Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: RODO w szpitalach. NIK sprawdziła, jak chronione są dane pacjentów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2019 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Rodo w Polsce to fikcja i wypaczenia. Byle nikt nie chce nazwiska podać nawet jak leży to w jego interesie, a handel danymi osobowymi trwa w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODO >> Niech NIK sprewdzi jaki mamy dostęp i jakość służby zdrowia za którą płacimy ciężkie pieniądze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przychodniach wyczytywanie nazwisk może niepotrzebne, można wyczytać imię i nadany nr w rejestracji np. Ale w szpitalach taka skrajna ochrona danych to bzdura. Przez brak imienia i nazwiska na łóżku chorej o mało nie doszło do tragedii podczas mojego pobytu. Pani śpiąca po zabiegu, inne pacjentki po operacjach, pielęgniarka o mały włos nie podała leku nie tej pacjentce. Po 11 godz dyżuru pielęgniarki przemęczone, bez upewnienia się przy łóżku, poprzez potwierdzenie nazwiska na karcie- może dochodzić do pomyłek i tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODO to nic innego jak ochrona przestępców.Stworzone po to by nikt nie wiedział ile kasy kto ma i z jakiego źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaa rodo; a wydzwania coraz wiecej roznych firm z danymi buhahhahhaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu zakaz identyfikacji po nazwisku to zagrożenie dla życia.ja tam nie chcę żadnego rodo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To RODO to już każdemy bokiem wychodzi. Tylko okazja na kasę i rozbudowa biurokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitale, tak jak każde inne przedsiębiorstwo, obowiązują przepisy RODO i za ich naruszenie również ponoszą kary. Można jednak tego uniknąć wysyłając pracowników na odpowiednie szkolenie. Czasami na rynku można znaleźć za darmo, np tutaj ***s://bit.ly/2O08CXL. Po co płacić kary za niewiedzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może NIK zająłby się ochroną danych osobowych w kościołach, ciekawy jestem dlaczego kk udostępnia moje i wszystkich wychowanych w wierze katolickiej dane osobom chodzącym po mieszkaniach z opłatkiem, czy te osoby mają odpowiednie przeszkolenie z ochrony danych osobowych potwierdzone certyfikatem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...