Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Żadne młodsze ciało. Bez propagandy. Stawiamy na obecnego. On jeszce wszystkim pokaże, ile można w gminie zrobić. Na razie się rozkręca.
Jest na to duża szansa, pod warunkiem że tęczowi wygrają wybory, bo obecnie już się chyba przycił. "0" możliwości.
 18,5 mln na lokalne drogi popłynie od rządu i Wojewody Lubelskiego a Dzwoli nie ma, dlaczego?
No własnie: dlaczego? Bo w Dzwoli ptaki zawracają?
Ty ,,!!!,, a dużo tych ptaków widziałes  a może to przelatujace żurawie gnały na poludnie. Z twojej wypowiedzi wynika ,że masz coś kłopot z deklem wiec idz do medyka cos ci zaradzi.
 Jak zauważyłem pojawił się ornitolog.,  Dziękuję za informację, niestety, bardziej pesymistyczną dla naszej gminy, niz poprzednia. Ptaki przylatują i  odlatuja, a nam zostaje "nawóz" Podobnych jak Ty, kiedyś sześć lat temu , na tym forum wszyscy nazywali. "pieski wójta" haukały, haukały i ucichły.  Nie odsyłaj nikogo do medyka, bo możecie się tam spotkać. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
o J. ///Choć by upadł na kolana///J. jest dla nas karta zgrana///Mamy młodsze, prężne ciało///które wygrać będzie chciało///Chociaż będzie czynił cuda///Drugi raz też się nie uda///Wskoczy znowu w swe dresiki///Robiąc przy tym FIKI MIKI.
Hmmm a co na to ulka?.
 Ulka pisze się przez duże U.  To mądra kobieta. Pozna wszystkie słabe punkty w pracy urzędu i wówczas z łatwością zorganizuje  kampanię wyborczą, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne młodsze ciało. Bez propagandy. Stawiamy na obecnego. On jeszce wszystkim pokaże, ile można w gminie zrobić. Na razie się rozkręca.
Jest na to duża szansa, pod warunkiem że tęczowi wygrają wybory, bo obecnie już się chyba przycił. "0" możliwości.
 18,5 mln na lokalne drogi popłynie od rządu i Wojewody Lubelskiego a Dzwoli nie ma, dlaczego?
No własnie: dlaczego? Bo w Dzwoli ptaki zawracają?
Nie 18 tylko 20 razy więcej A gmina nasza ma 3 drogi na liście rankingowej A Godziszów  żadnej (dla umiejących czytać str wojewody )
  Pełna lista zadań, które otrzymały dotacje rządowe znajduje się w BIP LUW ***s://luwwlublinie.bip.gov.pl/fundusz-drog-samorzadowych/fundusz-drog-...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne młodsze ciało. Bez propagandy. Stawiamy na obecnego. On jeszce wszystkim pokaże, ile można w gminie zrobić. Na razie się rozkręca.
Jest na to duża szansa, pod warunkiem że tęczowi wygrają wybory, bo obecnie już się chyba przycił. "0" możliwości.
 18,5 mln na lokalne drogi popłynie od rządu i Wojewody Lubelskiego a Dzwoli nie ma, dlaczego?
No własnie: dlaczego? Bo w Dzwoli ptaki zawracają?
Ty ,,!!!,, a dużo tych ptaków widziałes  a może to przelatujace żurawie gnały na poludnie. Z twojej wypowiedzi wynika ,że masz coś kłopot z deklem wiec idz do medyka cos ci zaradzi.
 Zawracają bo się boją tych wybudowanych wiatraków. Co to miało nie być,skarbniczka i jej cała rodzina nakupiła działek na gorajskiem bo miały być pieniądze a tu figa . Ile to zamieszania na wiosce zrobił Józef G. to w jedna strona to w potem w drugą i tak latał aż zgarbacioł. Dobrze mu tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] [quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
  Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] [quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
 Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
 Podejrzewam że w toim mniemaniu Twojej urodzie nikt nie dorówna a w żeczywistości siedzisz sfrustrowana za komputerem i nie opuszczasz domu bo jak by Cię pies zobaczy to o budę by się rozbił. A co do zasady wójta się wybiera a nie można tak sobie zostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
o J. ///Choć by upadł na kolana///J. jest dla nas karta zgrana///Mamy młodsze, prężne ciało///które wygrać będzie chciało///Chociaż będzie czynił cuda///Drugi raz też się nie uda///Wskoczy znowu w swe dresiki///Robiąc przy tym FIKI MIKI.
