Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
Ja podałem prawidłowo - Irena Kloc, nie kandyduje tym razem.   A programy - koniecznie. Ja mam, zaraz, zaraz... jeden sprzed 8 lat.
Programy - och przecie są - trzeba tylko patrzeć ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Programie PSL czytamy jeszcze :Inwestowanie w oświatę poprawę zdrowia na wsi zapewnienie bezpieczeństwa publicznego ale konkretów to już żadnych Radny z PSL w Sobieskiej programowo milczał co może śwaidczyć że to złoty chłopak ale niekoniecznie że dobry kandydat do rady  bo by dawać radę trzeba buzię jednak odmykać i wydawać głos paszczą  https://www.youtube.com/watch?v=-HP1Cvjmdio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he śmiechu warte...programy w małej, biednej gminiuni. Dla takich samorządów jest tylko jeden program- przytulić jak najwięcej kasy zewnętrznej w formie różnych dofinansowń od marszałka i programów UE. Dlatego Bryda Wam z nieba spadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he śmiechu warte...programy w małej, biednej gminiuni. Dla takich samorządów jest tylko jeden program- przytulić jak najwięcej kasy zewnętrznej w formie różnych dofinansowń od marszałka i programów UE. Dlatego Bryda Wam z nieba spadła.
owszem ale nie tyle spadła co Ona akurat tu wyrosła  do szkoły chodziła w Kosarzewie... ale  tak owszem Krzczonów w wyniku rządów ośmioletnich pewnego typa jest w tyle za ogonem województwa i trzeba mu sensownego administratora i gospodarza - gospodyni dokładniej z programów się jednak nie śmiej  obecny wójt ma np taki "nie wiadomo co będzie"  https://www.youtube.com/watch?v=SEEhbRxL54k znaczy chyba Hucuł ten nasz obecny wójt ale program ma tyle że nie wiadomo jaki ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już przekwalifikowanie jest kontrowersyjne bo podobno wcale nie jest korzystne dal rolników może ktoś zechce coś powiedzieć na ten temat  
Z tego co się orientuję to przekwalifikowanie przede wszystkim nie bardzo jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem że nie bardzo jest korzystne z kolei ... tak czy siak jednak pokazuje to pewien tok myślenia który akurat mnie się podoba... tyle że hmm  ja akurat głosowałbym i tak i tak na kobietę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymczasem w Krzczonowie dziś o 13 stało się coś epokowego ... było spotkanie z którego mam obfitą relację filmową  oczywiście wrzucę wszystkim tym którzy nie byli ;-) ... ale zanim zabawy w studio filmowe to tradycyjna relacja słowna ... otóż było bardzo nowocześnie na sporym ekranie odchodzący wójt  pokazał prezentację  wystąpienia mówców były znacznie ciekawsze niż jakiś czas temu w Sobieskiej Woli były elementy dyskusji i co ciekawe nie ja zadawałem trudne pytania ;-) w ogóle siedziałem sobie w kąciku i gdyby nie moja bardzo naprawdę nierozsądna sąsiadka to w ogóle nikt by nie widział że tam byłem no nie mniej dzięki sąsiadce wiadomo że wejścia na forum nabija głównie Urząd Gminy ... od razi powiem ze względu na dobro gminy temat sąsiadki zasnuje mgła - w końcu czy ja mam przykładać rękę do napiętnowania każdego przypadku patologii władzy? - sorry odmawiam nie będę tego nagłaśniał - kto chce może samemu zostać gwiazdą internetu - tu szanse ma każdy... ... najciekawsze z tego co się wydarzyło było wystąpienie kandydatki z okręgu trzeciego i o tym jako o znakomitym wzorze postępowania chciałbym  tym co to czytają moje wpisy opowiedzieć co za chwilę nastąpi o ile ktokolwiek jest ciekaw ;-) wejść 484 o 18:01
