Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyjmowali łapówki, od kilkuset do kilku tysięcy złotych, wobec Waldemara S. i Zdzisława K. zastosowano środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych w kwocie 20 tys. zł i 10 tys. zł  śmiech na sali     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopaki" chcieli dorobić do cienkiej emerytury, która wkrótce ich czeka. :) A tak poważnie świadczy to o kondycji państwa, o jakości ustawodawstwa i o moralności nędznie opłacanych urzędników, których "naprodukował" sejm. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopaki" chcieli dorobić do cienkiej emerytury, która wkrótce ich czeka. :) A tak poważnie świadczy to o kondycji państwa, o jakości ustawodawstwa i o moralności nędznie opłacanych urzędników, których "naprodukował" sejm. :angry:
Ciekawe spostrzeżenie. Złodzieje kradną a winien jest sejm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, że mieli pomroczność jasną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gra kradnie miliony a tu człowiek jak sobie trochę dorobi do tych marnych wynagrodzeń to zaraz afera, każdy pracownik na tym pieprzonym dole winien być godnie wynagradzany aby nie musiał dodatkowo kombinować jak tu nie umrzeć razem z rodziną  z głodu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne chwasty wyrwane, prosimy o kontynuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha, według państwa internautów, urzędasom wolno brac łapówki, bo to takie biedne, źle opłacane istotki, a gdyby artykuł był o lekarzu, który przyjął - posypałyby się epitety "złodziej, konował, chciwa kanalia,etc". Jesteście żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha, według państwa internautów, urzędasom wolno brac łapówki, bo to takie biedne, źle opłacane istotki, a gdyby artykuł był o lekarzu, który przyjął - posypałyby się epitety "złodziej, konował, chciwa kanalia,etc". Jesteście żałośni
  bo lekarz nie zarabia ok. 1300 zł - 2 tys.netto tylko więcej, zobacz jakimi samochodami jeżdżą lekarze, no napewno nie takimi gratami jak urzędnicy, co niektórych urzędników to nawet na samochód nie stać, tylko współmałżonek jak kupi to jeździ, labo rodzina dołoży.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo lekarz nie zarabia ok. 1300 zł - 2 tys.netto tylko więcej, zobacz jakimi samochodami jeżdżą lekarze, no napewno nie takimi gratami jak urzędnicy, co niektórych urzędników to nawet na samochód nie stać, tylko współmałżonek jak kupi to jeździ, labo rodzina dołoży.
Lekarz tez nie pracuje 5dni w tygodniu z wyłączeniem wszystkich świąt, tylko duuużo dużo wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury, te pieniądze to nie łapówki tylko za wykonana pracę zapłata. Nikt nikomu za darmo nie dał pieniędzy. Pomagali ludziom w złożeniu dokumentów. Jak ktoś budował dom i składał dokumentację to chyba wie ile trzeba się nachodzić, żeby postawić dom i w nim zamieszkać. Ta cała afera nie warta tych kosztów jakie Państwo poniosło na dochodzenie. Trzeba by zamknąć wszystkich urzędników w całym naszym państwie. Są gorsze przekręty i nadużycia. Temu się trzeba przyjrzeć. A nie pastwić się na osobie co zrobiła dokumentację. Nie można osadzać ludzi nie znając ich. Może to zwykli porządni ludzie gotowi pomóc każdemu swoją wiedzą i umiejętnościami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie takie mamy prawo budowlane, Ci ludzie szli na rękę. Brali pieniądze, bo własną głowę nastawiali. Ktoś kto nie przechodził przez ta biurokrację budowlaną nie wie o czym mówi. Ciekawe czy nie zaplacilibyscie zamiast czekać latami na pozwolenie na budowę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dla odmiany porozmawiajmy o kosztach, jakie społeczeństwo poniesie za pindolino?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe, ludzie bronią urzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy mam zareagować śmiechem czy płaczem, bo nie wiem czy osoby komentujące ten artykuł faktycznie uważają łapówki za rzecz normalną i codzienna czy to tylko internetowe trolle. Chyba problem niektórych ludzi jest taki że zatrzymali się w poprzednim ustroju i są przekonani że płacenie urzędnikom, lekarzom, nauczyciela to coś namolnego i że tak trzeba. Że jesli nie dadzą koperty lekarzowi to nie zrobi im badań, że jak nie darzą koperty w UM to nie dostaną za zaświadczenia... Nie mieści mi się w głowie jak z takim procederem można nie walczyć, a co dopiero go ignorować a wspierać to już w ogóle. Mam wielka ochotę, wrzucić do Janowa, pójść do szpitala czy urzędu wręczyć łapówkę, nagrać to i nazwać "prowokacją dziennikarską" tak żeby ludzie zaczęli się uczyć że społeczeństwo się zmienia, dojrzewa i z socjalistycznego przechodzi na demokratyczne.    Ps. przepraszam za mało spójną wypowiedz. Ale człowiek po przeczytaniu tych komentarzy się mocno wkurza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy mam zareagować śmiechem czy płaczem, bo nie wiem czy osoby komentujące ten artykuł faktycznie uważają łapówki za rzecz normalną i codzienna czy to tylko internetowe trolle. Chyba problem niektórych ludzi jest taki że zatrzymali się w poprzednim ustroju i są przekonani że płacenie urzędnikom, lekarzom, nauczyciela to coś namolnego i że tak trzeba. Że jesli nie dadzą koperty lekarzowi to nie zrobi im badań, że jak nie darzą koperty w UM to nie dostaną za zaświadczenia... Nie mieści mi się w głowie jak z takim procederem można nie walczyć, a co dopiero go ignorować a wspierać to już w ogóle. Mam wielka ochotę, wrzucić do Janowa, pójść do szpitala czy urzędu wręczyć łapówkę, nagrać to i nazwać "prowokacją dziennikarską" tak żeby ludzie zaczęli się uczyć że społeczeństwo się zmienia, dojrzewa i z socjalistycznego przechodzi na demokratyczne.    Ps. przepraszam za mało spójną wypowiedz. Ale człowiek po przeczytaniu tych komentarzy się mocno wkurza.
Zrobił tak kiedyś agent TOMEK z Sawicką i do dzisiaj mu się to czkawką odbija. Z żydokomuną nie wygrasz,już na starcie,zanim o tym pomyślisz to już jesteś stracony. Taki system,dążmy razem,wszyscy do zmian !!!  raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W starostwie powinni się jeszcze wziąś za wydział komunikacji wraz z jej szefem panem R. pozostałym jeszcze na etacie po czasach głębokiej komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...