 W czym wam te dresiki przeszkadzaja???. Naszego dyrektora niemal codziennie można spotkac w dresie i przez to ma być gorszy od dzwolskiego, czy branewskiego. ???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne młodsze ciało. Bez propagandy. Stawiamy na obecnego. On jeszce wszystkim pokaże, ile można w gminie zrobić. Na razie się rozkręca.
Jest na to duża szansa, pod warunkiem że tęczowi wygrają wybory, bo obecnie już się chyba przycił. "0" możliwości.
 18,5 mln na lokalne drogi popłynie od rządu i Wojewody Lubelskiego a Dzwoli nie ma, dlaczego?
No własnie: dlaczego? Bo w Dzwoli ptaki zawracają?
Nie 18 tylko 20 razy więcej A gmina nasza ma 3 drogi na liście rankingowej A Godziszów  żadnej (dla umiejących czytać str wojewody )
   Pełna lista zadań, które otrzymały dotacje rządowe znajduje się w BIP LUW       ***s://luwwlublinie.bip.gov.pl/fundusz-drog-samorzadowych/fundusz-drog-...
 Może   ktoś podżuci ile kosztowała "naprawa" drogi w skośny wygon od łosteri, co tak się nią zachwycał Krzysztof M. na sesji ostatniej. 300 m. tłucznia zjednego końca i 200 z drugiego wysypana tłuczniem i troche w środku, reszta liźnięte równiarką i już bedzie o czym pisać. Gratulacje, tylko nuech gmina na tej drodze ograniczy prędkość bo ludzie tak szybko po niej jezdża ze aż strach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc ,,komadzianka kosztowała dwa razy więcej  tj około 80 tys zł. Ile kosztował tzw śkosny gosciniec  napewno będzie wiadomo albo wiedzą radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] [quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
 Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
  O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] [quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
 Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach.
 To kto do zwolnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wczoraj-20,57- jak chodziłeś przed wyborami i rzucałeś  błotem na wybieranych, opowiadałeś rzeczy fałszywe, włączyła ci się mowa nienawiści /chyba do dziś zapomniałeś sobie wyłączyc/,to teraz wymagasz aby ci się wybrany kłaniał w  pas, uśmiechał się przyjacielsko o ciebie. Ty się okazyjesz być faryzeuszem,zmień się na lepsze to nie boli daje  wiele doznan.  podejrzewam,że otrzymujesz ,,dzień dobry,, i to w zależności od sytuacji. Tylko widać krytykować umiesz i nic więcej. Zacznij od siebie zmiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc ,,komadzianka kosztowała dwa razy więcej  tj około 80 tys zł. Ile kosztował tzw śkosny gosciniec  napewno będzie wiadomo albo wiedzą radni.
Ilu ludzi jeżdzi skośnym goscińcem a ile komadzianką,ile kosztowała  komadzianka a ile kosztował skosny oto jest pytanie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote]
,,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.[/quote] Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem. [/quote]  Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.[/quote] O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach. [/quote]
[quote][quote][quote][quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
[quote],,nie pomogą i pomniki ani klęczniki,garnitury ani dresiki,jak się nie ma MERYTORYKI,, to jest to brawo podoba mi sie. Prosze o więcej.
Swięta prawda. mamy wójta nie z pisu i sprawdza się super. Grunt to MERYTORYKA. Ale dla mnie w tym przypadku  to nie istone. Mnie urzekła jego aparycja: miły wygląd, tembr głosu. Zawsze elegancki, uśmiechnięty. Jest po prostu moim idolem.
