Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotto: Nowa gra Euro Jackpot. 200 milionów zł do wygrania

Utworzony przez Pedro, 21 stycznia 2011 r. o 14:10 Powrót do artykułu
Totolotek nas nie buja, my mu pieniądze a on ... nam obiekty sportowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 mln??? wow, celny ruch, sam zagram o taką kasę może wreszcie zaczniemy grać jak na zachodzie - o większe stawki i przez internet. to trochę śmieszne że nasze państwo tak się tego boi. a ludzie i tak grają, i tak, tyle że cała kasa z tego płynie za granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTALIZATOR WPADŁ W DOŁEK JAK PODNIÓSŁ JEDNORAZOWO O 50 PROCENT CENĘ ZAKŁADU DL.JAKIŚ RACJONALIZATOR WYMYŚLIŁ GENIALNY PLAN A TU d***...CO ZA DUŻO TO NIEZDROWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega ta gra ? i czy tak samo jak w polskie Lotto nic się nie wygrywa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisze tylko jedno. Z każdego kuponu za 2 zł na wygrane przeznaczane jest 40gr (słownie - czterdzieści groszy) Każdy potrafi liczyć. Pomyślcie o tym przy każdej kumulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he prawdopodobieństwo wygranej w lotka jest takie, jak uderzenie meteorytem w głowę, ale o tym się nie mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety polskie lotto jest zachłanne i dlatego ma coraz mniejsze zyski, weźmy nawet te zdrapki wygrywa sie po 2 zł to po co to kupować, ludzie bedą grać jak będą częstsze i wyższe wygrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dodatkowo od 2003 roku Państwo pobiera 10 % podatku od wygranych : Od jednorazowych wartości wygranych powyżej 2280 PLN pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10 % wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w innych krajach losowanie odbywa się w kilka chwil po zamknięciu kolektur (szwajcaria po 19) a unas po22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totolotek wpadł w dołek Kiedyś przypadkiem usłyszałem w TV,że totolotek to przechowalnia różnego rodzaju agentów. Od tamtej pory wydaję mniej na lotto. Może trzeba zatrudniać ludzi znających się na zarządzaniu, a nie trzymać ludzi na ciepłych posadkach. Chętnie sam popracuję w zarządzie choć kilka dni, ale dajcie mi konkretną odprawę. Niestety wszystko co państwowe dziwnym zbiegiem okoliczności ciągnie w dół (np. pkp przejechać się za granicą koleją to przyjemność).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i dodatkowo od 2003 roku Państwo pobiera 10 % podatku od wygranych : Od jednorazowych wartości wygranych powyżej 2280 PLN pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10 % wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.
wiesz, nawet po odjęciu tych 10 % podatku ja narzekać nie będę - zamiast 200 mln będzie 180 mln, ojojoj tragedia. a to, że nikt nie wygrywa w lotto to mit, sam znam osobę która wygrała 20 tys w multilotku, a trójki i czwórki to samemu zdarzało mi się trafiać. wiadomo jakie są szanse na trafienie głównej nagrody, ale o mniejsze stawki to spokojnie da się trafić raz na jakiś czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie http://www.milionyeurolotto.pl/a/66/euro_jackpot znalazłem więcej informacji o tej loterii. Tylko czy my też będziemy w nia mogli zagrać czy też tylko pozostanie nam gra przez internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...