Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec wakacji. Więcej policyjnych patroli na drodze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2019 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Taaa wiecej! Gadania jak zawsze a ich nie widac wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani bardzo szybko i ostro awansuje  dlaczego kiedy będzie komendantem w jednostce garnizonu podejrzewam ze ma ogromnie doświadczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rzecznik - super. Bardzo ładna, miła i zawsze przygotowana do publicznych wystąpień. Ewentualny awans - jak najbardziej zasłużony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemierzyłem "swojom Hondom" kawał Lubelszczyzny dziś - i patroli jak na lekarstwo było... Przy Rogóźnie jakiś patrol był - ale nawet nie wiem: czy on tak na serio był, czy jedynie jako Obstawa Wesela (bo akurat tam było) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim nie powinno sie siadać za kierownicę kiedy jest sie wkur...... znaczy mocno zdenerwowanym ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne a obywatele się cieszą i z lubością słuchają policjantów jak mają żyć, jeździć, jeść czy kopulować. A także kiedy donosić na znajomych i rodzinę aby nie mieli lepiej niż kapusie. W tym względzie już przegoniliśmy USA. Samodzielne myślenie zostało całkowicie wyłączone, klasyczne społeczeństwo z zespołem Aspergera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wsi pędzą jak wariaci, czekamy na wypadek, policji tu nikt nigdy nie widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie na wsi nawet yanosika się włącza bo tyle policji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...