Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
prostota a głupota to nie to samo, miałem kiedyś wątpliwą przyjemność zadać proste pytanie wójtowi powiem szczerze  nie wiem jak on przetrwał tą drugą kadencję chyba siłą rozpędu i tym co reszta za niego robi bo w pierwszej chyba wiadomo kto za niego pracował i decyzje podejmował;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A w BIP była informacja że wpłynęły? Ze został cofnięte? A na jakiej podstawie zostały cofnięte? Przecież to były odpowiedzi na pytania RDOŚ i protestujących, to co gmina stwierdziła że Pireco źle odpowiedziało? w imieniu RDOŚ i stowarzyszenia? W poniedziałek skontaktuję się z Pireco i zapytam o to cofnięcie. Wydaje mi się że gmina powinna te odpowiedzi od pireco natychmiast przekazać protestującym i Rdoś a nie cofać. Jak pireko spieprzyło odpowiedzi to chyba ich problem że uzgodnień  z RDOŚ nie dostaną a nie wójta?
nie wiem o co chodzi, doszło do mnie, że coś wpłynęło, na BIPie nic nie zamieścili, więc postanowiłem to sprawdzić w ug i jak widać z miernym skutkiem, coś tu się dzieje podejrzanego ale nie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brydfanka!   ten obraz co to niby wart tysiąca słow jest spierdolony nowy wójt Krzczonowa ma z nieba spadać do gminy a nie z gminy w chmury sie zwijać to znaczy do nieba iść   no chyba że to ma być dożywotnia kadencja ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brydfanka! ten obraz co to niby wart tysiąca słow jest spier***onynowy wójt Krzczonowa ma z nieba spadać do gminya nie z gminy w chmury sie zwijać to znaczy do nieba iść no chyba że to ma być dożywotnia kadencja ;-)
 Poprawiony ;)
Ostatnio edytowany 12 listopada 2014 r. o 23:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę odpowiedzieć tym, którzy próbują podważać prawdziwość przytoczonych liczb w ulotce M.Podsiadłego, twierdząc, że druga kadencja była gorsza… Wczoraj jakiś bodajże "gość" mi to zarzucił. Mam taką może niecodzienną może przypadłość, że zachowuję ulotki kampanijne. W  moim domowym archiwum mam trochę takich ulotek z poprzednich kampanii wyborczych. Musiało to trochę potrwać, ale mam. W ulotce M.Podsiadłego, kiedy to kandydował na stanowisko wójta na lata 2006-2010 czytamy: „Stan zadłużenia gminy (kredyty i zobowiązania inwestycyjne): -na początku kadencji -1582000zł -na koniec kadencji – 1142000zl (mniej o 440000zŁ)”. W bieżącej zaś ulotce czytamy: „Zmniejszenie zadłużenia gminy z 1580000zl (2006) do 680000zł (mniej o 900000zł)”. Czyli na drugą kadencję przypada różnica 900000-440000=460000. I co gorzej niż w pierwszej kadencji? Jeśli matematyki uczyła cię p. Szaconiowa, to widzisz to co ja i już więcej nie kombinuj, A może byłeś  na wagarach, kto cię tam wie. Tak wyglądają fakty. Rozumiem, że można kogoś nie lubić, że można popierać zupełnie kogoś innego, ale kłamstwa zawsze wyjdą na jaw. Niestety, największym błędem p. K.Brydy jest jej ni trafione otoczenie, bo posiada ludzi niczym krótkowzroczne chorągiewki, z brakami podstawowego wychowania obywatelskiego. Przykład, ot proszę…jest. Plakaty. Niemal każdego ranka zawieszane są nowe. M.Podsiadłemu dorysowujecie wąsy, rogi, przekreślacie, zrywacie, zaś osoby zawieszając plakaty M.Podsiadlego nie zamazują plakatów waszej kandydatki, nie dorysowywują jej dodatków, nawet nie zdzierają. Tacy są ci ludkowie. Niestety, nie tędy droga. Jedno wszak jest pewne, czy chcecie tego czy nie - elektorat M.Podsiadłęgo jest bardziej dojrzały obywatelsko, a co za tym idzie bardziej odpowiedzialny.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana Wójta będzie miała jeszcze inne personalne skutki bo rodzinka straci pracę a przede wszystkim przegrana PSL . I bardzo dobrze bo PSL powinien być zrównany z ziemią. I apeluje do ludzi aby szli do wyborów bo przy niskiej frekwencji to partyjniacy sami siebie wybiorą i w d*pie będa mieli całą resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę odpowiedzieć tym, którzy próbują podważać prawdziwość przytoczonych liczb w ulotce M.Podsiadłego, twierdząc, że druga kadencja była gorsza… Wczoraj jakiś bodajże "gość" mi to zarzucił. Mam taką może niecodzienną może przypadłość, że zachowuję ulotki kampanijne. W  moim domowym archiwum mam trochę takich ulotek z poprzednich kampanii wyborczych. Musiało to trochę potrwać, ale mam. W ulotce M.Podsiadłego, kiedy to kandydował