Ostatnio edytowany 26 października 2014 r. o 18:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie było, szkoda, że nikt nie podał informacji na czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałuj dla jednej Barbary Wójcik wato było wsiąść na bicykl i pojechać zjadło mi posta :-( no nic napisze jeszcze raz po pierwsze mam ulotkę tej kandydatki  klasa powiadam Ci klasa. jak wiesz ogólnie nie popieram KWW PiRGK aczkolwiek kobiety zawsze maja u mnie fory nawet nauczycielki niemieckiego  oczywiście fory te można zawsze zmarnować z czego niektóre panie chętnie korzystają... cóż tak to bywa - jestem podrywany na różne sposoby ;-) o np. Pani Barbara Wójcik wylała na moje polityczne serce miód prawdziwej samorządowej pszczoły   całą beczkę tego miodu ... jak to w takiej beczce zwykle - była i łyżka dziegciu  a może i dwie łyżki nawet... i od tej goryczy zacznę żeby nie było że jedynie odymiam tę pszczołę po pierwsze Kandydatka opowiadała o urokach władzy i tym jak to było miło ją sprawować z Marianem P. a ja wiem że kiedy władzy jest milo to zwykli ludzie muszą się pocić natomiast żeby zwykłym ludziom było miło to pocić się musi władza ale Pani Wojcik nic nie wspominała o pocie spracowanej władzy tylko o tym że było super i to łyżka pierwsza tego dziegciu druga łyżka to łyżka zdrady podobno zdrada tez jest darem od Boga ale... zdradzeni mogą to widzieć inaczej Pani Barbara Wójcik do rady tej kadencji dostała się z KWW Rozwój i Edukacja i dostała w 2010 roku drugi co do wielkości wynik w gminie - 138 głosow czyli aż 56,10% głosów oddanych  teraz zdradziła tamtą opcję na rzecz wrażej... trzeba jej przyznać że tego nie ukrywa ale też nie wyjaśniła powodów tego salta moralnego cdn. przerwa bo muszę zwierzęta nakarmić...
Ostatnio edytowany 26 października 2014 r. o 20:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym tylko wiedział poszedłbym pieszo przez pole tak więc bez relacji się nie obędzie, choćby to był nawet teatr jednego widza...;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 bedzie i relacja video ale już jutro dziś jednak pooglądam film z rodziną pozdrawiam Ps. do łyżek goryczy będzie i beczka słodkości zapewniam543 wejść o 20:32 taka sytuacja ;-)
Ostatnio edytowany 26 października 2014 r. o 20:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komitetu KWW Rozwój i Edukacja była też P. Ewa Kłodnicka, kandydujaca obecnie z Lubię Krzczonów. Widać, że drogi pań z jednego komitetu rozeszły się w przeciwne strony. Wrzuć koniecznie, to Twój obowiązek! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałem się na wójtowe spotkanie aby porównać programy obu kandydatów. Byłem na spotkaniu z p.Brydą i w końcu dziś wójtowe w ROKIS-sie. Można go podsumować  jednym słowem- żenada.Na początku było dostojnie znamienici goście popierający wójta, ciekawa prezentacja poczynionych inwestycij, ale gdy goście odjechali zaczeła się jazda bez trzymanki. Wyszła bezradność i nieudolność wojta i jego podwładnych. Okazało się,że poza słynnymi drogami gmina nie ma się za bardzo czym poszczycić. Swoją nieudolnść w pisaniu wniosków do LGD tłumaczyli że ,,Ktoś im zablokował',.z tego co mi wiadomo na wiele rzeczy nawet nie były pisane więc jak ktoś miał im zablokować. Najśmieszniejsze było stwierdzenie p. Podsiadłego, że dwa razy składali wniosek na wycinkę drzew w parku Krzczonowskim ale ,,ktoś pozwolenie zablokował" przecierz tego wniosku nie składa się do Urzędu Marszałkowskiego! Wmawiają ludziom, że p.Bryda nie ma nic innego do roboty tylko śledzić,,starania'' gminy Krzczonów i je blokować. Widać,że wójt nie ma nic ciekawego do zaoferowania wyborcom i  zastosował taktykę ośmieszania kontrkandydata , ale tonący brzytwy się chwyta. Byłem na spotkaniu p.Brydy i muszę powiedzieć,że mnie przekonąła -  znajomość tematu pracy samorzodowej, klarowny program wyborczy z kokretnymi planami na przyszłość.Dla niej licz się równierz człowiek i jego potrzeby duchowe i cielesnę ( rozwój i propagowanie kultury krzczonowskiej, boisko wielofunkcyjne przy szkole- podała konkretny program finansowania z którego można szkorzystać) nie będę cytować całego programu można pójść na jej spotkanie i się z nim zapoznać.Będzie równierz budować drogi. Na spotkaniu p.Brydy nie obrażano wojta, pełna kultura.  