Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupiliście już prezenty na Święta?

Utworzony przez pak, 27 listopada 2014 r. o 09:25
Ja prezenty zaczynam kupować już wcześniej. Mam czas przemyśleć co kupić i nie muszę śpieszyć się przed świętami.
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2014 r. o 15:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też już zaczęłam. trochę przez przypadek bo robiąc zakupy w internecie na selgros24 zobaczyłam wiele fajnych rzeczy dla moich maluchów i jakoś tak już poleciało:) i nie żałuję bo mam to z głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mamy już wszystko kupione. I wszystko pochodzi z Prezent Marzeń, po prostu udało się znaleźć niewielkim kosztem prezenty ciekawe, emocjonujące i w bardzo dobrych cenach. Osobiście jesteśmy zadowoleni, chociaż raz prezenty nie będą na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wszystko kupione, ale tym razem prezenty dobrane na prawdę rozsądnie - same ciekawe rzeczy. Na Super Prezenty trafiło się kilka okazji dla dzieci, szczególnie jazda na koniku czy nauka sztuk walki. Po prostu uważam, że udało się tam dobrać niewielkim kosztem świetnym prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również mamy już wszystko kupione. W zasadzie to udało się zrobić zakupy w bardzo dobrych pieniądzach. Właśnie z Prezent Marzeń. Chyba najlepszym prezentem będzie relaks w spa dla mojej mamy - i fajnie że udało się to zdobyć za takie kwoty ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ja większośc prezentów kupiłam w sklepie mowiszimasz.com.pl Został mi tylko mąż, ale jemu funduję wycieczkę. Reszta rodziny dostanie same fajne rzeczy ze wspomnianego przeze mnie sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedzcie mi - z tych pakietów o których piszecie, z Prezent Marzeń - to faktycznie wartościowe? Nie oszukują na jakości zabiegów? Bo właśnie tego zawsze najbardziej się obawiałam przy takich tematach. To jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako typowy facet nie lubię biegać po sklepach. Zawsze mam problem znalezienia "czegoś dla kogoś". Dlatego od jakiegoś czasu praktykuję kupowanie prezentów przez internet. Mam tu na myśli księgarnie internetową. Na matrasie mam konto już kilka lat.Jak dotąd zawsze udaje mi się dopasować prezent. Dla kobiet jest prościej, bo każda z nich lubi czytać romanse no; i prędzej czy później po taką książkę sięgnie. Z facetami to już inna bajka, ale też jakoś ogarniam...W tym roku już prezenty mam kupione dla wszystkich na szczęście. I to bez wychodzenia z domu i tego całego zamieszania...:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku moje prezenty pokupione  w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ zrobiły furrorę :D dzieciaki były zachwycone, a co ciekawe wszystkie zabawki kupiłam w promocyjnych cenach! Polecam ten sklep tym bardziej, że są tam najmodniejsze zabawki reklamowane w tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń - tam macie pakiety dla mamy, ale nie tylko dla niej. Ja tam radzę po prostu tak dopasować prezent, aby robił pozytywne wrażenie. Dacie byle co, to wrażenia nie będzie żadnego. A ogólnie chyba wszyscy najchętniej czekamy na prezenty związane z relaksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na biżuterię? Obecnie w takiej chodzą nawet mężczyźni a jej wybór na rynku zdaje się nie mieć końca. Ja szukałam czegoś oryginalnego, ponadczasowego a jednocześnie bardzo eleganckiego. Zaczęłam przeglądać strony w sieci i tutaj znalazłam ***s://***ankabizuteria.pl/ fajną biżuterię. Jej zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie będę jeszcze do nich zaglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...