na stanowisko wójta na lata 2006-2010 czytamy: „Stan zadłużenia gminy (kredyty i zobowiązania inwestycyjne): -na początku kadencji -1582000zł -na koniec kadencji – 1142000zl (mniej o 440000zŁ)”. W bieżącej zaś ulotce czytamy: „Zmniejszenie zadłużenia gminy z 1580000zl (2006) do 680000zł (mniej o 900000zł)”. Czyli na drugą kadencję przypada różnica 900000-440000=460000. I co gorzej niż w pierwszej kadencji? Jeśli matematyki uczyła cię p. Szaconiowa, to widzisz to co ja i już więcej nie kombinuj, A może byłeś  na wagarach, kto cię tam wie. Tak wyglądają fakty. Rozumiem, że można kogoś nie lubić, że można popierać zupełnie kogoś innego, ale kłamstwa zawsze wyjdą na jaw. Niestety, największym błędem p. K.Brydy jest jej ni trafione otoczenie, bo posiada ludzi niczym krótkowzroczne chorągiewki, z brakami podstawowego wychowania obywatelskiego. Przykład, ot proszę…jest. Plakaty. Niemal każdego ranka zawieszane są nowe. M.Podsiadłemu dorysowujecie wąsy, rogi, przekreślacie, zrywacie, zaś osoby zawieszając plakaty M.Podsiadlego nie zamazują plakatów waszej kandydatki, nie dorysowywują jej dodatków, nawet nie zdzierają. Tacy są ci ludkowie. Niestety, nie tędy droga. Jedno wszak jest pewne, czy chcecie tego czy nie - elektorat M.Podsiadłęgo jest bardziej dojrzały obywatelsko, a co za tym idzie bardziej odpowiedzialny. 
Jak masz dowody zgłoś, bo ja słyszałem coś wręcz przeciwnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegrana PSL, to również przegrana pani Brydy, popierają ją przecież Krzysztof Hetman i Artur Walasek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "z bliska" z matematyką nigdy nie miałem problemów ,także z kalkulacją biznesową dlatego może przeliczysz na złotówki ile zostało zrobione za pierwszej kadencji z Panią Brydą dodasz do tego projekt na modernizację szkoły(to też jej ale zrobione później) a później odniesiesz się do oszczędzania, bo jak widać da się robić i oszczędzać a druga kadencja wygląda nieco inaczej(myślę tu o inwestycjach)   żeby ci wyjaśnić to prościej: mój sąsiad ma chałupę zabitą czterema dechami nosa nigdzie nie wyściubi i zrobi ile zrobi trafia mu się okazja to nie skorzysta bo trzeba coś zrobić no i ryzyko no ale trzeba powiedzieć długów nie ma; a drugi sąsiad 100ha maszyn kupa dom, zabudowania itd. na narty pojedzie, okazji nie przepuści no ale jest zadłużony (20% wartości majątku) teraz sobie przelicz kto ma więcej i większy potencjał.       nie mogę się doprosić odpowiedzi skąd bierze się ta niższa subwencja z roku na rok? może coś napiszesz? to może z dobrego zarządzania? ze zmniejszania długu? z czego?   rozumiem, że na to nie znasz odpowiedzi to może z innej beczki:   słyszałeś/aś o "szlaku Sobieskiego"?   na jednym ze spotkań przedwyborczych poruszona była ciekawa sprawa "szlaku Sobieskiego" - nasza gmina mogła wziąć udział w tym no ale wójt zdecydował inaczej, że tak zacytuję "za dużo roboty z tym", pieniądze były do wzięcia bez wkładu własnego np.gmina ościenna  (niestety nie pamiętam miejscowości) dostała 800tys na zorganizowanie "majówki" z pieniędzy tych zrobiono wiele rzeczy które zostały w miejscowości na zawsze!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudne wyzwanie dla kandydatki, bo jak stwierdził bodajże wczoraj na forum jeden z jej zagorzałych zwolenników będzie musiała zmierzyć się z wiejskimi chamami, pewnie zwolennik jest z miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudne wyzwanie dla kandydatki, bo jak stwierdził bodajże wczoraj na forum jeden z jej zagorzałych zwolenników będzie musiała zmierzyć się z wiejskimi chamami, pewnie zwolennik jest z miasta
nie uważam się za chama ze wsi i kandydatka nikogo w ten sposób nie określa byłem na kilku jej spotkaniach, wiem dobrze o co chodzi; chcecie koniecznie wywrzeć wrażenie, że kandydatka mimo niskiego wzrostu ludzi traktuje z góry- mylne założenie przypomnę o "karmie"   co do niszczenia i zaklejania, zrywania plakatów to obserwuje to i z jednej i z drugiej no cóż na pewne rzeczy nie ma się wpływu, natomiast jedno się da zauważyć, że ze strony zwolenników nikt tu takich śmiesznych zarzutów nie pisze choć podstawy są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegrana PSL, to również przegrana pani Brydy, popierają ją przecież Krzysztof Hetman i Artur Walasek
