Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Jaja to dopiero bedą przy przeprosinach. Ale jaja,ale jaja. Zostało 8 dni /osiem/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej się będzie układać jak do biblioteki przyjdzie kolejna z Dzwoli kuzynka wodza. Teraz to dopiero tworzy się FAMILIADA, ale tak ludzie chcieli tak będą mieli, Brawo, oby tak dalej to referendum pewne.
Polityka kadrowa w naszej gminie  nie odbiega  za bardzo od wspólczesnego trendu. Nie tylko u nas tak jest. Komentarze do mema na  ***s://***facebook.com/FabrykaSmiechuuu/photos/a.1179977562033492/2725939027437330/?type=3&theater   potwierdzają  to..
Zapraszamy do obejrzenia ***s://***facebook.com/GBPiOKDzwola/photos/ms.c.eJw1yMEJADAIA8CNiklTo~;svVhC850FMMhti1Ms4mHBoQt7Anbi1wY7yQ~;WGMGF~;zRkQ8A~-~-.bps.a.1426226684208583/1426227044208547/?type=3&theater Ciekawe, co czuje p. MD przyjmując storczyka. Pewnie jest bardzo szczęśliwa.
Storczyk  w  gminie Dzwola stał się symbolem "ostatniego" pożegnania. Patrząc na Panią Marysię to nastrojowo jest nie dobrze. Ale jaka praca takie pożegnanie. Kuzynce zycże powodzenia. Już będzie w gminie pachniało a nie jak z lokomotywy.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej się będzie układać jak do biblioteki przyjdzie kolejna z Dzwoli kuzynka wodza. Teraz to dopiero tworzy się FAMILIADA, ale tak ludzie chcieli tak będą mieli, Brawo, oby tak dalej to referendum pewne.
Polityka kadrowa w naszej gminie  nie odbiega  za bardzo od wspólczesnego trendu. Nie tylko u nas tak jest. Komentarze do mema na  ***s://***facebook.com/FabrykaSmiechuuu/photos/a.1179977562033492/2725939027437330/?type=3&theater   potwierdzają  to..
Zapraszamy do obejrzenia ***s://***facebook.com/GBPiOKDzwola/photos/ms.c.eJw1yMEJADAIA8CNiklTo~;svVhC850FMMhti1Ms4mHBoQt7Anbi1wY7yQ~;WGMGF~;zRkQ8A~-~-.bps.a.1426226684208583/1426227044208547/?type=3&theater Ciekawe, co czuje p. MD przyjmując storczyka. Pewnie jest bardzo szczęśliwa.
Storczyk  w  gminie Dzwola stał się symbolem "ostatniego" pożegnania. Patrząc na Panią Marysię to nastrojowo jest nie dobrze. Ale jaka praca takie pożegnanie. Kuzynce zycże powodzenia. Już będzie w gminie pachniało a nie jak z lokomotywy.
Modlę się, by za cztery lata wręczyć niektórym na pożegnanie storczyk składajacy z 5 pędów. Za jeden rok jeden pęd. Niech stracę. jak to mówią: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom. Myślę, że więcej osób pójdzie w moje ślady. To jest wspaniały sposób na podziękowanie za pracę i dobrowolne, bez przumusu ustąpienie ze stanowiska.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rzekł stanlej przegrywając wybory. Nu- ale mu zostanie nocnik i brony. A o przprosinach bym zapomniala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco ty za małe ślady po sobie zostawiasz więc twoje myslenie psu o bude wytluc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlę się, by za cztery lata wręczyć niektórym na pożegnanie storczyk składajacy z 5 pędów. Za jeden rok jeden pęd. Niech stracę. jak to mówią: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom. Myślę, że więcej osób pójdzie w moje ślady. To jest wspaniały sposób na podziękowanie za pracę i dobrowolne, bez przymusu ustąpienie ze stanowiska.
