Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeżyłem w tej gminie już wielu wójtów, ale ten bije na łeb i szyję wszystkich swoją miernotą, brakiem kompetencji i nepotyzmem ! Facet ma problemy nawet z ortografią ! Stąd ma w gminie ksywkę "Darjósz"...(pisownia oryginalna). Taki  Gminny .Dyzma z powieści Doołęgi -Mostowicza. Z jego działań przebija filozofia grabi - które grabią wyłącznie do siebie...Filozofia prosta, żeby nie rzec prostacka.. Nachap się człowieku szybko - póki nadarza się okazja i wracaj do uprawy gleby.
Zapomiałeś już co mówili o poprzednim, a szczególnie o jego zastępcy, ten to był gigant, na dodatek anty społeczny i nie wiem czy wiesz, ale chce znowu być zastępcą u nowego wójta. Ludzie bronmy się przed układem, któy za wszelką cenę chce powrócić, ten WÓjt robi dla ludzi!!!!!!!!Ludzie przecież te negatywne rzeczy piszą Ci co będą brali udział w wyborach, nie dajcie się omamić, tak jak platforma straszyła pisem, tak kilka osób pisze na tym forum......Panie Jarku....Zapomniał Pan już jaki Pan był, jak Pan działeczki sprzedawał jak Pan odszedł ze stanowiska......Wstyd i wstyd....A tak wogóle, całkiem obiektywnie ja słyszę dużo dobrego o tym wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda!!!!!!!!!!!!!
Co do "rodzin pozostałych radnych " zatrudnionych w Gminie nie zgadzam się. Wiem, że są wyjatki, które o to nie zabiegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomiałeś już co mówili o poprzednim, a szczególnie o jego zastępcy, ten to był gigant, na dodatek anty społeczny i nie wiem czy wiesz, ale chce znowu być zastępcą u nowego wójta. Ludzie bronmy się przed układem, któy za wszelką cenę chce powrócić, ten WÓjt robi dla ludzi!!!!!!!!Ludzie przecież te negatywne rzeczy piszą Ci co będą brali udział w wyborach, nie dajcie się omamić, tak jak platforma straszyła pisem, tak kilka osób pisze na tym forum......Panie Jarku....Zapomniał Pan już jaki Pan był, jak Pan działeczki sprzedawał jak Pan odszedł ze stanowiska......Wstyd i wstyd....A tak wogóle, całkiem obiektywnie ja słyszę dużo dobrego o tym wójcie.
Zgadzam się,że poprzedni wójt też był do dupy. No ale ten jest do dupy do kwadratu!!! A w żadnych wyborach nie mam zamiaru kandydować, bo jestem zbyt uczciwym człowiekiem do polityki...Jestem zupełnie nowy w tych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***enie glupot wszyscy idą do wymiany i trzeba zmniejszyć zarobki wójta bo własnym oczom niewierze ze w mojej wsi wójt tyle zarabia a ja ku*** za niecałę 2 musze tyrać za dużo zarabiaja trzeba im to uciąć głosuje na tych którze bedą zmniejszać zarobki w gminie nie mogą tyle zarabiać obiboki z moich podatkuw
Chłopie jak będziesz wiedział jak pisze się Darjósz to możesz ubiegać się o podwyżkę, na razie masz braki w wykształceniu, "podatków" pisze się przez "ó".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby drogi czytelnik tego nie zauważył ta droga ma dofinansowanie, więc w nazwie musi być do gruntów rolnych, żeby to dofinansowanie było, droga ma szerokość od   3 do 4 m, więc z tego co wiem to napewno nie ma możliwości podniesienia wartości  gruntów bo na uzyskanie pozwolenia na budowę trzeba 5 m. Prawda jest taka, że wcześniej za innego wójta  nic się nie robiło, a jak robiło to nie było widać. W każdej części gminy jest coś zrobione, drogi, oświetlenia, chodniki, przedszkola, gmina teraz a sprzed 4 lat to dwie różne gminy, gmina się rozwija, nawet na