Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: 2,23 mld euro na program operacyjny regionu

Utworzony przez a gdzie normalność?, 1 marca 2014 r. o 10:51
Skończcie już z ta propagandą prounijną. Jeżeli piszecie o otrzymywaniu funduszy, to rzetelność wymaga wspomnieć o kosztach, o wkładzie jaki wnosimy. I nie chodzi tu tylko o wkład finansowy, którego wysokość jest tego samego rzędu ile otrzymujemy. Zróbcie taki bilans tylko RZETELNIE. Ale trzeba pamiętać, że kosztem jest też, a może przede wszystkim, utrata suwerenności, podległość jakimś instytucjom zagranicznym. Teraz wszystko co się u nas dzieje jest dyktowane z Brukseli. I czy warto dla tych "dotacji" było wchodzić w taki pakt z diabłem? Ja osobiście wolę mieć moje 90zł i samodzielnie decydować na co chce je wydać i nikt mnie z tego nie będzie rozliczał i kontrolował, niż oddać te 90zł komuś, w zamian otrzymać 100zł wraz z decyzją na co mam je przeznaczyć i ze świadomością, że muszę się z tego wydatku tłumaczyć, udokumentowywać, bo jak się coś temu "darczyńcy" nie spodoba to będę musiał oddać te 100zł. To cała idea, w którą weszliśmy. Już nie piszę o narzucanym wam różnego rodzaju wykolejeniom, zboczeniom, które macie zaakceptować i traktować jako normalność, bo jak nie to... I nikt was nie pyta o zdanie czy tego chcecie czy nie, nikt się nie pyta czy chcecie by wasze dzieci w przedszkolach miały mózgi wypierane już od maleńkości, bo przecież oni lepiej wiedzą co jest dobre dla waszych dzieci. Chore to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAP na drzewie siedzi i jak idiota bredzi. Z choroby ma ograniczone IQ w rozumie i używa określenia, którego nie rozumie. Mądry Polak Lubelszczyznę wyprostował, a pismak papowy z tego tytułu zwariował.   RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowita prawda o U.E napisał internauta   nr 1.a gdzie normalność z godz 10 .51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...