Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy narodowcy pękają

Utworzony przez michał, 26 listopada 2013 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Marian Koniuszko liczył na kapuchę z Brukseli. Nie martw się Maniek jak nie Narodowcy to PIS cię przygarnie na listę. Dziwni to narodowcy co do europarlamentu się pchają ale cóż... pecunia non olet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakto parlamentarzyści>>>KASA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za moich czasów mówiło się na takich że to qrwy polityczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian czyżbyś chciał karierę polityczną w Brukseli robić ? Aby do koryta ! jak reszta tego politycznego chlewa. Myslałem, że robisz to z przekonania, a ty jednak dla kasy ... i jeszcze szantaż, że odejdziesz ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory mogły pokazać prawdziwą siłę RUCHU NARODOWEGO. Byłby to sprawdzian przed wyborami do Polskiego parlamentu. Co do kasy to narodowcy bawią się "za swoją kasę" i to że należała by im się dieta europosła jest zupełnie normalne. Każdemu się należy płaca za pracę zarówno pracownikowi fizycznemu jak i osobie z mandatem społecznym Artykuł skrajnie tendencyjny, aż się dziwie że nic o pedale Biedroniu napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start w wyborach to jedyna szansa dla RN. Ile mozna krzyczec na manifestacjach? Trzeba wziasc sie do roboty i zrobic porzadek. Dlaczego pan kobylas podwija ogon i chowa sie do nory? Boi sie? Powiedzialo sie A trzeba powiedziec B. ONRowcy troche konsekwencji i odpowiedzialnosci za to co krzyczycie na ulicach. A artykul tendencyjny jak cala gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po drodze mi z nimi, ale lubelski ONR klasę pokazał. Albo kasa albo zasady. Myslałem że M. Kowalski jest trochę bardziej ogarnięty. Jego środowisko powiedziało "sprawdzam" i okazał się kolejnym politykierem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeczytałem nawet tego artykułu,bo powielane są tego typu syfy. Tak wielu moich kolegów poszło w tzw politykę i demonstrują zafałszowane przekonania. Dla kariery,dla kolesiostwa i miejsc pracy dla rodziny. Wszystko dla kasy,zero moralnosci. Takie to przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie w p... banany prostować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest instruktorem kulturystki, pracuje także, jako szef ochrony w klubie Grafitti. Kilka lat temu startował w wyborach na prezydenta Lublina, jako kandydat Unii Polityki Realnej. Próbował także swoich sił w wyborach do euro parlamentu ("Silny człowiek na trudne czasy”), ale bez powodzenia. Fiaskiem zakończyły się też dla niego próby dostania się do Sejmu (z listy Kongresu Nowej Prawicy), czy do Rady Miasta Lublin (z PiS) …… ten osobnik musi być doskonałym skoczkiem…. Niczym głupi Rys Czarnecki. Tamten również obskoczył wszystkie możliwe dla jego intelektu partie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) I żeby to zrozumieć to trzeba się zestarzeć, lub rzucić się ze schodów najlepiej głową w dół! Bo kiedy Marian ze schodów spadł, i całkiem mu się pozmieniał świat.   (..)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni tacy narodowcy ... jak z koziej d...trąbą oni potrafią tylko krzyczeć te ich nierealne, utopijne hasła tacy Wielcy patrioci, a sami by chcieli nachapać się z unii. Niechcą ale muszą też się , spróbować nachapać, jak PO czy PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym złego, że Kowalski chce zarobić pieniądze? Czy mają być one tylko dla ludzi Palikota, Millera i Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszelkiej maści narodowców chciałem zapytać czy to oni oklejajątnymi wlepkami miasta lubelskie, szczególnie Łęczną  ?  Jęśli to oni yo brzydzę się takimi patriotami.  Na ścianach bloków ohydne napisy  i wlepki, na nowo odnowionych blokac wlepki, na oknac sklepów wlepki... Patrioci czy wandale? Kto niszczy nowe elewacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narodowcy nadają się do stania na bramach w dyskotekach i pilnowania supermarketów. do niczego innego się nie nadają, niestety głupki na nich mogą głosować i takie głąby zaczną nami rządzić smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UE = ZSRR (CCCP)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś zmienny ten Kowalski jest. Nie dziwię się że nie może awansować w polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie jeśli w RN są ludzie którzy blokują założenie Endecji i start w wyborach ,to o czym My możemy mówić?    dudekblady44@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski to dla mnie twarz Ruchu Narodowego jak odejdzie to juz nie bedzie to samo i jak maja zostac takie zamuły jak a ten Krzysztof Kobylas to podziekowania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...