Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak już pan Naczelnik ochłonie to proszę o oglądanie programu "Państwo w Państwie" TV>Polsat. Niedziela godz.19.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się tak,bo skarbówka jest dyspozycyjna i w zależności od tego ,kogo kontroluje,taki jest protokół.Ludzie to wiedzą i wykorzystują.Czy skarbówka zareagowała jak Flasiński wziął sobie dla s-ki 1,5 mln zł? Nie .bo to członek zarządu województwa i bliski współpracownik Palikota!Nie dziwie się takim telefonom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę do lustra widzę człowieka mądrego, pięknego, silnego i młodego, czy gdybym zadzwonił do premiera i przedstawił się tak, jak widzę w lustrze, czy w tym kraju byłoby to przestępstwo? Dla mnie ten naczelniczek, który telefon odebrał , jest nie do końca normalny. Cierpi na megalomanię, a to tylko naczelniczek z prowincji, którego jutro wywalą za kołnierz z roboty, bo przegra opcja, co go tam postawiła! Ten naczelniczek to dowód rzeczowy przestępstwa kryminalnego o nazwie nepotyzm! Bez znajomości wsparcia , odpowiedniej przynależności partyjnej nie byłby naczelniczkiem. To śmieszny bufon, który uwierzył w swoje kwalifikacje do tego stopnia, że słyszy głosy co chcą go przekupić! To chyba schizofrenia się nazywa. Dziki kraj, durny kraj, bo w ogromnej większości durnie w nim władzę sprawują od sołtysa do premiera, sami durnie! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że Pan Naczelik dojdzie do siebie po tym wszystkim. Nawet sobie nie wyobrażam, gdybym to ja otrzymał taki telefon. NORMALNIE LUDZKA TRAGEDIA, TYLKO DLACZEGO NIE MA JESZCZE TEGO NA WSZYSTKICH PORTALACH ŚWIATA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No straszne , przerażające ja bym przyznał ochronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem z tekstu że to był telefon służbowy Urzędu Marszałkowskiego do którego dostęp miał i Marszałek Hetman? Pogratulować Panu Marszałkowi PO-dwładnych.Uważam,że ten przypadek należy skierować do rozpatrzenia Mirosławowi Sekule.Ten człowiek zna się nie tylko na prawie ale i na finansach jak i na dochodzeniowych procedurach obowiązujacych w dzisiejszych standartach w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Jak patrzę do lustra widzę człowieka mądrego, pięknego, silnego i młodego, czy gdybym zadzwonił do premiera i przedstawił się tak, jak widzę w lustrze, czy w tym kraju byłoby to przestępstwo? Dla mnie ten naczelniczek, który telefon odebrał , jest nie do końca normalny. Cierpi na megalomanię, a to tylko naczelniczek z prowincji, którego jutro wywalą za kołnierz z roboty, bo przegra opcja, co go tam postawiła! Ten naczelniczek to dowód rzeczowy przestępstwa kryminalnego o nazwie nepotyzm! Bez znajomości wsparcia , odpowiedniej przynależności partyjnej nie byłby naczelniczkiem. To śmieszny bufon, który uwierzył w swoje kwalifikacje do tego stopnia, że słyszy głosy co chcą go przekupić! To chyba schizofrenia się nazywa. Dziki kraj, durny kraj, bo w ogromnej większości durnie w nim władzę sprawują od sołtysa do premiera, sami durnie! Amen!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.......STO LAT "nollet"...- Mam tylko pytanie co się dzieje z ludźmi wykształconymi, tymi którym los Polski nie powinien być obojętny ? Dlaczego zaszyli się w kącikach swoich nic nie znaczących gabinetów i przyglądają się ze stoickim spokojem jak zło trawi naszą Ojczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumiałem to tak.Do urzędu zadzwonił Hetman(tak się przedstawił).Postraszył naczelnika.Naczelnik zawiadomił policję,że to nie był Hetman.Widocznie poznał go po głosie i spodziewał się innego telefonu.W sumie wygląda to tak,że po donosie na policję osoba dzwoniąca nie mogła być marszałkiem. Czy aby na pewno???