Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów: Radio w rękach opozycji

Utworzony przez Iwonka, 17 kwietnia 2015 r. o 09:22
Zajmij się wolontariatem pomagaj potrzebującym to sobie odpuść
  Szkoda tej Folkatki... widzę jak często tu przesiaduje na forum wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale po tych wpisach mnie to zaciekawiło. Ja byłem pewien, że to jest normalna praca zespołu Dziennika Wschodniego a tu się okazuje że oni to olewają i tylko przytulają kaskę z reklam a szukają darmowej siły roboczej do sprzątania na forum. Tyle godzin zmarnowane bo co tu może być fajnego czytać przewaznie bzdury... no nie rozumiem takich ludzi jak Folkatka, komu ona niby pomaga tym biznesmenom medialnym ??? Tym udziałowcom redaktorom co czerpią dywidendę ??? A wielu biednych nieszczęśliwych ludzi wygląda pomocnej dłoni... nawet zwykłej rozmowy... a tu się użera z wypasionymi chamami bez hamulców, przeważnie polityków klasy okręgowej co chcieliby za darmo urabiać opinię publiczną. Wydaje mi się że ona tak jak Przemo marzy o sławie i popularności i mizdrzy się do gazet żeby coś o niej napisały.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Szkoda tej Folkatki... widzę jak często tu przesiaduje na forum wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale po tych wpisach mnie to zaciekawiło. Ja byłem pewien, że to jest normalna praca zespołu Dziennika Wschodniego a tu się okazuje że oni to olewają i tylko przytulają kaskę z reklam a szukają darmowej siły roboczej do sprzątania na forum. Tyle godzin zmarnowane bo co tu może być fajnego czytać przewaznie bzdury... no nie rozumiem takich ludzi jak Folkatka, komu ona niby pomaga tym biznesmenom medialnym ??? Tym udziałowcom redaktorom co czerpią dywidendę ??? A wielu biednych nieszczęśliwych ludzi wygląda pomocnej dłoni... nawet zwykłej rozmowy... a tu się użera z wypasionymi chamami bez hamulców, przeważnie polityków klasy okręgowej co chcieliby za darmo urabiać opinię publiczną. Wydaje mi się że ona tak jak Przemo marzy o sławie i popularności i mizdrzy się do gazet żeby coś o niej napisały.   [media]http://przemekkainel.pl/forum/radiopiceko.swf[/media] [media]http://przemekkainel.pl/forum/rp.swf[/media]      
Wyjąłeś mi to z ust ;)  Rychu Zerknęłam na forum na użytkowników i już jest Folkatka już siedzi czy ona do cholery nie ma innego zajęcia ? :D
Ostatnio edytowany 17 maja 2015 r. o 22:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjąłeś mi to z ust ;)  Rychu Zerknęłam na forum na użytkowników i już jest Folkatka już siedzi czy ona do cholery nie ma innego zajęcia ? :D
Ciekawe, przed 23. znów jest na forum.Ale pracuś i to społeczny. Zobaczcie jak reszta pracuje Ta sytuacja kryje jakąś zAgatkę
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2015 r. o 22:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjąłeś mi to z ust ;)  Rychu Zerknęłam na forum na użytkowników i już jest Folkatka już siedzi czy ona do cholery nie ma innego zajęcia ? :D
  Kurcze rzeczywiście przesiaduje tu po nocach Kobieto wyluzuj, wyśpij się bo przeszkadzasz nam pisać Twoja obecność nas deprymuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie !Zamiast się wyspać to męczą neta co poniektórzy i potem takie rozczochrańce łażą po ulicach. Kto to widział żeby tak co kilkanaście minut na forum zaglądać.To jest uzależnienie już ! Apropos... Leniak jakimś cudem sie wyleczył czy się skutecznie kamufluje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary folkatki jest prokuratorem a ona dostała te funkcje bo stukała setki postów na tym forum i DW to docenił, może to nawet była jakaś próba terapii... Mnie sie zdaje że to forum to siedlisko właśnie takich netozależnych i oni to wszystko napędzają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest takie zakamuflowane , przystrojone w pióra A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary folkatki jest prokuratorem a ona dostała te funkcje bo stukała setki postów na tym forum i DW to docenił, może to nawet była jakaś próba terapii... Mnie sie zdaje że to forum to siedlisko właśnie takich netozależnych i oni to wszystko napędzają.
