Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Strajk w szkołach po feriach? Związkowcy: Jak najszybciej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 14:35 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze!!! Chciałoby się powiedzieć NARESZCIE. Dość upokorzeń, tolerowania kłamstw i propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nauczyciele nie strajkują w ferie wakacje, gdy inni ludzie normalnie pracują,tylko będą brać nasze dzieci za zakładników .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za platformy przez całych sześć lat nie było podwyżek wynosiły ZERO zł (0 zł) ;))) teraz jest 500 zł + dodatki procentowe (stażowy i inne) zawsze więcej, ale przydałoby się jeszcze więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki zawód ma wakacje, ferie, nauczyciele to jedni z największych nierobów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tuSSk faktycznie przez 6 lat nic nie płacił nauczycielom, a Boroniarz z ZNP praktycznie nic nie robili i od 2009 roku PO zlikwidowało emerytury nauczycielskie - ale dla policji i wojska podnieśli z 15 do 25 lat ALE TYLKO DLA NOWO ZATRUDNIONYCH a pozostali mają 15 lat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji rząd powinien ogłosić natychmiastowe wstrzymanie zapowiadanych podwyżek wynagrodzeń nauczycieli jakie by one nie były ! Rodzice - nie dajcie się rozprowadzać post komunistycznym działaczom związkowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Broniarz tylko GRABARZ. 20 godzin pracy tygodniowo i 3 miesiące urlopu ........ Roszczeniowa banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem polskie szkoły zaleje fala nauczycieli z Ukrainy, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie harować za takie pieniądze... Radzę rodzicom i reszcie społeczeństwa ugryźć się w język zanim wypowiecie magiczne słowa " zawsze można zmienić pracę" - owszem można, tylko zastanówcie się kto i z jakimi umiejętnościami będzie uczył i pomagał w wychowywaniu Waszych pociech... Ja po 8 latach odeszłam z zawodu. Już nie wspominając jak moje zarobki i czas wolny dla rodziny zmieniły się na plus, jestem zrelaksowanym, szczęśliwym człowiekiem.Wracam do domu bez tony papierów, rad, głupich i bezwartościowych szkoleń... Dorabiam jako specjalista na weekendy i jestem w stanie zarobić za 4-5 sobót kwotę równą całej wypłacie w Oświacie- czyli ok 2 tyś zł. Polecam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przedszkolach już ludzie nie chcą pracować! Powoli zjawisko wejdzie do wszystkich szkół, w dużych miastach braki już są. W Polsce po rozum, przychodzi się po fakcie! Nie rozumiem dlaczego Polacy pragną, by ich dzieci uczył sponiewierany, zabiedzony nauczyciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujcie już od dzisiaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam Państwa komentarze pełne hejtu i zastanawiam się, dlaczego nauczyciele nie mają prawa upominać się o swoje? Jakoś było przyzwolenie społeczne na strajk w Policji, gdzie zarabia się o wiele, wiele więcej niż w szkole. Tak samo pieniądze otrzymały pielęgniarki, chociaż groziły odejściem od łóżek. Czy Polskie dzieci mają być uczeni przez frustratów, których nie mają środków na rozwój? Czy może budżet jest za słaby? A może to hejterzy zazdroszczą tych 2 do 2,5 tysiąca na rękę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz to plitykiter, a nie związkowiec - za PO tusska / kopaczowej nie było podwyżek przez 6 lat i NIC ZNP nie robił praktycznie, teraz jest od 1.01 i 1.09 - 500 zł + procentowe dodatki i się rzuca - zamiast podjąć dialog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieroby strajkujcie ale w ferie a nie po feriach. W ferie chcecie dalej leniuchowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieroby strajkujcie ale w ferie a nie po feriach. W ferie chcecie dalej leniuchowac.
 A ty pracowity taki ze na forum siedzisz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem polskie  szkoły zaleje fala nauczycieli z Ukrainy, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie harować za takie pieniądze... Radzę rodzicom i reszcie społeczeństwa ugryźć się w język  zanim wypowiecie magiczne słowa " zawsze można zmienić pracę" - owszem można, tylko zastanówcie się kto i z jakimi umiejętnościami będzie uczył i pomagał w wychowywaniu Waszych pociech... Ja po 8 latach odeszłam z zawodu. Już nie wspominając jak moje zarobki i czas wolny dla rodziny zmieniły się na plus, jestem zrelaksowanym, szczęśliwym człowiekiem.Wracam do domu bez tony papierów, rad, głupich i bezwartościowych szkoleń... Dorabiam jako specjalista na weekendy i jestem w stanie zarobić za 4-5 sobót kwotę równą całej wypłacie w Oświacie- czyli ok 2 tyś zł. Polecam !!!
 Zgadzam się. Też tak zrobiłem. A pracowici rodzice wyzywajacy nauczycieli od nierobów będą niedługo mieli pole do popisu. Może trzeba będzie cyrylicy uczyć żeby wytłumaczyć niektóre z przedmiotów dzieciom. Starzy nauczyciele odejdą młodych nie ma więc lukę zapelnia nauczyciele ze wschodu bliższego lub dalszego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze to chyba 500+ pisze bo to Że nauczyciele zarabiają mniej niż bezrobotna wielodzietna rodzina z wódką w tle to jest widocznie nie ważne patos !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od.....cie się od nas nauczycieli. W szkole klęczeliście pod tablicą, a teraz plujecie jadem nieuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele już zgłupieli. Dają się wodzić za nos temu komuszkowi ze związku zawodowego i tylko więcej i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ferie i wakacje nikt nie zauważy strajku, a każdy strajk, z założenia, ma być uciążliwy. Po co więc te wpisy o strajkach w ferie i wakacje? Przecież to świadczyłoby o totalnym skretynieniu nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ferie i wakacje nikt nie zauważy strajku, a każdy strajk, z założenia, ma być uciążliwy. Po co więc te wpisy o strajkach w ferie i wakacje? Przecież to świadczyłoby o totalnym skretynieniu nauczycieli.
 Zgadzam się. Rodzice niech zobaczą jak inne grupy zawodowe strajkowaly zanim o feriach i wakacjach dzieci napiszą. Każdy robi to tak aby było jak najbardziej dokuczliwe. Rolnik blokuje drogi, policjant nie wypisuje mandatów albo jest na 100%platnym L4, lekarz nie leczy, pielęgniarka nie zajmuje się pacjentem w czasie strajku, pracownik sądu też do pracy nie przychodzi. Tylko nauczyciel ma wedlug niektórych machać chorigiewką.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...