Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
Ma być właśnie spalarnia zwĺok i kurchan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby ułatwić Wam dociekanie to Przyznam sie, ze to ja. Jestem jedna z tych dwóch albo i trzech osob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby ułatwić Wam dociekanie to Przyznam sie, ze to ja. Jestem jedna z tych dwóch albo i trzech osob.
 
Zeby ułatwić Wam dociekanie to Przyznam sie, ze to ja. Jestem jedna z tych dwóch albo i trzech osob.
O kurcze kobieto :o  zobacz która to godzina 3:11 Dlaczego nie śpisz ? Dlaczego Dziennik Wschodni tak żeruje na ludziach... za taką robotę to się porządna kasa należy Ech... brak słów Przecież to nie jest biedna publiczna instytucja Agatko, psujesz rynek pracy Twój kolega Przemek miota się bez roboty i mógłby dostać  etacik moderatora forum ,ale skoro darmowych społeczników mają... Tak to wygląda moi mili P.S. Mnie to by szlag trafił jakby się moja stokrotka tak wymykała nocą z łóżka i dłubała w kompie po nocach. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby ułatwić Wam dociekanie to Przyznam sie, ze to ja. Jestem jedna z tych dwóch albo i trzech osob.
  ale folkatka to sie na 46. zaczyna i ona musi z zagranicy nadaje i sie często restartuje a tu któś cały dzień na jednym numerku jechał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby ułatwić Wam dociekanie to Przyznam sie, ze to ja. Jestem jedna z tych dwóch albo i trzech osob.
I wszystko jasne
Ostatnio edytowany 5 kwietnia 2015 r. o 22:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za banialuki nic nie zrozumiałe jakiś BRYDZIAK się dorwał i pisze bez sensu miesza. napiszcie coś o istotnych sprawach dotyczących życia mieszkańców Krzczonowa. Ja widzę tylko obiecanki i teraz prywatę. Jak dobrze ktoś napisał pracownicy z zewnątrz, i tylko piar dobry o bzdetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed wyborami BRYDZIA krzyczała, że strona internetowa Gminy nie jest akt ualizowana terminowo teraz widzę, że np nie ma żadnego zarządzenia wójta gminy itp. Ale za to piar imprezowy bardzo pięknie, to podobno służy wygrywaniu wyborów a gospodarka co tam no i czystość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowska szkoła reklamy ma kobieta parcie na szkło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parcie na szkło pokazują nam na F pani zastępca i radni do niedawna z przeciwnego obozu ,a oczywiście PSLowski działacz rodem z dawnych dobrych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie czy  dalej Bryda to LASKA walaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
79.191.206.43 Dlaczego tak pilnujesz tego tematu ? Po co zaglądasz tam kilka razy na godzinę skoro nic nowego nie napisano? Jeśli to ty zadałeś pytanie to sobie godzinę wpisu zapamiętaj :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
79.191.206.43 Dlaczego tak pilnujesz tego tematu ? Po co zaglądasz tam kilka razy na godzinę skoro nic nowego nie napisano? Jeśli to ty zadałeś pytanie to sobie godzinę wpisu zapamiętaj :P
 
79.191.206.43 Dlaczego tak pilnujesz tego tematu ? Po co zaglądasz tam kilka razy na godzinę skoro nic nowego nie napisano? Jeśli to ty zadałeś pytanie to sobie godzinę wpisu zapamiętaj :P
weź wyłącz i włącz tę neostradę niech ci iny adres przydzielą bo od 20.20 w tym temacie masz ten sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie czy  dalej Bryda to LASKA walaska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie czy  dalej Bryda to LASKA walaska
 
A ktoś wie czy  dalej Bryda to LASKA walaska
A do czego ci ta wiedza potrzebna ? Zakochałaś(łeś) się ? :wub: :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kim zakochać się tylko pytam gdyż w krzczonowie chuczy o WALASKU i brydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy poziew w tej śprawie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 46 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...