Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lista szkół do zamknięcia w woj. lubelskim. W tym roku mniej

Utworzony przez 9u-io-u=h]l], 10 stycznia 2013 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Tak oto na naszych oczach dzieje się rozkład państwa Polską jeszcze zwanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś kościołów nie zamykają, widać, że chcą doprowadzić do zidiocenia narodu co w konsekwencji będzie miało klękanie przed plebanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PedrosLBN napisał:
Jakoś kościołów nie zamykają, widać, że chcą doprowadzić do zidiocenia narodu co w konsekwencji będzie miało klękanie przed plebanem.
Jesteś żywym przykładem tego zidiocenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róbcie wiecej dzieci bedzi emial sie kto uczyc. mozna taka szkole kupic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Posłowie nie nadaremno przynali sobie 58 milionów premii! Zamknięcie szkół, i inne ich czyny sprawiają że będzie żyło nam się lepiej jestem dumny z ich działania i napewno pójde na wybory zagłosować na nich bo przecież i tak nie mam pracy to co mam siedzieć w domu bezczynnie, trzeba pomóc mojej kochanej PO bo bronią to co Polskie. Lovciam cie Tusku <3 <3 <3 mój bohaterze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...