Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wierzę że położyłby kawałek asfaltu między polami obcych ludzi, to oczywiste że robił to tylko i wyłącznie z myślą o sobie. Po zakończeniu kadencji nie będzie miał takiej możliwości więc korzysta. Gmina się zmienia- faktycznie, ale zawsze dopiero przed wyborami. Nalgle na ulicy pojawiają się drogowcy i klepią chodniki bo władze sobie przypomniały że czymś trzeba przekonać do siebie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina musi się zminiać XXI wiek tylko rada pozostaje niezmienna bo wszyscy swoi,którym teraz rodzinne powiązania nie przeszkadzają.Pan przewodniczący działacz służb specjalnych pan zastępca tak samo wszyscy już zatrudnieni i zona i córka.Rodzina pozostałych radnych też więc w jednej kadencji zatwierdzają plany np.na budowę kompleksu w Niemcach wydają MILIONY w drugiej kadencji krytykują i tak kółko się kręci byle mnie wybrali, ogłupię ludzi a jak nie to postawię flaszkę albo postraszę albo obiecam abym był wśród koryta bo tam profity i dieta i imprezy i zawsze rękę podniosę jak komu pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina musi się zminiać XXI wiek tylko rada pozostaje niezmienna bo wszyscy swoi,którym teraz rodzinne powiązania nie przeszkadzają.Pan przewodniczący działacz służb specjalnych pan zastępca tak samo wszyscy już zatrudnieni i zona i córka.Rodzina pozostałych radnych też więc w jednej kadencji zatwierdzają plany np.na budowę kompleksu w Niemcach wydają MILIONY w drugiej kadencji krytykują i tak kółko się kręci byle mnie wybrali, ogłupię ludzi a jak nie to postawię flaszkę albo postraszę albo obiecam abym był wśród koryta bo tam profity i dieta i imprezy i zawsze rękę podniosę jak komu pasuje
Święta prawda!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....czytam i oczom nie wierze....moi sasiedzi utyskuja i ubolwaja, a ja i tak bede jeszcze conajmniej rok przemieszczal sie po drodze zwirowo-szutrowej i wcale nie mam zamiaru atakowac kogokolwiek. Przyjdzie czas rowniez i na droge ulatwiajaca mi zycie. Wszystkiego na raz nie zrobia! Co prawda droga do Kosciola mogla jeszcze poczekac (moim zdaniem), ale takze nie bede krytykowal, bo ja do tego przybytku nie chodze, ani nie dojezdzam! Wiekszosc hipokrytow jednak tam sie udaje, wiec ....niech im tam bedzie! Co prawda nie uwazaja mnie za swojego, bo "miastowy osiadl na cudzej ojcowiznie", ale ja mam to najzwyczajniej gdzies. Dbajcie jednak o wlasne dzieci i ich przyszlosc. To One sa nadzieja na zmiany w gminie. Pod warunkiem jednak, ze nie przejma po rodzicach dzikiej satysfakcji z nienawisci do wszystkich i wszystkiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jakiś kreton ten donos pisał. Jeśli Wójt ma tam pole uprawne a nie działki pod zabudowę to taki z powodou drogi wzrost ich wartości jak z koziej d... trąba. Trzeba być nie lada idiotą, żeby nie sprawdzić, że droga (ta druga) jest drogą powiatową i tylko dobra wolą tego lub owego wójta  i rady gminy bo tak przepis stanowi jest, że dołoży  do budowy drogi powiatowej. No ale temacik za darmo wpadł ? Wpadł ! No to dawaj piszemy. Dobrze, że w  tej gminie nie mieszkam !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIESZNY Jest pan lub pani. Dopuśćmy do władzy Pana Czyżyka on zbuduję droge z korzystnym przetargiem dla własnej kieszeni. Dzięki panu Urbasiowi powstało w innych miejscowościach niż tylko Niemce wiele km chodników, dróg i obiektów sportowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jakiś kreton ten donos pisał. Jeśli Wójt ma tam pole uprawne a nie działki pod zabudowę to taki z powodou drogi wzrost ich wartości jak z koziej d... trąba. Trzeba być nie lada idiotą, żeby nie sprawdzić, że droga (ta druga) jest drogą powiatową i tylko dobra wolą tego lub owego wójta  i rady gminy bo tak przepis stanowi jest, że dołoży  do budowy drogi powiatowej. No ale temacik za darmo wpadł ? Wpadł ! No to dawaj piszemy. Dobrze, że w  tej gminie nie mieszkam !   