pólku tyle lat nie było cisnienia w kranach i kto sprawił, że teraz jest - ten wójt. Droga na Pólku opisana i do ul. Klonowej , obok na  Stoczku kol - 2 drogi (z czego jedna dofinansowana), piąta droga z pólka do rudki, w samym pobliskim odcinku tylko 5 dróg, wstydź się czytelniku, że potrafisz krytykować,a  każdy kto przyjeżdża do nas mówi ale się u was dzieje. I chodnik powstał na Pólku, teraz będzie z tego co słyszałem oświetlenie, chodniki wzdłuż drogi wojewódzkiej od krasienina do niemiec, i solary będziemy mieli, komputery z internetem daje gmina. I co? A co było wcześniej?Figa z makiem!!!!!Pamiętajcie prawda sama się obroni
Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kogo ta droga dofinansowana, mógłbyś się jaśniej wyrażać, bo jest to droga gminna więc finansuje gmina z podatków mieszkańców. Skoro droga nie podniosła wartości działek to po co było ją budować, wrony i tak wiedziały gdzie zawracać. Wcześniej nie było 18 milionów zadłużenia, spowodowanego między innymi "trafionymi" inwestycjami pana Urbasia, głównie w Dysie. Który wójt buduje drogi powiatowe i wojewódzkie ze środków gminy? Jak widać wójt również dokonał cudu - spowodował, że popłynęła woda w Pólku - to prawie jak w Kanie Galilejskiej. Komputery są finansowane ze środków unijnych, solary również więc nie pisz bzdur.
Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury to Ty piszesz kolego. Droga jest dofinansowana przez Urząd Marszałkowski, Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, można sprawdzić, zreszto tabliczka przy tej drodze o tym wskazuje i wszystko jest do sprawdzenia. Zadłużenie z tego co słyszałem z pwenych źródeł można za dwa lata spłacić, jest przeznaczone na inwestycje, których jest wiele, bardzo wiele. A drogi powiatowe, ja sam osopbiście jeżdzę często drogą przez Majdan Krasieninski (dofinansowana ze środków zewnętrznych) i jest idelana, fajny skrót do Piotrowic, Jastkowa, Garbowa. Czasami korzystam z drogi Ciecierzyn - Baszki-Ludwinów a 4 -y lata temu było praktycznie nieprzejezdne. Z dróg korzystją wszyscy, więc nie obchodzi mnie że są to powiatowe, bo powiat nic na 100 % sam by nie zrobił. Zreszto mamy przykład w jakim stanie były drogi powiatowe za poprzedniego wójta. Dla mnie liczy się to , że ten Wójt przyczynił się do poprawy stanu dróg, reaguje na wnioski mieszkańców, a podatki mam takie same. Więc jest ok. Cieszę się , że ktoś myśli o całej gminie, a nie tylko o sobie. Drogi wojewódzkiej wójt żadnej nie budował, a tylk chodniki przy wojewódzkiej. Ciekawe co byś powiedział jakbyś chodził drogą wojewódzką i twoje dzieci bo wójt nie chciałby dołożyć do chodnika przy wojewódzkiej i drżał codzienie czy Twoje dziecko wrtóci całe czy nie. Dla mnie liczą się fakty, A fakty są takie, że wreszcie skończył się marazm w tej gminie, ale podejrzewam, że co niektórzy nie moga się pogodzić z tym i chcą za wszelką cenę wrócić do władzy  
  • Odpowiedz
  • Cytuj
  • Zgłoś do us
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa razy napisałeś "zreszto" w swojej wypowiedzi - więc nie jest to zwykła literówka. Znam ten styl pisania Darjószu... He he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urbaś złodziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Smolarz na wójta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Smolarz na wójta!!!!
Dobry wybór.Nie ujmujac nic wójtowi obecnemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...