nie jestem przekonany czy mieszać w to partie polityczne bo niby Maryjan jest bezpartyjny to popiera go PSL ci Panowie bardziej zaawansowani wiekiem i stażem, no a Pani Bryda jak wiadomo wywodzi się z PSL ale z niego wystąpiła; poparcie ma z PSL część jej radnych jest powiązana z PIS; także jakby nie patrzeć PSL i tak i tak wygrywa natomiast gmina wygra tylko wtedy jak wygra Bryda i proponowani przez nią radni pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  wypowiedzi i działania Podsiadłego to kompromitacja moim zdaniem Bryda nic nie powinna robić tylko prosić wyborców żeby chodzili na spotkania do Podsiadłego - ten człowiek plecie "trzy po trzy" sam nie wie o czym, piszę anonimowo bo wstydzę się, że na niego głosowałem   to pewnie jakis miejski cham napisal  
To jest ewidentne oczernianie obecnie panującego wójta, gdyż p.Podsiadły jest chętnie zapraszany do stacji radiowych. O tutaj jest fotka podaj z programu Moniki Olejnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz nagrania ze spotkania w Krzczonowie zamieszczone przez pana Leniaka, wójtowi nikt nie pomagał w oczernianiu siebie on to robił sam zupełnie spontanicznie, posłuchaj uważnie bo jakość słaba ale jednak słychać co trzeba   nie wspomnę o innych spotkaniach bo tam niestety nikt nic nie nagrał a przynajmniej nic o tym nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz nagrania ze spotkania w Krzczonowie zamieszczone przez pana Leniaka, wójtowi nikt nie pomagał w oczernianiu siebie on to robił sam zupełnie spontanicznie, posłuchaj uważnie bo jakość słaba ale jednak słychać co trzeba   nie wspomnę o innych spotkaniach bo tam niestety nikt nic nie nagrał a przynajmniej nic o tym nie wiem
Tam niewiele można zrozumić a głos jakby podobny do Leniakowego i sam pisał że filmik "się montuje". Może uda mi się wygrzebać w necie któryś z programów radiowych z udziałem p.Podsiadłego to się przekonasz, czy to jest takie "trzy po trzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczernianie to w moim rozumieniu pisanie negatywnej nieprawdy co miało miejsce ale dotyczyło kandydatki - "wycieczki" choćby do jej życia prywatnego, konsekwencje tego mam nadzieję będą widoczne niebawem,   natomiast kompromitujące wypowiedzi wójta są nagrane i kto jest zainteresowany to je pozna i tu nie może być mowy o oczernianiu tylko o krytyce oczernianie to jest np. insynuowanie, że ktoś w UM (kandydatka) blokował projekty gminne; albo, że kandydatka nie pomagała gminie, choć wiadomo że nigdy nikomu pomocy nie odmówiła!  
Tam niewiele można zrozumić a głos jakby podobny do Leniakowego i sam pisał że filmik "się montuje". Może uda mi się wygrzebać w necie któryś z programów radiowych z udziałem p.Podsiadłego to się przekonasz, czy to jest takie "trzy po trzy"
jak masz problemy ze słuchem to trzeba było być na spotkaniu tam było wyraźniej słychać;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam niewiele można zrozumić a głos jakby podobny do Leniakowego i sam pisał że filmik "się montuje". Może uda mi się wygrzebać w necie któryś z programów radiowych z udziałem p.Podsiadłego to się przekonasz, czy to jest takie "trzy po trzy"
słyszałem ten fb ug tym bym się raczej nie chwalił;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtube.com/watch?v=sGnaRR7W9Qw&feature=youtu.be tu masz i na żywo nie było (montaż słychać);-) masakra!!! aha i dlaczego znowu te 8 lat? przez ostanie 4 nie ma czym sie pochwalić? ta pierwsza kadencja to wiadomo czyja zasługa ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam, słyszałam... no i czym to niby wójt się skompromitował? fakt., to nie był wykład na uniwersytecie, tylko zebranie przedwyborcze z mieszkańcami gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie już przypominać, jakie to zasługi pani Bryda miała w pierwszej kadencji, owszem była zastępcą i wspóldziałała z wójtem i za jego akceptacją obecny wójt rozlicza się z 8 lat i jak dla mnie druga kadencja  jest bardziej widoczna, czego efekty widzę w otoczeniu całej gminy Krzczonów jak można tak deskrydytować czyiś olbrzymi wkład w ulepszaniu warunków życia mieszkańców tej gminy? obowiązki jakie wypełniała pani Bryda będąc zastępcą wójta również oceniam pozytywnie zbliżają się wybory, więc prośba  do obu stron:  wymieniajmy poglady i spostrzeżenia w sposób kulturalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 21 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...