Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to [/quote] Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  [/quote] [/quote] Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein[/quote]   [quote][quote][quote][quote] Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to
Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  
Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein
To prawda ;) W naszej gminie jest wyraźny podział na Rządzących i ich rodziny i na murzynów. Moje miejsce w tej niższej kategorii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to [/quote] Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  [/quote] [/quote] Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein[/quote] [quote][quote][quote][quote] Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to
Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  
Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein
To prawda ;) W naszej gminie jest wyraźny podział na Rządzących i ich rodziny i na murzynów. Moje miejsce w tej niższej kategorii.
 Mieszkam w naszej gminie i nie mam nic wspólnego z rządzącymi  i w miarę zarabiam i na pewno nie należę do murzynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to [/quote] Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  [/quote] [/quote] Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein[/quote] [quote][quote][quote][quote] Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to
Jaki występ , takie podziękowanie. Nauczycieli nie można   równać z księżmi, czy innymi osobami wymienionymi w artykule.  Muszą znać swoje miejsce w szyku. "  Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen"     Fryderyk Schiller  
Sam jesteś murzyn i pamiętaj ordnung muss sein
To prawda ;) W naszej gminie jest wyraźny podział na Rządzących i ich rodziny i na murzynów. Moje miejsce w tej niższej kategorii.
Mieszkam w naszej gminie i nie mam nic wspólnego z rządzącymi  i w miarę zarabiam i na pewno nie należę do murzynów
 Zapomniałeś napisać - Nalęże do grupy trzymającej władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. [/quote] [/quote] Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to [/quote] [/quote] Jaka część artystyczna, takie podziękowanie???
[quote][quote][quote][quote]Józio do Momot ją nie daje,sam obrabia pole.
Nie piszcie głupot na przyszłego wójta. Za 4 lata będziecie mu się kłaniać w pas, słodzić i bić brawo bez większego powodu.
Na stronie UG pojawił się artykuł      “Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku”     , bardzo bogaty w treść, poprawny pod względem ortograficznym, stylistycznym i rzeczowym. Pojawiło się wiele nazwisk: Starosty i naszego Wójta bowiem w ten sposób    postanowili oddać hołd żołnierzom z grupy płk Tadeusza Zieleniewskiego biorących udział w walkach z hitlerowskim i sowieckim okupantem, księży – odprawili nabożeństwo, kapelmistrza, bo pod jego batutą odbył się przemarsz. Są też nazwiska przemawiających i osób, którzy objęli honorowy patronat, nazwiska darczyńców.  Jest piękny cytat z przemówienia p. Wójta,  można też przeczytać   jedno zdanie: Część oficjalną zakończyła akademia słowno-muzyczna, którą przygotowali nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół w Dzwoli. Wprawdzie nie za wiele      o tych, którzy dużo więcej włożyli trudu w uświetnienie tej uroczystości, niż wyżej wymienieni, ale przynajmniej nie zostali pominięci.
Przygotowali akademię więc im słusznie za to podziękowano a organizatorami całości byli starosta i wójt i chwała im za to
o J. ///Choć by upadł na kolana///J. jest dla nas karta zgrana///Mamy młodsze, prężne ciało///które wygrać będzie chciało///Chociaż będzie czynił cuda///Drugi raz też się nie uda///Wskoczy znowu w swe dresiki///Robiąc przy tym FIKI MIKI.
Czy chodzi tu o p. Tomka??? On jest młodszy od p. JO? Tak.  Pan Tomek ma duże szanse. Obydwaj są w porządku. tylko na którego zagłosować?