Wyborco ty za małe ślady po sobie zostawiasz więc twoje myslenie psu o bude wytluc
Masz rację,.  "Kimś" to bylismy przed wyborami,  każdy głos się liczył. Cztery lata szybko miną. Mam nadzieję, że storczyki nie wyjdą z mody. Kto jak kto, ale nasz wodzu już sobie na nie zasłużył. Od czerwca trzy storczyki i wiązanka róż. Nie wiem tylko, czy P. Kamila też odeszła z kwiatami? Niezła rotacja. Stanley nie musiał wręczać storczyków, więc nie otrzymał żadnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod tym napięciem to masz bardzo krótką pamięć, moja rada przestań tam chodzić to może przypomnisz sobie fakty z życia poprzednika o których teraz nie pamietasz. Wracając do kwiatów to przepiekne kwiaty starczyki i róże /każdy kolor ma swoj urok i piękno/. Polecam piosenki  białe róże i milon białych róż, cudowne slowa i melodia. Szczególnie na ten jesienny wieczór. Ja już idę słuchac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod tym napięciem to masz bardzo krótką pamięć, moja rada przestań tam chodzić to może przypomnisz sobie fakty z życia poprzednika o których teraz nie pamietasz. Wracając do kwiatów to przepiekne kwiaty starczyki i róże /każdy kolor ma swoj urok i piękno/. Polecam piosenki  białe róże i milon białych róż, cudowne slowa i melodia. Szczególnie na ten jesienny wieczór. Ja już idę słuchac.
 Zaprosiłbym Cię "Różyczko" pod "napięcie" na piwko, ale przykro mi - dziś zamknięte, więc musisz sama się zabawiać  przy melodii o Jasieńku, który już nie może do Ciebie  wrócić i  zadowolić Cię. Myślę jednak, że i pod "napięciem" nie znajdzie Twoja samotna, skołatana duszyczka ukojenia, bo tu tylko poruszane są  bardzo przyziemne  tematy. Moi kumple są tak zatroskani sprawami "co w gminie piszczy", że  mogliby Cię przekonać, że storczyk to  symbol "ostatniego" pożegnania. Siedzę i  zachodzę w głowę -  komu stanley zorganizował ukwiecone pożegnanie, by na to miejsce wskoczyła jego kuzynka? Bez piwka i kumpli nic człowiekowi do łepetyny nie przychodzi. Może we wtorek przy piwku rozjaśni mi się umysł i powróci pamięć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden robi to pięknie z kwiatkiem a wcześniejszy z kwitkiem,bez kwiatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden robi to pięknie z kwiatkiem a wcześniejszy z kwitkiem,bez kwiatka
 Gdybym kiedyś musiała zrezygnować z pracy, która jest sensem mojego życia, to chyba wolałabym z kwitkiem. Czułabym się jak na własnej stypie. Każdy powinien sam decydowac kiedy odejśc,  przecież nikt nie staje się niezdolny do wypełnienia zadań zawodowych z dnia na dzień,  bo akurat nabył uprawnienia emerytalne.  Nie okłamujmy się. Skoro zatrudnia się emerytów, to jaki sens pozbywac się ludzi, którzy świetnie pracują. 
  • .... w sposób otwarty i komunikatywny zachęcała mieszkańców Gminy Dzwola do nowości czytelniczych. Obdarzona niezwykle starannym i estetycznym charakterem pisma, latami tworzyła wpisy do ksiąg inwentarzowych, tysięcy kart katalogowych, a także opisywała grzbiety książek przed umieszczeniem ich na regałach bibliotecznych. Z czasem pisanie ręczne zastąpił system MAK+, ....... świetnie sobie poradziła z nowymi wymaganiami. 
  • Dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę ...... Za dbanie i rozwijanie wyobraźni czytelniczej u dzieci, młodszej i dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden robi to pięknie z kwiatkiem a wcześniejszy z kwitkiem,bez kwiatka
 Jeden robi to pięknie z kwiatkiem a wczesniejszy z kwitkiem,bez kwiatka i z nocnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory! Przebywanie pod "napięciem" robi swoje. A wydawałoby się, że żaden temat tu nie jest przeoczony. Nie przypominam sobie, by były wójt prowadził podobną do obecnego politykę kadrową, więc nie musiał na pocieszenie wręczać kwiatów, kwitów, ani nocników.  Zatem po co te złośliwości !!! Wiem, że za byłego obowiązywała większa dyscyplina pracy i dotyczyła również dyrektorów i wicedyrektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff. Chwila oddechu. Przebywanie pod napięciem robi swoje. Trza wytrzeźwieć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No masz się czym chwalić. Tam towarzystwo doborowe. Zresztą na takim samym poziomie są twoje komentarze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff. Chwila oddechu. Przebywanie pod napięciem robi swoje. Trza wytrzeźwieć ;)[/quote]  
[quote]No masz się czym chwalić. Tam towarzystwo doborowe. Zresztą na takim samym poziomie są twoje komentarze.
Obydwa komentarze są na porównywalnym poziomie z tą różnicą, że pierwszy jest taki luzacki, autor drugiego to  zakompleksiony, mający poważne problemy  frustrat . ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trafiłeś. I nie mogłeś trafić bo wogole nie znasz człowieka. Za to, jeśli o twoja osobę chodzi, od razu można zauważyć że ty również przebywasz pod napięciem. I to cie zabolało. Jak zwykle, prawda w oczy kole 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wart drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trafiłeś. I nie mogłeś trafić bo wogole nie znasz człowieka. Za to, jeśli o twoja osobę chodzi, od razu można zauważyć że ty również przebywasz pod napięciem. I to cie zabolało. Jak zwykle, prawda w oczy kole
    To, że przebywam pod napięciem, to jest mój wybór, a potwierdzenie tego faktu, nie tylko że nie boli, ale dla mnie to   wręcz zaszczyt. Pod napięciem spotykają się ludzie życzliwi, z poczuciem humoru, skromni, empatyczni czego nie można powiedzieć o tych z   pseudowyższym wykształceniem i  pseudowysoką   inteligencją, automatycznie   z wielkim parciem na szkło, którymi ty się otaczasz.  Łatwo ich rozpoznać. Mają przyklejony fałszywy uśmiech, wypowiadają się lakonicznie, są łasi na pochlebstwa. I pomyśleć, że kiedyś bawiliśmy się w piasku, a dziś w ich spojrzeniach można wyczytać: zobacz kim jestem, jeśli zechcę mogę cię rozdeptać nędzny robaku, a moi przydupasy będą za to klepać mnie po plecach  i śpiewać pieśni pochwalne. Reasumując! Nie współczuj mi, żal się nad sobą, bo masz wypaczone poczucie przyzwoitości.  Dziś ja jestem pod napięciem, jutro z wielką radością ciebie  w nasze szeregi przyjmiemy . Pieski i klakiery cię opuszczą, bo na twoim stołku zasiądzie kolejny karierowicz i jemu będą służyć. Niestety takie jest życie i mimo, że teraz jesteś wielki jutro będziesz nikim, albo niczym(?), chyba, że dołączysz do nas i udowodnisz, że jesteś człowiekiem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie życzliwi, powiadasz? Jak się czasami słyszy jakimi epitetami się tam obrzucają, to raczej nie da się tego skojarzyć z empatia i życzliwością. Ale jeśli to jest szczyt waszych marzeń i możliwości to bawcie się dobrze. Nic mi do tego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie życzliwi, powiadasz? Jak się czasami słyszy jakimi epitetami się tam obrzucają, to raczej nie da się tego skojarzyć z empatia i życzliwością. Ale jeśli to jest szczyt waszych marzeń i możliwości to bawcie się dobrze. Nic mi do tego.
Fakt. Nie pasujesz do naszego klanu. Dbaj o swój garniturek, pracuj do upadłego, a kiedyś dostaniesz storczyka i twoja podobizna zostanie zamieszczona na  stronie. W naszej gminie tylko nieliczni mogą przez najbliższe 4 lata nie bać się, że zostanie im wręczony ten cudowny kwiat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...