A co stoi na przeszkodzie żeby te pole uprawne przekształcić pod zabudowę i  podzielić na działki? Droga już jest więc ze sprzedażą w przyszłości nie będzie problemu. A gdyby pan Wójt  nie zbudował tej drogi teraz to by już na pewno nie powstała. Na drugą kadencje niema co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym sprawdził w gminie czy już pan Wójt nie złożył wniosków o przekształcenie tychże pół uprawnych pod zabudowę, zanim się kadencja nie skończy. Bo później może być ciężko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIESZNY Jest pan lub pani. Dopuśćmy do władzy Pana Czyżyka on zbuduję droge z korzystnym przetargiem dla własnej kieszeni. Dzięki panu Urbasiowi powstało w innych miejscowościach niż tylko Niemce wiele km chodników, dróg i obiektów sportowych.
  Baranie Czyżyk budował w każdej miejscowości, a Urbaś to już cuda wianki w dysie wznosi co by się przypodobać plebanowi i gawiedzi.   A z tym przetargiem powiem ci zasrańcu to uważaj bo stąpasz po cienkim lodzie, no chyba że chcesz odwiedzić instytucję na literę p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy tych miejscowości chcieli mieć wójta z PSL-u,a oni żywią i bronią,co prawda siebie i najbliższych ,ale jednak.To najbardziej pazerna partia ze wszystkich byłych i obecnych.Najwięcej procentowo posiada tajnych współpracowników i najwi ęcej stołków w samorządach.A może czas już ich pogonić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym sprawdził w gminie czy już pan Wójt nie złożył wniosków o przekształcenie tychże pół uprawnych pod zabudowę, zanim się kadencja nie skończy. Bo później może być ciężko :)
Myślę, że zadbał o swoje interesy i pole ma przekształcone na działki budowlane, wybierzmy go jeszcze na następną kadencję to wybuduje do tych pól drogi asfaltowe, chodniki i oświetlenia. A jako, że jak sam się chwali, pola ma dużo to przy okazji skorzystają i mieszkańcy Dysa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt zapomniał dodać, że chodnik, o którym z taką arogancją i butą się wypowiada, znajduje się również przy drodze powiatowej i nie był współfinansowany ze Starostwem Powiatowym, lecz wybudowany wyłącznie ze środków budżetowych gminy Niemce. Inwestycje, którymi chwali się wójt w dużej mierze są zlokalizowane w Dysie- drogi asfaltowe, chodniki, oświetlenia przy polnych drogach. Natomiast przedszkole w Niemcach to inwestycja zapoczątkowana przez poprzedniego wójta, a krytykowana w kampanii wyborczej przez kandydata na wójta Krzysztofa Urbasia, jako niepotrzebna dla gminy, generująca w przyszłości duże koszty dla budżetu. Zasługą obecnego wójta jest zorganizowanie fety na otwarcie przedszkola i przecięcie wstęgi w blasku fleszy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wójt chwali się, że posiada tyle ziemi, to może wróci do pracy na roli, bo to zdecydowanie lepiej mu wychodzi, aniżeli zarządzanie gminą.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt ma tendencje do zrzucania odpowiedzialności za swoje działania na osoby trzecie. Tak było w przypadku balu sylwestrowego w szkole w Dysie gdzie zrzucił odpowiedzialność za organizację imprezy na Radę Rodziców, chociaż cały Dys wie, że była to inicjatywa wyłącznie Urbasia chcącego pochwalić się nową salą gimnastyczną. Tak jest i w tym przypadku, wójt odpowiedzialność za inwestycję koło swoich działek kieruje na radego Henryka Drozda. Panie wójcie, nie chowaj głowy w piasek, za swoje działania trzeba umieć ponosić samemu odpowiedzialność.