Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Niedźwiadzie: Reaktywacja

Utworzony przez ARTUR, 12 września 2008 r. o 08:30 Powrót do artykułu
TO SĄ JUŻ JAJA .JAK TO CZYTAM TO NIE WIEM SMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ?ŚWIDNIK-NIEDZWIADA,NIEDZWIADA -ŚWIDNIK I TAK W KOŁO MACIEJU.ZACZNIJCIE COŚ W KONCU BUDOWAC A NIE WOJNA NA SŁOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena lotniska poszybowała PORT W ŚWIDNIKU BĘDZIE ZNACZNIE DROŻSZY NIŻ PRZEWIDYWANO CZAS MIJA, A BUDOWY NIE WIDAĆ Niższa cena portu w Świdniku była jednym z kontrargumentów używanych przez obecne władze wojewódzkie w stosunku do zwolenników lotniska w Niedźwiadzie, które miało kosztować 400 mln zł. Fot. JB CZAS MIJA, A BUDOWY NIE WIDAĆ Niższa cena portu w Świdniku była jednym z kontrargumentów używanych przez obecne władze wojewódzkie w stosunku do zwolenników lotniska w Niedźwiadzie, które miało kosztować 400 mln zł. Fot. JB Według najnowszych szacunków budowa lotniska w Świdniku będzie kosztowała 300 mln zł. Tymczasem jeszcze cztery lata temu planowano, że będzie to 60 mln zł, dwa lata temu – 120 mln, a w ubiegłym roku – 200 mln zł. Ile pieniędzy inwestycja naprawdę pochłonie, nikt dziś nie potrafi dokładnie ocenić. to z konkurencji http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-60793.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko na susłach nie wyszło? To może na cmentarzu, może las wytnijmy i wyburzmy kilkadziesiąt domów, a może na pokładach gazu ziemnego... ale na pewno nie w Niedźwiadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dopóki nie wyczyści się buraków z PSL-u z wszystkich decyzyjnych urzędów to tak będzie cały czas. Kupiły arbuzy ziemię w Niedźwiadzie to i o nią walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Świdnika i nie chcę tutaj lotniska. Uważam, że najlepszym miejscem na taką inwestycję to Niedzwiada. Popieram Pana Starownika. Uważam, że sobczak myli się i celowo blokuje inwestycję w Niedzwiadzie - może dlatego, że sam jest we władzach (radzie nadzorczej) Portów Lotniczych Lublin. No i oczywiście wicemarszałkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką kasa zasiliła budżet instytucji pana Sobczaka za dzierżawę tych gruntów przez rolników bo same dopłaty unijne to coś ok.100 000 pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jankowski idż lepiej na pielgzymke a nie bież sie za budowe lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier.... ten Starownik to chory człowiek!!! przecież ta jego spółka - bo tak to trzeba nazwać - nic nie posiada, jedynie chęci wybudowania na dalekiej prowincji portu międzynarodowego. Ciągle muszą to dokapitalizowywać aby ten twór nie rozleciał się. Nie mają przecież żadnego dochodu a jedynie wydatki w sumie to nie wiem na co. I jak on chce wybudować port za 400 milionów PLN skoro nie ma ani gruntów ani pieniędzy porostu niczego nie ma. Trwoni jedynie podatników pieniądze na swoje przerośnięte ambicje. Sądzę, że robi sobie happening przedwyborczy ale z tego co ludzie mówią w powiecie lubartowski jest już przegrany. A jemu się wydaje, że lotnisko jeszcze wybuduje przed wyborami DO PSYCHIATRY CZŁOWIEKU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam obok Krzesin i współczuję ze szczerego serca świdniczanom, że będą mieli za płotem i nad głową latające i ryczące do bólu głowy kupy złomu. Nie dajcie sobie wcisnąć lotniska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tom~ napisał:
Jestem mieszkańcem Świdnika i nie chcę tutaj lotniska. Uważam, że najlepszym miejscem na taką inwestycję to Niedzwiada. Popieram Pana Starownika. Uważam, że sobczak myli się i celowo blokuje inwestycję w Niedzwiadzie - może dlatego, że sam jest we władzach (radzie nadzorczej) Portów Lotniczych Lublin. No i oczywiście wicemarszałkiem.
deb***u muszę cie nazwać, to ja jestem prawdziwym mieszkańcem Świdnika, i my mieszkańcy tego miasta chcemy tej inwestycji jak ryba wody. mam sporo kumpli ze Świdnika mieszkających w Anglii zapytaj się ich gdzie chcą lotnisko w Świdniku czy w noże 60 km od miasta gdzie trudniej dojechać niż do Wa-wy. Pewnie daliby ci w mordę bo mają chęć wyjść z domu i doturlać walizę na terminal w góra 15 min, a ty im proponujesz co - nic bo w Niedźwiadzie nic nie powstanie to wyimaginowany twór kretynów z PSLu. Budować mi lotnisko w Świdniku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzesiny napisał:
Mieszkam obok Krzesin i współczuję ze szczerego serca świdniczanom, że będą mieli za płotem i nad głową latające i ryczące do bólu głowy kupy złomu. Nie dajcie sobie wcisnąć lotniska!!!