 Jedyny problem to taki, że obydwaj sa z Krzemienia, To już trzeci wójt by był z Krzemienia. Miejmy nadzieję, że może pojawi się kandydat z innej miejscowości, ale to dopiero za 4,  niesamowicie długie lata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dzwoli= ty masz racje dlugie lata czekać wie bierzmy sie do pracy i ogłosmy nowe wybory jeszcze w  tym roku. Ty jako szef idziesz na wójta i wygramy  ale jak przegrasz to co bedzie,wyjazd z dzwoli w nieznane ?. pomyśl,przeanalizuj temat. widzisz józio namawiany przez poprzednika o starcie do powiatu poszedł na wójta i co?  Totalna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dzwoli= ty masz racje dlugie lata czekać wie bierzmy sie do pracy i ogłosmy nowe wybory jeszcze w  tym roku. Ty jako szef idziesz na wójta i wygramy  ale jak przegrasz to co bedzie,wyjazd z dzwoli w nieznane ?. pomyśl,przeanalizuj temat. widzisz józio namawiany przez poprzednika o starcie do powiatu poszedł na wójta i co?  Totalna porażka.
 Radnych do Powaitu mamy mocnych tylko ręce trzymają pod stołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dzwoli= ty masz racje dlugie lata czekać wie bierzmy sie do pracy i ogłosmy nowe wybory jeszcze w  tym roku. Ty jako szef idziesz na wójta i wygramy  ale jak przegrasz to co bedzie,wyjazd z dzwoli w nieznane ?. pomyśl,przeanalizuj temat. widzisz józio namawiany przez poprzednika o starcie do powiatu poszedł na wójta i co?  Totalna porażka.
 O jakiej porażce mówisz? Zagłosowalo na niego 1288 osób. Pewnie w kolejnych wyborach go nie zawiodą , a ponadto dołączą wyborcy rozczarowani i zniesmaczeni obecną sytuacją i stanowisko ma w kieszeni. Będzie w korzystniejszej sytuacji, bo zastanie gminę skanalizowaną, z dostępem do gazu,  poprawione drogi, dokończony budynek gminy i 0 kredytu. Chyba , że głosy rozbiją się tak jak było ostatnio ,  fuksem wejdzie kto inny i pozamiatane. Sam nie wiem, czy nasz klan głosowałby na p. Tomka, czy na p. Józka. Obydwaj chodzą w dresach. Politykę prowadzą podobną. Cały czas cisza, a nieoczekiwanie startują na wypatrzone pozycje. I to jest taktyka godna sportowca. Podoba mi się. Na dzień dzisiejszy chyba bardziej skłaniamy się w kierunku p. Tomka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,i to jest taktyka godna sportowca,, ja dodałbym i chińskiego stratega który gonił wojska nieprzyjciół w koncu stanął przed własnym wojskiem i mówi-mamy ich z przodu, z tyłu i po bokach. tyle wtemacie wyborco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze wszystcy urzędnicy i kierownicy jednostek podległych popierają PiS? Po wczorajszym spotkaniu z marszałkiem co robił kampanie swojemu kandydatowi Chomie można tak twierdzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze wszystcy urzędnicy i kierownicy jednostek podległych popierają PiS? Po wczorajszym spotkaniu z marszałkiem co robił kampanie swojemu kandydatowi Chomie można tak twierdzić.
 bo to jedynie słuszna obcja. latona minęło i tencza na razie nie aktualna. Trzeba czekać aż do wiosny. Z Pis jakoś zimę przetrzymamy. Wszystkim będzie cieplutko, bo i szkoły ocieplimy a fotowoltaika będzie i piniędzy na drogi i kanalizację i gazyfikację, Samo dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze wszystcy urzędnicy i kierownicy jednostek podległych popierają PiS? Po wczorajszym spotkaniu z marszałkiem co robił kampanie swojemu kandydatowi Chomie można tak twierdzić.
bo to jedynie słuszna obcja. latona minęło i tencza na razie nie aktualna. Trzeba czekać aż do wiosny. Z Pis jakoś zimę przetrzymamy. Wszystkim będzie cieplutko, bo i szkoły ocieplimy a fotowoltaika będzie i piniędzy na drogi i kanalizację i gazyfikację, Samo dobro.