Bez przesady, setki jak setki :)) Ok, należą  Wam się z mojej strony wyjaśnienia. Postaram sie opisac to w sposób mozliwie jak najbardziej wyczerpujący.  Przede wszystkim, po raz kolejny padam ofiarą pewnej swojej wady, tkwiacej w mojej psychice. Mam, i to od małego, ogromne problemy z koncentracją. Zawsze miałam trudnosci ze skupieniem sie na czyms przez dluzej jak piętnascie minut, co skutkowalo np. bazgraniem na marginesach zeszytów, albo czytaniem pod ławka czegoś znacznie bardziej ciekawego, niz tematyka lekcji etc. Kiedy na studiach musiałam poślęczeć w bibliotece, zazwyczaj wypozyczałam, obokt tej właściwej pozycji, jeszcze kilka dodatkowych, i tak, po kilkunastu minutach pracy nad tematem, odbijałam zupełnie w bok. Przez to pisałam przez kilka godzin to, co ktos inny napisalby w godzine, ale trudno. Moje częste odwiedziny na forum nie sa spowodowane ani uzaleznieniem od sieci, ani nieposiadaniem zadnego innego zajęcia...wrecz przeciwnie! Posiadam ich dośc sporo. Ja po prostu sporo pracuje przy komputerze i w internecie. Traktuje i jedno, jak i drugie, jako narzedzie, ogromne ułatwiające mi zycie. Dzięki internetowi mam np. do dyspozycji ksiazki, o których mogłam sobie tylko pomarzyć jeszcze dziesięć lat temu, np. na stronie nowojorskiego Metropolitan Museum of Art jest umieszczonych kilkaset pdfów z pierwszorzednej jakosci literaturą (własnie sobie sciagam "Age of Spirituality: Late Antique and Early Christian Art, Third to Seventh Century").  Lubię pracować w nocy, i, jesli tylko mam taka mozliwość, robię to. Jednoczesnie moje problemy z koncentracją sprawiaja, że co jakis czas muszę zagladam gdzie indziej. Jeżeli popatrzycie na statystyki moich odwiedzin na forum, to pewnie zwrócicie uwagę na to, ze potrafia one byc dość czeste, za to krótkie.  To sa takie małe przerwy w pracy, których powody opisałam wyzej. Mam nadzieje, że juz Wam wyjasniłam co trzeba. Troche niezrecznie mi jest być przedmiotem az tak sporego zainteresowania z Waszej strony, chociaz zdaję sobie sprawe z tego, ze moja funckja jest w pewnym sensie, funkcja publiczna, i powinnam być na cos takiego przygotowana. To wszystko, jezeli ktoś ma jeszcze jakies pytania, prosze pisać na priv. Pozdrawiam PS Proszę w moją funkcje nie mieszac nikogo z mojej rodziny. 
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2015 r. o 13:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, dlaczego ona się tak drobiazgowo tłumaczy???? Co ma za uszami ???? Szpieg?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, dlaczego ona się tak drobiazgowo tłumaczy???? Co ma za uszami ???? Szpieg?????
Nie tyle szpieg co nadgorliwość i  A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tyle szpieg co nadgorliwość i A.C.T.A.
Zadna nadgorliwosc, żadne ACTA. Po prostu pojawiły się pytania pod moim adresem, Różne krzywdzace mnie sugestie, jakobym byla uzalezniona, wiec czulam się zobowiazana do wyjasnien. Jakbys chcial wiedziec, to nie jestem tu osoba anonimowa. Przemawial tez przeze mnie szacunek do użytkownikow, to wszystko. Postarajcie się mnie zrozumiec.