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia PSL dziala na takiej zasadzie ze jak kogoś masz w urzedzie lub kogoś znasz na stanowisku to dla ciebie praca zawsze sie znajdzie, a co do rady gminny to są jeszcze agenci UB z którymi my ludzie w wieku 25lat zaczniemy walczyć i ich rozliczać za kilka lat a wiec wtedy cała ta śmietanka z gminny pójdzie grzać puche zbudujemy im w Niemcach uboż koncentracyjny w lasku nieopodal posterunku policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś Dys już raz miała funkcjonariusza publicznego w osobie radnego Edwarda Packa, który koło swojego pola i domu wybudował latarnie. W kolejnych wyborach już nie przeszedł do rady gminy. Myślę, że podobny finał może czekać obecnego wójta, który widzi tylko czubek własnego nosa a nie interes publiczny. Mieszkańcy Dysa potrafią odwdzięczyć się za trafne inwestycje i na pewno pokażą to najbliższe wybory.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś Dys już raz miała funkcjonariusza publicznego w osobie radnego Edwarda Packa, który koło swojego pola i domu wybudował latarnie. W kolejnych wyborach już nie przeszedł do rady gminy. Myślę, że podobny finał może czekać obecnego wójta, który widzi tylko czubek własnego nosa a nie interes publiczny. Mieszkańcy Dysa potrafią odwdzięczyć się za trafne inwestycje i na pewno pokażą to najbliższe wybory.
Jak go nazywano, a już wiem "Oświecony radny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyłem w tej gminie już wielu wójtów, ale ten bije na łeb i szyję wszystkich swoją miernotą, brakiem kompetencji i nepotyzmem ! Facet ma problemy nawet z ortografią ! Stąd ma w gminie ksywkę "Darjósz"...(pisownia oryginalna). Taki  Gminny .Dyzma z powieści Doołęgi -Mostowicza. Z jego działań przebija filozofia grabi - które grabią wyłącznie do siebie...Filozofia prosta, żeby nie rzec prostacka.. Nachap się człowieku szybko - póki nadarza się okazja i wracaj do uprawy gleby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby drogi czytelnik tego nie zauważył ta droga ma dofinansowanie, więc w nazwie musi być do gruntów rolnych, żeby to dofinansowanie było, droga ma szerokość od   3 do 4 m, więc z tego co wiem to napewno nie ma możliwości podniesienia wartości  gruntów bo na uzyskanie pozwolenia na budowę trzeba 5 m. Prawda jest taka, że wcześniej za innego wójta  nic się nie robiło, a jak robiło to nie było widać. W każdej części gminy jest coś zrobione, drogi, oświetlenia, chodniki, przedszkola, gmina teraz a sprzed 4 lat to dwie różne gminy, gmina się rozwija, nawet na pólku tyle lat nie było cisnienia w kranach i kto sprawił, że teraz jest - ten wójt. Droga na Pólku opisana i do ul. Klonowej , obok na  Stoczku kol - 2 drogi (z czego jedna dofinansowana), piąta droga z pólka do rudki, w samym pobliskim odcinku tylko 5 dróg, wstydź się czytelniku, że potrafisz krytykować,a  każdy kto przyjeżdża do nas mówi ale się u was dzieje. I chodnik powstał na Pólku, teraz będzie z tego co słyszałem oświetlenie, chodniki wzdłuż drogi wojewódzkiej od krasienina do niemiec, i solary będziemy mieli, komputery z internetem daje gmina. I co? A co było wcześniej?Figa z makiem!!!!!Pamiętajcie prawda sama się obroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę że położyłby kawałek asfaltu między polami obcych ludzi, to oczywiste że robił to tylko i wyłącznie z myślą o sobie. Po zakończeniu kadencji nie będzie miał takiej możliwości więc korzysta. Gmina się zmienia- faktycznie, ale zawsze dopiero przed wyborami. Nalgle na ulicy pojawiają się drogowcy i klepią chodniki bo władze sobie przypomniały że czymś trzeba przekonać do siebie ludzi.
Jakbyś nie zauważyć to robi się ciągle od początku, wszędzie, a nie tak jak wczensiej że robili projekty po 50 tyś zł o wartości 3 mln,  gdzie taki sam projekt, a nawet lepszy kosztuje maksymalnie 20 tyś zł a wykonanie 700 tyś. Mówi się że układ próbuje wrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...