100 stronach i zaprezentowanymi zarówno na sesjii jak i w necie. Pomyśl ile zyskał obecny wójt wyrażając zgodę na ich publikację. Mógł był te 10 miesięcy skwitowac w kilku zdaniach , a rozbudować swje dwumiesięczne działania. Ale tego nie zrobił i Brawo mu za to. . Dał też wspaniałą lekcję tym radnym, którzy byli do tego stopnia nie uświadomieni, że  go pytali:  któremu wójtowi będziemy udzielac absolutorium?  Pewnie zrozumieli, może bardziej tu pasuje "zrozumiały", że w naszej gminie jest tylko jeden wójt , a funkcję tą pełni już trzecia osoba. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ,u ciebie chyba mózgu niet skoro logicznie nie potrafisz myślec ale to twoja brocha. Jak wspomniałem z idjotą się nie dyskutuje.
OSTRZEŻENIE Żmije zygzakowate, jedyne jadowite węże występujące w Polsce, stają się coraz bardziej aktywne. Trwa ich okres godowy.  Jest gatunkiem objętym ochroną. Ten gad atakuje człowieka, gdy nie ma drogi ucieczki. Ukąszenie żmii nie jest dużym zagrożeniem dla zdrowia czy życia osoby dorosłej – chyba, że jest ona pod wpływem alkoholu. Ukąszonej osobie należy szybko podać antytoksynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ,u ciebie chyba mózgu niet skoro logicznie nie potrafisz myślec ale to twoja brocha. Jak wspomniałem z idjotą się nie dyskutuje.
Biedaku! Argumenty Ci się skończyły? Nic dziwnego nie masz ich za wiele, w dodatku są   mizerne w zestawieniu z tymi wypisanymi na 100 stronach i zaprezentowanymi zarówno na sesjii jak i w necie. Pomyśl ile zyskał obecny wójt wyrażając zgodę na ich publikację. Mógł był te 10 miesięcy skwitowac w kilku zdaniach , a rozbudować swje dwumiesięczne działania. Ale tego nie zrobił i Brawo mu za to. . Dał też wspaniałą lekcję tym radnym, którzy byli do tego stopnia nie uświadomieni, że  go pytali:  któremu wójtowi będziemy udzielac absolutorium?  Pewnie zrozumieli, może bardziej tu pasuje "zrozumiały", że w naszej gminie jest tylko jeden wójt , a funkcję tą pełni już trzecia osoba. ;)
 Idąc z obory do mieszkania nie zapomnij sobie wyrzucic słomy z butów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ,u ciebie chyba mózgu niet skoro logicznie nie potrafisz myślec ale to twoja brocha. Jak wspomniałem z idjotą się nie dyskutuje.
Biedaku! Argumenty Ci się skończyły? Nic dziwnego nie masz ich za wiele, w dodatku są   mizerne w zestawieniu z tymi wypisanymi na 100 stronach i zaprezentowanymi zarówno na sesjii jak i w necie. Pomyśl ile zyskał obecny wójt wyrażając zgodę na ich publikację. Mógł był te 10 miesięcy skwitowac w kilku zdaniach , a rozbudować swje dwumiesięczne działania. Ale tego nie zrobił i Brawo mu za to. . Dał też wspaniałą lekcję tym radnym, którzy byli do tego stopnia nie uświadomieni, że  go pytali:  któremu wójtowi będziemy udzielac absolutorium?  Pewnie zrozumieli, może bardziej tu pasuje "zrozumiały", że w naszej gminie jest tylko jeden wójt , a funkcję tą pełni już trzecia osoba. ;)
 Nie pouczaj bo Jesteś jak Bartosza ciele. Nowe przepisy NAKAZUJĄ wójtowi sporządzenie takiego raportu i opublikowanie go na BIP. Żadnej łaski nie robi i tak już będzie w następnych latach.Absolutorium udziela się za 2018 rok a kto wtedy kierował w większości tego okresu gminą??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie było kierowanie gminą to było dogorywanie i pewna świadomosc przegranej,co ten chłop przeżywał a ,,tyle ,, dla gminy zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To narzekanie na starego stało się nudne jak flaki z olejem.Zmień płytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdy nie skreślisz kłamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To narzekanie na starego stało się nudne jak flaki z olejem.Zmień płytę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...