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2015 r. o 19:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadna nadgorliwosc, żadne ACTA. Po prostu pojawiły się pytania pod moim adresem, Różne krzywdzace mnie sugestie, jakobym byla uzalezniona, wiec czulam się zobowiazana do wyjasnien. Jakbys chcial wiedziec, to nie jestem tu osoba anonimowa. Przemawial tez przeze mnie szacunek do użytkownikow, to wszystko. Postarajcie się mnie zrozumiec.
  A ja tam wiem swoje, Leniak i jego fumfela Folkatka to główni i nabardziej płodni internauci okręgu lubelskiego. Bez nich forum zamiera. Ich dorobek to kilkadziesiąt tysięcy wpisów i może tylko 1/5 pod własnym szyldem ;) Przemuś się trochę przeraził tej ilości i ostatnio mniej się afiszuje.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadna nadgorliwosc, żadne ACTA. Po prostu pojawiły się pytania pod moim adresem, Różne krzywdzace mnie sugestie, jakobym byla uzalezniona, wiec czulam się zobowiazana do wyjasnien. Jakbys chcial wiedziec, to nie jestem tu osoba anonimowa. Przemawial tez przeze mnie szacunek do użytkownikow, to wszystko. Postarajcie się mnie zrozumiec.
Nadgorliwość Folkatko jest gorsza od faszyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary folkatki jest prokuratorem a ona dostała te funkcje bo stukała setki postów na tym forum i DW to docenił, może to nawet była jakaś próba terapii... Mnie sie zdaje że to forum to siedlisko właśnie takich netozależnych i oni to wszystko napędzają.
Folkatka dziecko resortowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka dziecko resortowe ?
Moi Drodzy, napisalam, co napisalam. Wyjaśnienia złozylam i wiecej nie zamierzam koncentrować na sobie Waszej uwagi. W sumie, to Wam się nie dziwię, bo rzeczywiście, odwiedziny forum z regularnością półgodzinna, albo nawet czestsza, w takich godzinach jak 23 i dalej, mogło rodzić podejrzenia co do stanu mojego zdrowia psychicznego :)  No ale - wyjasniłam, jak się sprawy maja, a jakby ktoś był nieusatysfakcjonowany, to zapraszam na priv, mozna pisać do mnie na emaila folkatka@wp.pl Po raz kolejny chce jednak zaznaczyc. Prosze nie nazywac mnie funfelą Leniaka, bo to po prostu nieprawda.  Nie piszę też pod zadnym innym nickiem. Jestem osobą uczciwą. To wszystko. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadgorliwość Folkatko jest gorsza od faszyzmu.
Tak, tylko ze jak mnie nie ma dłuzszy czas na forum, to od razu wszyscy wolaja "GDZIE JEST MODERATOR???!!!" bo znowu szambo wybija i nie ma kto pospąrztać. Tak bylo ostatnio, w watkach poswięconych tragedii w Obrokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Jaki ogon za sobą ciągnie ;)  Agatka Już prawie 12 tysiaków odsłon tego abstrakcyjnego tematu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkręćmy to zainteresowanie moderatorką.Folkatka występuje też w telewizji :https://youtu.be/lB11ogJwhMM 
Ostatnio edytowany 24 kwietnia 2015 r. o 18:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki :DDD Może "występuję" to za duzo powiedziane, bo to był jadnorazowy event. Jest mi glupio z powodu mojej wady wymowy, ale codziennie pracuję nad jej wyeliminowaniem. Przyjaciele pokazali kilka ćwiczeń. A tak po za tym - tym razem to ja podkręcam zainteresowanie, nie tyle soba, to czyms, czym się aktualnie zajmuję. Prosze uprzejmie o wsparcie petycji. http://www.petycje.pl/petycja/11279/o_uratowanie_strzelnicy-kregielni_o._globocnika.html   Fejsbukowy profil  Uratujmy byłą niemiecką, nazistowską kręgielnię w Lublinie polubiło prawie prawie 1000 osob.
Ostatnio edytowany 25 kwietnia 2015 r. o 10:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POST TAKTYCZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...