czyli gdzie na płycie czy w drewnianej szopie za pasem jak w firmie MIŚ kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam blisko lotniska w Bydgoszczy, i naprawdę kilka samolotów dziennie nie robi problemu. Mieszkam jakieś 1,5 km od lotniska i nie słyszę startów samolotów, widzę i czasem słyszę samoloty podchodzące do lądowania, ale trwa to kilka sekund i po "kłopocie". Z resztą to zaden kłopot. A jak chcecie zrobić z Lublina wieś bez lotniska, to bardzo mi przykro. Jakoś w zadnym innym mieście mieszkańcy tak bardzo nad wszytkim nie protestują jak w Lublinie...ale za to aspiracje Lublinian do uwazania ich miasta metropolie są ogormne, a niestety bez lotniska się nie da..nawet taka wiocha jak Rzeszow ma lotnisko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Jaką kasa zasiliła budżet instytucji pana Sobczaka za dzierżawę tych gruntów przez rolników bo same dopłaty unijne to coś ok.100 000 pln.
prawdopodobnie nic nie zasila, bo skoro dzierzawia rolnicy to oni dostaja doplaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starownik to stary, zielony KOMUCH, jak ta krowa która dużo ryczy a daje mało mleka!! Całe życie na garnuszku podatników, A CO ON SAM ZROBIŁ DLA LUDZI?? CZY KTOŚ MNIE OŚWIECI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMY napisał:
Starownik to stary, zielony KOMUCH, jak ta krowa która dużo ryczy a daje mało mleka!! Całe życie na garnuszku podatników, A CO ON SAM ZROBIŁ DLA LUDZI?? CZY KTOŚ MNIE OŚWIECI!!!
odpowiem ci dowcipnie: "loda Sysiakowi" wszyscy z tej bandy zielonych komuchów trzymają się razem jak stado nienapasionych hien pożarli by wszystko tzn ukradli co się da przykładów nie muszę podawać wszyscy o nich wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem mieszkańcem Lublina. I śmieszny wydaje się w ogóle pomysł ( i zawsze się wydawał) żeby budować lotnisko w Niedźwiadzie. Kto to widział budować terminal 40-60 km od miasta ? Rozumiem jakby to miało być lotnisko wielkości Londyn-Heathrow, że przeszkadzają samoloty. Ale tutaj? Świdnik jest wymarzonym miejscem na takie lotnisko. Nie łudźmy się, że gdyby powstało lotnisko w Niedźwiadzie to powstały by od razu drogi dojazdowe, odcinek autostrady Lublin-Niedźwiada, nowoczesna kolej i linia trolejbusowa. W Świdniku powstanie lotnisko; drogi jakie są takie są - nie jest najgorzej, kiedyś wyremontują odcinek L-Ś, to w końcu ok. 15-20 km, torowisko też łatwiej wymienić na tak krótkim odcinku. Komunikacja miejska może jeździć. W końcu Lublin i Świdnik będą tworzyć swoistą metropolię, takie 400-tysięczne miasto z lotniskiem. A wracając do tematu - Świdnik powstał jako miasto lotnicze. Więc nie wiem komu wpadł pomysł do głowy żeby budować lotnisko na wsi w Niedźwiadzie. Dobrze, że z tego zrezygnowano, bo Lublin by nam tym stracił nie zyskał. Drożej w Świdniku? Lotnisko może tak, ale infrastruktura - duuużo tańsza. Szkoda tylko że takie walki szły o susły, bo 3 lata temu było ich kilka tysięcy sztuk, teraz zostało z 300 sztuk, więc spokojnie można by budować pas na dzisiejszym trawiastym lotnisku, a nie w lesie. Ale nawet w lesie jest 100x logczniej niż w Niedźwiadzie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nie sieją , sami się rodzą, o zgrozo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki zasiejcie. Lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze przeczytałem pan Starownik znalazł panią prezes z pensją 10 zł za miesiąc, niezły zarobek. Może niech w Niedźwiadzie zrobią lotnisko (z nauką pilotażu) dla szybowców lub awionetek to i honor uratują i może gmina zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym wy platfusy różnicie się od peeselu? Oszołomy. leniuchy i nieudacznicy z was. Zwykłe głąby z masą zaocznie kupionych dyplomów. Umiejętności żadnych, żelu dużo, wiedzy zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...