 Nigdy nie myślałam, że ktoś zahaczy także o ten problem. Skoro tak, to akurat moja ocena jest skrajnie odmienna. Otóz: długi tułów, ręce długie z którymi nie wie co ma zrobić, a ukryć się nie da, to zawsze na "baczność", krótkie i niezgrabene nóżki, bardzo niezgrabny chód (wina nóg),długie i już dawno niemodne baki, głos miałczący i skrzeczący, tak więc aparycja co najwyżej "-3". Nie mój typ. Wszak wybiraliśmy wójta a nie mistera. Znam  wójta od bardzo dawna. Zaskoczeniem dla mnie wielkim było, kiedy został nauczycielem, tym bardziej jak został wójtem.
O  tym kim jesteśmy nie świadczy  wykształcenie, majątek, wygląd, talent, tylko jak traktujemy drugiego człowieka. Niestety,  ta maksyma jest obca wielu zajmującym dobrze płatne stanowiska.   !!!!!!!!!!!  Przed wyborami tacy taktowni, usmiechaja  się, a teraz??? Też się uśmiechają tylko nie do każdego !!!!!!!!!!!! Mają wyborców w czterech literach.
To kto do zwolnienia?
Ostatnie wieści z dzwolskiego stoku - nie mylić ze źródłem. Babki opowiadają:  Nie obsadzone stanowisko ,w goku mimo przeprowadzonego konkursu, jednoosobowa kolejka do biblioteki w dzwoli? A jeśli chodzi o urzędników, to raczej wszyscy pozostali przyjeli prawidłowe  barway, chyba, że pojawi się jakaś "wujowa", to na zasadzie:  Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie  - powiedzenie z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w ZSRR,  Andriejowi Wyszyńskiemu [1] .suma, sumarum - w urzędzie tylko nieliczni  moga być pewni stanowiska. 
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zajmuj tyle miejsca bo ja sobie nie mam gdzie popisac. Trzepiesz ta myszką bo sam nic nie możesz już wymyśleć. Wiesz tak sobie myslę,że ty chyba masz pretensję do ułomnego ,że ma proste ,ładne ,zdrowe dzieci  a ty co masz ?????. Masz już kostke na podwórku to sie ciesz za gminne pieniądze,jesteś nierób jakich mało.wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zajmuj tyle miejsca bo ja sobie nie mam gdzie popisac. Trzepiesz ta myszką bo sam nic nie możesz już wymyśleć. Wiesz tak sobie myslę,że ty chyba masz pretensję do ułomnego ,że ma proste ,ładne ,zdrowe dzieci  a ty co masz ?????. Masz już kostke na podwórku to sie ciesz za gminne pieniądze,jesteś nierób jakich mało.wyborca
 W Krzemieniu większośc gospodarzy ma kostkę, i nie za gminne. lecz wypracowane przez siebie pieniądze, więc dlaczego nie miałby jej mieć wójt. Nie jest tez to możliwe, by zrobił ja za gminne pieniądze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ekwiwalent za urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ekwiwalent za urlop.
Dopiero po przepracowaniu roku może ubiegac się o ekwiwalent za urlop. A jest na stanowisku 10 miesięcy? Skąd niby miałby dostać taki ekwiwalent. Jeśli już to za pracę w szkole w Modliborzycach, a nie w gminie. To zwykłe pomówienie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzemieniak ty walisz w to co koń pod brzuchem nosi. Albo inaczej ci powiem-niebieski ty wiesz o co chodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzemieniak ty walisz w to co koń pod brzuchem nosi. Albo inaczej ci powiem-niebieski ty wiesz o co chodzi .
 Musisz bardziej sprecyzować, co masz na myśli. Pewnie jesteś z tych, którzy  co innego myślą, co innego mówią i jeszcze co innego piszą. Nie pisz tego co ci się wydaje, tylko jaka jest prawda.  Piszesz, że wójt za urlop zrobił kostkę, ja zaś twierdzę, ze to niemożliwe, ponieważ wójt nie mógł wziąć ekwiwalentu, bo jeszcze może urlop wykorzystać.  A po drugie co nas obchodzi jego kostka? Chciał to sobie zrobił. W Krzemieniu tereny podmokłe, to nawet nie ma w tym nic dziwnego, że nie chce człapać w błocie. Zrób sobie u siebie i nie zazdrość wójtowi głupiej kostki. Może jeszcze będziecie mu wypominac, że buduje się w Kocudzy, bo już takie ploty krąża. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...