Suchając wojta doszłem do wniosku, że jeśli wygra to za 4 lata pozostaną nam tylko te drogi po których nie będzie miał kto jeżdzić.  Ludzie znajdą sobie inne ciekawsze gminy do życia dla siebie i swoich rodzin. 4 lata temu głosowałem na p.Podsiadłego teraz tego błędu nie popełnie. Nasza gmina zasługuje na więcej.                                                                                                                                              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się wszystko wyda Wójtem zostanie Bryda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemku tak fajnie opisałeś p.Wójcik . Racja prezentuję się ciekawie, ale zastanawia mnie fakt jak można tak zmienić poglądy o 180stopni w ciągu 4lat. W Poprzednich wyborach kandydowała z komitetu pana Grzeszczyka i ostro krytykowała Podsiadłego. W czasie swojej kadencij równierz nie szczędziła mu słów krytyki. To co wcześniej było w jej opini złe teraz jest dobre.Poddaje pod wątpliwość jej moralność polityczną i czysto ludzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Pani Wójcik to chyba problemy osobiste "pomogły" jej w zmianie poglądów, ale choć to pokazuje schematy działania to raczej temat na odrębny wątek. W każdym razie sprawa w toku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
639 wyświetleń 0 7:25 jeszcze nie opisałem Pani Wójcik ;-) co do zdrady to cóż - moim zdaniem ona sama powinna to raczej tłumaczyć swoim wyborcom to jej salto moralne a nie moje a za wzór to całkiem coś innego chcę kandydatom postawić ale widzę że Barbara Wójcik nie jest lubiana w KWW PiRGK  bo zdaje się że paskudy miały się trzymać swojego watka - który im podarowałem wspaniałomyślnie jako ludziom technologically impaired i postanowili nieco poprzeszkadzać w stawianiu jej za wzór tak to własnie jest w tym gronie wójtowych ludzików każdy każdemu wilkiem... ale ok wróćmy do Kandydatki bardzo mocnym akcentem jest jej ulotka nie jest to ulotka z rozkładówką jak u Mariana Podsiadłego ale skromna choć przemyślana w formie ulotka self made ulotkę te stawiam za wzór innym kandydatom z kilku powodów 1. jest ona bezkosztowa - zwykły wydruk na domowej drukarce 2. jest doskonałą formą komunikacji z wyborcami to nic że wyborcy mieszkają za płotem - kiedy się do nich napisze poczują się docenieni zawsze też do tekstu będą mogli sięgnąć i np sprawdzić za 4 lata cośmy obiecali ok teraz popatrzcie (nie wkleję wam całej ulotki oczywiście) tylko jej fragment - jak pisałem stawiam to za wzór to naprawdę nie chodzi o o jakąś straszna reklamę radni mają elektorat o liczebności ok 200 osób nie potrzebujecie więc czort wie czego - ze szczególnym uwzględnieniem Photoshopa ale do ludzi zwyczajnie wypada wyjść i nie wystarczy że wójt powie - teraz będą ci a nie tamci (a tak sobie pojechał w Sobieskiej luzacko nasz "monarcha") cdn  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna sprawa to umiejętność wyjścia poza schemat stada było na spostkaniu kilku mówców i każdy lepiej lub gorzej bił pokłony ustępującemu (w bólach) wójtowi Barbara Wójcik również - ale jako jedyna zdobyła się na to by powiedzieć że dobrze się jej współpracowało z tymi którzy teraz kandydują z konkurencyjnego komitetu  to jest moi mili miara klasy osobistej i politycznej polityk nie musi być świnią - może być człowiekiem to kwestia wyboru ba jak widać może dawać wyraz swojej niezależności  choć może to go kosztować podgryzanie przez członków własnego komitetu jak to widać tu na forum... ale i to jeszcze nie wszystko w temacie miód polityczny  
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 08:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak zdrada Krytykowanie przez Leniaka wójcik troszkę smrodem zalatuje. A zdrada PPS na rzecz RN? No nie tu już w porządku. Przecież to Leniak zdradził więc ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...