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Ponieważ jednak mogło dojść do wykroczenia, bo dzwoniący przywłaszczył sobie cudzy tytuł, do sprawy wróciła policja". Na jakiej podstawie policja tak twierdzi?Czy marszałek został przesłuchany w sprawie nadużywania swojego stanowiska? Czy w trakcie przesłuchania mówił prawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko, że jakby zadzwonił prawdziwy Hetman, to i nie byłoby afery. I przedsiębiorca by miał luzik, i w gazetach cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że skoro sprawcy tego plugawego telefonu grozić może nagana (nagana jest karą wyłącznie służbową) to jest nim pracownik urzędu ... tylko teraz czy marszałkowskiego czy skarbowego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno,dawno temu trupy wędrujące dwory hetmańskie odwiedzały,teatr przedstawiały i krytyką gości zabawiały.Zaś we współczesnym nam świecie,tradycję trzeba utrzymać i przy pomocy techniki numerki wykręcać i pod jaśnie panującego nam Pana się podszywać.Teatr(cyrk) nie byle jaki,a morał jest taki,że dziś rządzą niewidoczne cwaniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Dzieje się tak,bo skarbówka jest dyspozycyjna i w zależności od tego ,kogo kontroluje,taki jest protokół.Ludzie to wiedzą i wykorzystują.Czy skarbówka zareagowała jak Flasiński wziął sobie dla s-ki 1,5 mln zł? Nie .bo to członek zarządu województwa i bliski współpracownik Palikota!Nie dziwie się takim telefonom!
asdad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asda napisał:
asdad
woj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JAK WIDZĘ TĘ PEESELOWSKĄ FACJATĘ TO MA JEJ DOŚĆ Pan wycemynyster co nie mógł się zdecydować czy chce być posłem czy nie, aż musiał księdza pytać o radę. W wyborach powiedz STOP PEESELOWSKIEJ STONCE - TARGOWICY 21 WIEKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek, dzięki za wstawiennistwo u Żuka w sprawie stołka dla mnie. Łątka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY POWIEDZMY STOP PEESELOWSKIM CHŁOPKOM -CHŁOPI NA TRAKTORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że wreszcie ktoś weźmie sie za ludzi który kradną. Kradną także nasze pieniądze. Ja płacę regularnie podatki dochodowe, zus, vat i inne - bo nie ma od tego odwrotu. A cwaniaczki oszukują i do tego jeszcze czują sie tak pewnie ze podaja sie za Marszałka. Bardzo dobrze! Gratuluje podejscia - moze sie wreszcie oduczą. Nalezy jeszcze podkreślić ze towar był ... smierdzący z hipermarketu ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem ile jeszcze potrwa nim na takim forum trafią sie ludzi do dialogu a nie tylko hasła w stylu precz z psl i takie różne.Widać, że większość to są ludzie mocno sfrustrowani sytuacja w województwie czy w kraju. Porsze o jakąs merytoryczną dyskusję. Był PiS było źle, jest PO jest źle jest PSL czy SLD czy RPP i też zawsze sie ktoś znajdzie do krytyki. Jeżeli już ma być to jakiś głos sprzeciwu to niech będzie to głos merytoryczny mający na celu poprawę sytuacji a nie gadanie w stylu "nie bo nie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grecki napisał:
Ciekaw jestem ile jeszcze potrwa nim na takim forum trafią sie ludzi do dialogu a nie tylko hasła w stylu precz z psl i takie różne.Widać, że większość to są ludzie mocno sfrustrowani sytuacja w województwie czy w kraju. Porsze o jakąs merytoryczną dyskusję. Był PiS było źle, jest PO jest źle jest PSL czy SLD czy RPP i też zawsze sie ktoś znajdzie do krytyki. Jeżeli już ma być to jakiś głos sprzeciwu to niech będzie to głos merytoryczny mający na celu poprawę sytuacji a nie gadanie w stylu "nie bo nie".
Chłopie GRECKI tu jest POLSKA,ani targ TURECKI,jak meritum nie dostrzegasz,to napisz merytorycznie o co zabiegasz.Innych krytykujesz,no to pokaż jak prawdziwie politykę gospodarczą kraju rozumujesz.Naprawiaczy nie słuchają,bo ich za społecznie niedorozwiniętych mają.W Polsce prywata tylko ma rację,a przeciętny śmiertelnik ma się cieszyć i nie wpadać w frustrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...