 Ale dopiero za 4 lata. Jeśli obierzemy słuszna strategię, a jeśli powtórzymy błąd to znów będziemy biadolić na starego wójta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze wszystcy urzędnicy i kierownicy jednostek podległych popierają PiS? Po wczorajszym spotkaniu z marszałkiem co robił kampanie swojemu kandydatowi Chomie można tak twierdzić.
bo to jedynie słuszna obcja. latona minęło i tencza na razie nie aktualna. Trzeba czekać aż do wiosny. Z Pis jakoś zimę przetrzymamy. Wszystkim będzie cieplutko, bo i szkoły ocieplimy a fotowoltaika będzie i piniędzy na drogi i kanalizację i gazyfikację, Samo dobro.
Ale dopiero za 4 lata. Jeśli obierzemy słuszna strategię, a jeśli powtórzymy błąd to znów będziemy biadolić na starego wójta.
 Jaki błąd, jaki błąd. Samo dobro że dobrze nam tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze wszystcy urzędnicy i kierownicy jednostek podległych popierają PiS? Po wczorajszym spotkaniu z marszałkiem co robił kampanie swojemu kandydatowi Chomie można tak twierdzić.
bo to jedynie słuszna obcja. latona minęło i tencza na razie nie aktualna. Trzeba czekać aż do wiosny. Z Pis jakoś zimę przetrzymamy. Wszystkim będzie cieplutko, bo i szkoły ocieplimy a fotowoltaika będzie i piniędzy na drogi i kanalizację i gazyfikację, Samo dobro.
 ot i cała prawda po co nam PSL wystarczy że mi pomogło wygrać wybory a teraz do czego mi potrzebni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl  byl potrzebny platformiarzom do przeprowadzenia 2 reform po pierwsze podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat po drugie zaimali nam polakom pieniadze z OFE 270 mld zł / tuskowina obiecał emerytom wczasy pod palmami i co z tych wczasów ???? pytam schetyne????. no i ostatnia sprawa gdy jakis siurek obrażał katolików to kmysz siedział i klaskal / i on mówi nie rzucim ziemi itd/. Gnac dziadów arbuzów i platformiarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Konfederacj. Ten kandydat wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego, tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-jerzy to bezideowiec  a ponadto alożyciel janowskiej PO itd. mam prosbę wyjaśnij mi gościu temat założycielstwa PO w janowie .Z góry dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha. Ale ty głupi jesteś. Żyj dalej w takim przekonaniu bezideowcu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu ja głupi ty jeszcze bardziej głupi ,szukajmy jeszcze paru głupich i załózmy partie. Sukces gwarantowany wchodzisz na posla i koryto przed tobą ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu ja głupi ty jeszcze bardziej głupi ,szukajmy jeszcze paru głupich i załózmy partie. Sukces gwarantowany wchodzisz na posla i koryto przed tobą ha ha ha .
 Wydaje mi się, że to forum ma służyć, by wyrażać swoje opinie na temat naszej gminy, a nie kolesiowskich porachunków. Skoro masz głupotę potwierdzoną, to nie zniżaj innych do swojego poziomu. Wprawdzie niejednemu psu Burek, ale sugerujące  przytaczanie niektórych imion, po to by kogoś ośmieszać świadczy o chamstwie  i nie powinno mieć tu  miejsca. Tyle portali randkowych, że można  wyżyć się do woli.  Jeśli chcesz pisać o byłym wójcie , to by podkreślić jego niekompetencje zestawiaj je z obecnym, to bardziej je wyeksponujesz i go ośmieszysz. Tylko nie wiem ku jakiej chwale. Pisz w tym stylu, ten zrobił to, a tamten tego nie zrobił, albo tamten zrobił, a ten nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborco jestes w błędzie,poprzednik był i już go nie ma. Kamien w wode. Oceny dokonali wyborcy tacy jak ty więc go wyrzucili ,,za burte,,, ty mogłeś miec inne zdanie twoja brocha. Przytoczyłem imie stasia bo do niego sie zwracałem, a ty zgodnie z zasadą uderz w stół a nożyce sie odezwa. Nie wysilaj mózgu szkoda go. Poczekaj na wybory wyborca i wtedy dokonasz wyboru może stasia tez twoja brocha. Sam się ośmieszasz tym pisaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...